mgr Piotr Nowakmgr Piotr Nowak - zdjęcie profilowe

mgr Piotr Nowak

Seksuolog, Psycholog

Jakiś czas temu Ja i mój mąż mieliśmy duże problemy ze współżyciem - kierowały nami inne oczekiwania. Utrudniało to nasze relacje, coraz częściej się kłóciliśmy; emocje związane z tym problemem zaczęły przekładać się na inne sfery naszego życia. Staliśmy się dla siebie niemili i oziębli. Bardzo się bałam że to początek końca naszego małżeństwa. Wtedy postanowiłam udać się do specjalisty. Szukając w internecie zauważyłam że Pan Piotr Nowak ma bardzo dobre opinie. Namówiłam męża i zaczęliśmy terapię............. Dziś w sferze seksualnej dogadujemy się bez słów i jest cudownie. Czerpiemy radość z naszego związku. Jesteśmy uważani przez znajomych jako wzorowe małżeństwo i tak się czujemy. To wszystko zawdzięczamy Panu Piotrowi Nowakowi. Podszedł do naszego problemu w sposób bardzo kompetentny i profesjonalny. Gorąco polecamy.

Do Pana Piotra trafiłem kilka miesięcy temu przez znajomego ze środowiska mediów. Jest dyskretny i wprowadza przyjazną atmosferę w gabinecie, dobrze motywuje do pracy nad sobą. Dzięki rozmowom tym coachem spojrzałem na siebie, swój związek, pracę z zupełnie innej perspektywy, co pozwoliło mi zmienić swoje życie.Spotkania przebiegały w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze. Według mnie, Pan Piotr ma dobry kontakt z pacjentem, zawsze był dobrze przygotowany do konsultacji ze mną, ma poczucie humoru. Skuteczny w działaniu i godny polecenia dla osób które chcą się wyleczyć ze swoich problemów.

Gorąco polecam Pana Piotra! Jest świetnym specjalistą znającym się na rzeczy, kompetentny, z ogromną wiedzą, potrafi słuchać, trafnie doradza, bardzo miły, pozytywny człowiek, podczas wizyt nie było tej niezręcznej atmosfery jaka bywa czasami podczas mówienia o swoich intymnych sprawach. Z moim partnerem udaliśmy się na wizytę do P. Nowaka, ponieważ przestało się układać w naszym związku. Ale nie był to jeden problem, nałożyło się wiele spraw i nie dawaliśmy sobie rady. Po kilku wizytach nasze wspólne relacje odżyły, znowu potrafiliśmy ze sobą normalnie rozmawiać i czas spędzony razem sprawiał taką przyjemność jak dawniej. Na prawdę warto udać się na wizytę do Pana Piotra. Polecam!

Polecam tego specjalistę.Miałem dużo problemów z żoną , mój związek rozpadal się.Ja nie tylko nie miałem ochoty na seks ale moja żona nie mogła zajść w ciążę.Okazało się że po licznych badaniach lekarskich problem był w nas. Byłem u kilku seksuologów i uważam, że pan Piotr to specjalista godny polecenia.Tamci nic nam nie pomogli ten tak.Polecił mi go jeden ze znajomych i bardzo się z tego powodu cieszę. Po kilkunastu spotkaniach, czekamy teraz na dziecko , nasz związek jest owiele ciekawszy i lepszy.Gość wie co robi i widać że lubi ...

Polecam tego specjalistę.Miałem dużo problemów z żoną , mój związek
rozpadal się.Ja nie tylko nie miałem ochoty na seks ale moja żona nie
mogła zajść w ciążę.Okazało się że po licznych badaniach
lekarskich problem był w nas. Byłem u kilku seksuologów i uważam, że
pan Piotr to specjalista godny polecenia.Tamci nic nam nie pomogli ten
tak.Polecił mi go jeden ze znajomych i bardzo się z tego powodu cieszę.
Po kilkunastu spotkaniach, czekamy teraz na dziecko , nasz związek
jest owiele ciekawszy i lepszy.Gość wie co robi i widać że lubi swoją
pracę.Polecam innym i wystawiam najwyższą ocenę.

Ja i mój mąż mieliśmy problem natury seksualnej co prawie doprowadziło do rozpadu naszego małżeństwa. Postanowiliśmy jednak zawalczyć o tą relację i zgłosić się do seksuologa. Byliśmy w kilku gabinetach, bez skutku. Gdy znaleźliśmy w internecie świetne opinie o doktorze Nowaku postanowiliśmy się do niego udać. Po kilku sesjach cieszymy się z mężem z satysfakcjonującego współżycia, nasza relacja odżyła. Lekarz bardzo kompetentny i naprawdę zainteresowany problemem. Jesteśmy bardzo wdzięczni i gorąco polecamy doktora Nowaka.

Zgadzam się z przedmówcami i jestem pozytywnie zaskoczona.Pan Piotr zrozumiał na pierwszym spotkaniu moje problemy.Jego pozytywne podejście do pacjenta,profesjonalizm o którym słyszałam od znajomych się potwierdził i pomógł i mi.W niektórych zawodach trzeba pokazywać silna osobość i nic nie mówić , później przekłada się to na związek.W moim przypadku była to zerowa ochota na seks i nie dogadywanie się z chłopakiem, stres. Jestem po 5 wizycie, seks wrócił, wszystko wróciło do norlaności ,obydwoje jesteśmy zawodoleni.Bez wątpienia jest to godny polecenia specjalista.

Polecam z pełną odpowiedzialnością Pana Piotra !!! Przeżywaliśmy z mężem kryzys, poważny kryzys w małżeństwie, to on nam wskazał drogę jak mówić o tym co nas boli i jak zacząć na nowo ze sobą konstruktywnie budować relacje. Pomógł nie tylko nam na nowo zbliżyć się do siebie ale też nauczył jak podtrzymywać te relacje aby nigdy nie ostygły. Jasno i rzeczowo i najważniejsze podchodzi do pacjenta ze spokojem i troską z jaką rzadko teraz się spotyka. Dziękuję Panie doktorze !

Pan Piotr jest godnym zaufania specjalistą. Zakończyłam nasze spotkania w listopadzie. Razem z chłopakiem przechodziliśmy przez poważne problemy związkowe, które udało nam się rozwiązać podczas terapii. Pan Piotr wykazywał się dużą dozą zrozumienia, empatii oraz żywo angażował się w rozwiązywanie problemów. Był przy tym cierpliwy i roztropny, nigdy niczego nie narzucał. Polecam z całego serca.

Bardzo polecam Pana Piotra. Podczas wizyt czułam, że podchodzi do mnie bardzo indywidualnie, a nie tak jak wielu innych specjalistów... Pomógł uporać mi się z intymnym problemem, który był bardzo dla mnie uciążliwy. Polecam bardzo serdecznie !

Temu panu wróżę dużą karierę bo wie co robi i jak pracować z ludźmi. W gabinecie było bardzo profesjonalnie, miła atmosfera, pan dużo tłumaczył a u mnie dało to efekt po kilkunastu wizytach. Mi Pana Piotra polecił dobry znajomy z branży medialnej i potwierdzam że miał racje. Dziękuje bardzo za pomoc i polecam.

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Warszawa"?

mgr
Marta Wiśniewska