Po kilku spotkaniach z Panem Piotrem widziałam znaczną poprawę w swoim związku. Problem pomiędzy mną a moim partnerem się rozwiązał. To z czym nie mogłam sobie sama poradzić był brak orgazmu a terapia uświadomiła mi w jaki sposób to rozwiązać. Polecam spotkania u Pana Piotra Nowaka.

Pan Piotr to idealny specjalista, który rozumie potrzeby pacjentów. Miałam wstydliwy problem podczas stosunku i dzięki niemu pozybylam się go na dobre. To specjalista, któremu można zaufać. Byłam u wielu psychologów, ale to właśnie Pan Piotr dokładnie za analizował mój problem pomógł mi.

Witam. Tak jak inni polecam tego lekarza zdecydownie. Miałem mega problem z intymnościa i po kilku wizytach w miłej atmsferze moge zdecydowanie powiedzieć że problem minął. Warto czasem odwiedzić sexuologa. Dzięki.

Bardzo dobry specjalista, ma super podejście do pacjenta oraz dużą wiedzę. Moje wizyty przebiegły bezstresowo, dobrze mnie zdiagozował a mój problem rozwiązał się już po kilku spotkaniach. szczerze polecam

Witam Rewelacja! Jestem zachwycona! Byłam u Pana Piotra na kilku spotkaniach Jestem bardzo zadowolona Jego profesjonalne podejście wiedza pomogły mi rozwiązać mój problem gorąco polecam

Witam
Rewelacja! Jestem zachwycona!

Pan Piotr jest godnym polecenia specjalista i widac ze ma spore doswiadczenie. Jest konkretny i przede wszystkim skuteczny. Szczerze zachecam...

Wizyty u Pana Piotra zakończyły się w moim przypadku wyleczeniem z moich problemów.Miałam problemy w łóżku ze swoim patnerem,nie potrafiłam się dogadać itd...Ten Pan to 100% profesjonalista,ma dużą wiedzę,słuchał to co mam do powiedzenia i rozwiązał moje problemy.Polecam.

Pan Piotr bardzo Nam pomógł. Głównym powodem w związku moim i mojego męża była zazdrość, on otaczający się w pracy i w życiu prywatnym jedynie kobietami, ja nie mogłam się spotkać nawet z koleżankami. Jesteśmy bardzo wdzięczni że uratował Nasze małżeństwo. M

Z pewnością godny polecenia specjalista. Został mi polecony w najbardziej krytycznym momencie i pomógł rozwiązać problemy. Pan Piotr mimo młodego wyglądu posiada bardzo dużo wiedzy, wprowadza miłą atmosferę na spotkaniach, wie jak dotrzeć do pacjenta i rozwiązać każdy problem. Jeśli pomógł tak trudnej osobie jak ja, może pomóc każdemu. POLECAM KAŻDEMU !!!

Pomógł mi i mojej rodzinie w trudnym dla mnie okresie.Dla nas sex w związku jest ważny.Ma dużą wiedzę,potwierdzam.. problem szybko minął..serdecznie polecam..