Zdecydowanie profesjonalna osoba.Bardzo pozytywne wrażenia po pierwszej wizycie u pana Piotra.

Polecam.Szybko dostrzega problem, duża wiedza, sympatyczna atmosfera.Mi pomógł.

Polecam.Szybko dostrzega problem, duża wiedza, sympatyczna atmosfera.Mi pomógł.

Bardzo uprzejmy z dużą wiedzą młody seksuolog. Po paru wizytach u pana Piotra rozwiązał się mój problem.Polecam każdemu pana Piotra.To najlepszy seksuolog u którego byłam.

Ja też polecam tego Seksuologa innym.Młody,ambitny specjalista godny uwagi.Mi pomógł w rozwiązaniu mojego problemu.

Potwierdzam pozytywne opinie na temat najlepszego seksuologa środowiska osób medialnych.Nic dodać nic ująć.Polecam innym.Dzieki panie Piotrze.pozdrawiam Medialny:)

Polecam innym tego Seksuologa.Pan Piotr to najlepszy seksuolog u którego byłam.Szybko naprowadził mnie do rozwiązania problemu,duża wiedza i ta pozytywna energia którą nie posiadają inni specjaliści tego typu.Dziekuje panu pięknie za pomoc:)

Witam.Ja też chciałem podzielić się opinią na temat pana Piotra:szybkie efekty konsultacji, bardzo konkretny seksuolog, miła atmosfera w gabinecie i przede wszystkim zrozumienie czego nie ma u innych tego typu specjalistów.Nie zapomne dodać o dużej wiedzy pana Piotra.Polecam go osobą które mają problemy w związku.A panu pragnę podziękować za rozgryzienie moich problemów.pozdrawiam Krzysztof:)

Bardzo dobry, młody specjalista z dużą wiedzą.Polecam innym

Bardzo dobry, młody specjalista z dużą wiedzą.Polecam innym