Zdecydowanie godny polecenia! otwarty, pomocny, profesjonalny i dyskretny co bardzo sobie cenie gdyz jestem osoba pracujaca ze znanymi osobami i wiem ze swiat mediow bywa brutalny. namiary dostalam od znajomej i nie zaluje.

Młody, otwarty, inteligentny i bardzo pomocny. Rozmowy z nim dały mi bardzo wiele. Parę wizyt i problem został rozwiązany. Jestem wdzięczna panu Piotrowi za pomoc. Polecam!

Polecam pana Piotra każdemu kto ma problem natury seksualnej.Mi pomógł.Naprawdę!Dzięki niemu wiele rzeczy w moim życiu się rozwiązało.To bardzo dobry specjalista który posiada naprawdę dużą wiedzę.Polecam innym

Świetny specjalista. Godny polecenia! Terapia okazała się skuteczna a problem rozwiązany. Pan Piotr to miły, inteligentny i przyjazny człowiek. Bardzo mi pomógł. Pełen profesjonalizm.

Pan Piotr jest dla mnie rewelacyjnym specjalistą seksuologiem.Nie będę tu dużo pisać bo poprzednicy bardzo dobrze to zrobili.Polecam każdemu kto ma problem z tej dziedziny.

Pan Piotr Nowak to naprawdę świetny, miły i godny polecenia specjalista, wizyta u niego pomogła mi rozwiązać moje problemy. Posiada dużą wiedzę, poświęcił mi sporo czasu a o jego profesjonalizmie świadczy również spora ilość jego artykułów, które znalazłem w mediach. Pozdrawiam Jacek D. (Warszawa)

Rewelacyjny specjalista! Myślę że napiszę podobnie jak inni.Pan Piotr szybko dostrzega problem,fajnie,dokładnie tłumaczy na czym mam się skupić i podnosi na duchu w ciężkich chwilach.Polecam

Miłe zaskoczenie miejscem (Piękna 66), a przede wszystkim atmosferą jaką Pan doktor tworzy. Spokój oraz zachowanie Pana Nowaka wzbudzają zaufanie i pozwalają na otworzenie się z delikatnymi problemami.

Młody, energiczny specjalista z dużą wiedzą. Ma podejście do człowieka. Nie czujesz się jak na kozetce. Taktowny i uprzejmy. Polecam

Zdecydowanie polecam tego seksuologa/psychologa bardzo kompetentny i wspierajacy specjalista.Dobrze informuje pacjenta