Szukając seksuologa i czytając opisy tego specjalisty pomyślałam że to może być jakiś PR.Postanowiłam się wybrać na parę wizyt i potwierdzam opinie innych osób.Pełen profesionalizm pana Piotra szybko rozwiązał móje problemy.Jestem pozytywnie zaskoczona i bardzo zodowolona że trafiłam do tego seksuologa.Polecam

Poleciła mi go przyjaciółka ze studiów,dlatego poszłam na wizytę. Pomaga w pełnym słowa tego znaczeniu.Aktywizuje,motywuje i jest solidny w tym,co robi.Nie zapomina pacjenta i jego historii. Polecam każdemu,kto chce wreszcie uporać się z problemem i iść do przodu w życiu.Szkoda,że nie trafiłam do niego wcześniej.

Poleciła mi go przyjaciółka ze studiów,dlatego poszłam na wizytę.

Bardzo zaangażowany w swoją pracę i kompetentny. Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z Panem Piotrem, bardzo mi one pomogły. Mimo jego młodego wieku stwierdzam, że Pan Piotr Nowak to bardzo dobry specjalista i polecam go wszystkim.

Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem tego seksuologa. Pan seksuolog posiada ogromna wiedzę, którą bardzo dobrze wykorzystuje. Dowiedziałam się tylu nowych rzeczy. A jakie podejście do pacjenta?- niespotykane w żadnych innych gabinetach. Polecam bardzo gorąco, godny zaufania :)

Polecam bardzo gorąco, godny zaufania :)

Pan Piotr Nowak nakierowuje rozmowe tak aby się dowiedzieć jak najwięcej o problemie pacjenta, dzięki czemu szybko go rozwiązuje.W gabinecie panuje odpowiednia atmosfera.Jest osobą kompetentną i widać po nim że lubi swoją prace. - A.G.

Witam ja również chciałam podpisać się pod pozytywną oceną pracy Pana Piotra. Pomógł rozwiązać mój problem, który według mnie był nie do pokonania. Rozmowa z Panem Piotrem zmieniła moje życie na lepsze. Polecam każdemu.

Z pewnością poleciłabym Pana Piotra każdej osobie która ma problem ! Jest to osoba godna zaufania . Cierpliwie tłumaczy nasze zachowania i udziela fachowych rad . Widzę już efekty Naszej pracy !

Witam.Ja też chciałem podzielić się opinią na temat pana Piotra:szybkie efekty konsultacji, bardzo konkretny seksuolog, miła atmosfera w gabinecie i przede wszystkim zrozumienie czego nie ma u innych tego typu specjalistów.Nie zapomne dodać o dużej wiedzy pana Piotra.Polecam go osobą które mają problemy w związku.A panu pragnę podziękować za rozgryzienie moich problemów.pozdrawiam Krzysztof:)

Robi pozytywne wrażenie, ma bardzo poważne podejście do problemu co odebrałem też pozytywnie. Mi pan Piotr pomógł bardzo szybko rozwiązać mój problem intymny.Nie spodziewałem się że tak szybko. Polecam wszystkim ceniącym profesjonalizm.

Pan Piotr to najlepszy terapeuta na jakiego do tej pory trafiłam. Wzbudzający zaufanie, ambitny, zaangażowany w swoja pracę. Jest bardzo konkretny, zadaje trafne pytania, szybko dostrzega sedno problemu, dyskretny. Zdecydowanie mogę go polecić.