Godny uwagi specjalista,duża wiedza.polecam

Godny uwagi specjalista,duża wiedza.polecam

Robi pozytywne wrażenie, ma bardzo poważne podejście do problemu co odebrałem też pozytywnie. Mi pan Piotr pomógł bardzo szybko rozwiązać mój problem intymny.Nie spodziewałem się że tak szybko. Polecam wszystkim ceniącym profesjonalizm.

Duża wiedza,pełny profesjonalizm,wysokie kompetencje. polecam

Duża wiedza,pełny profesjonalizm,wysokie kompetencje. polecam

Bardzo miły seksuolog i kompetentna osoba która szybko pomaga...serdecznie polecam...

Rewelacyjny specjalista! Myślę że napiszę podobnie jak inni.Pan Piotr szybko dostrzega problem,fajnie,dokładnie tłumaczy na czym mam się skupić i podnosi na duchu w ciężkich chwilach.Polecam

Poleciła mi go przyjaciółka ze studiów,dlatego poszłam na wizytę. Pomaga w pełnym słowa tego znaczeniu.Aktywizuje,motywuje i jest solidny w tym,co robi.Nie zapomina pacjenta i jego historii. Polecam każdemu,kto chce wreszcie uporać się z problemem i iść do przodu w życiu.Szkoda,że nie trafiłam do niego wcześniej.

Poleciła mi go przyjaciółka ze studiów,dlatego poszłam na wizytę.

Pan Piotr jest dla mnie rewelacyjnym specjalistą seksuologiem.Nie będę tu dużo pisać bo poprzednicy bardzo dobrze to zrobili.Polecam każdemu kto ma problem z tej dziedziny.

Miłe zaskoczenie miejscem (Piękna 66), a przede wszystkim atmosferą jaką Pan doktor tworzy. Spokój oraz zachowanie Pana Nowaka wzbudzają zaufanie i pozwalają na otworzenie się z delikatnymi problemami.

Witam ja również chciałam podpisać się pod pozytywną oceną pracy Pana Piotra. Pomógł rozwiązać mój problem, który według mnie był nie do pokonania. Rozmowa z Panem Piotrem zmieniła moje życie na lepsze. Polecam każdemu.

Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem tego seksuologa. Pan seksuolog posiada ogromna wiedzę, którą bardzo dobrze wykorzystuje. Dowiedziałam się tylu nowych rzeczy. A jakie podejście do pacjenta?- niespotykane w żadnych innych gabinetach. Polecam bardzo gorąco, godny zaufania :)

Polecam bardzo gorąco, godny zaufania :)