Temu panu wróżę dużą karierę bo wie co robi i jak pracować z ludźmi. W gabinecie było bardzo profesjonalnie, miła atmosfera, pan dużo tłumaczył a u mnie dało to efekt po kilkunastu wizytach. Mi Pana Piotra polecił dobry znajomy z branży medialnej i potwierdzam że miał racje. Dziękuje bardzo za pomoc i polecam.

Bardzo dobry specjalista, ma super podejście do pacjenta oraz dużą wiedzę. Moje wizyty przebiegły bezstresowo, dobrze mnie zdiagozował a mój problem rozwiązał się już po kilku spotkaniach. szczerze polecam

Jakiś czas temu Ja i mój mąż mieliśmy duże problemy ze współżyciem - kierowały nami inne oczekiwania. Utrudniało to nasze relacje, coraz częściej się kłóciliśmy; emocje związane z tym problemem zaczęły przekładać się na inne sfery naszego życia. Staliśmy się dla siebie niemili i oziębli. Bardzo się bałam że to początek końca naszego małżeństwa. Wtedy postanowiłam udać się do specjalisty. Szukając w internecie zauważyłam że Pan Piotr Nowak ma bardzo dobre opinie. Namówiłam męża i zaczęliśmy terapię............. Dziś w sferze seksualnej dogadujemy się bez słów i jest cudownie. Czerpiemy radość z naszego związku. Jesteśmy uważani przez znajomych jako wzorowe małżeństwo i tak się czujemy. To wszystko zawdzięczamy Panu Piotrowi Nowakowi. Podszedł do naszego problemu w sposób bardzo kompetentny i profesjonalny. Gorąco polecamy.

Pan Piotr bardzo Nam pomógł. Głównym powodem w związku moim i mojego męża była zazdrość, on otaczający się w pracy i w życiu prywatnym jedynie kobietami, ja nie mogłam się spotkać nawet z koleżankami. Jesteśmy bardzo wdzięczni że uratował Nasze małżeństwo. M

Witam Rewelacja! Jestem zachwycona! Byłam u Pana Piotra na kilku spotkaniach Jestem bardzo zadowolona Jego profesjonalne podejście wiedza pomogły mi rozwiązać mój problem gorąco polecam

Witam
Rewelacja! Jestem zachwycona!

Pan Piotr jest godnym polecenia specjalista i widac ze ma spore doswiadczenie. Jest konkretny i przede wszystkim skuteczny. Szczerze zachecam...

Po kilku spotkaniach z Panem Piotrem widziałam znaczną poprawę w swoim związku. Problem pomiędzy mną a moim partnerem się rozwiązał. To z czym nie mogłam sobie sama poradzić był brak orgazmu a terapia uświadomiła mi w jaki sposób to rozwiązać. Polecam spotkania u Pana Piotra Nowaka.

Wizyty u Pana Piotra zakończyły się w moim przypadku wyleczeniem z moich problemów.Miałam problemy w łóżku ze swoim patnerem,nie potrafiłam się dogadać itd...Ten Pan to 100% profesjonalista,ma dużą wiedzę,słuchał to co mam do powiedzenia i rozwiązał moje problemy.Polecam.

Pomógł mi i mojej rodzinie w trudnym dla mnie okresie.Dla nas sex w związku jest ważny.Ma dużą wiedzę,potwierdzam.. problem szybko minął..serdecznie polecam..

Ja z pełną świadomością też polecam tego seksuologa! Pomaga!

Ja z pełną świadomością też polecam tego seksuologa! Pomaga!