Polecam innym tego Seksuologa.Pan Piotr to najlepszy seksuolog u którego byłam.Szybko naprowadził mnie do rozwiązania problemu,duża wiedza i ta pozytywna energia którą nie posiadają inni specjaliści tego typu.Dziekuje panu pięknie za pomoc:)

Bardzo miły seksuolog i kompetentna osoba która szybko pomaga...serdecznie polecam...

Pan Piotr to lekarz godny polecenia, sama rozmowa z nim sprawia, że człowiek czuje się lepiej.

Ja z pełną świadomością też polecam tego seksuologa! Pomaga!

Ja z pełną świadomością też polecam tego seksuologa! Pomaga!

Ja dam temu seksuologowi 5.Bardzo mi pomógł i był bardzo konkretny.To się dla mnie bardzo liczy.Wcale się nie dziwie że ten Pan pracuje z gwiazdorami.Dziekuje i polecam innym

Duża wiedza,pełny profesjonalizm,wysokie kompetencje. polecam

Duża wiedza,pełny profesjonalizm,wysokie kompetencje. polecam

Godny uwagi specjalista,duża wiedza.polecam

Godny uwagi specjalista,duża wiedza.polecam

Bardzo uprzejmy z dużą wiedzą młody seksuolog. Po paru wizytach u pana Piotra rozwiązał się mój problem.Polecam każdemu pana Piotra.To najlepszy seksuolog u którego byłam.

Mi poleciła znajoma kiedyś tego specjaliste i miała racje.Warto.Szybko dostrzegł mój prolem czym mnie zaskoczył.Miły gość z dużą wiedzą,pełen profesjonalizm.polecam

Dla mnie tez rewelacja.Pod każdym względem.Bardzo uprzejmy i godny zaufania seksuolog.Mial u mnie wyczucie rozwiązywania problemów co poskutkowalo po kilku wizytach.Polecam!