Polecam pana Piotra każdemu kto ma problem natury seksualnej.Mi pomógł.Naprawdę!Dzięki niemu wiele rzeczy w moim życiu się rozwiązało.To bardzo dobry specjalista który posiada naprawdę dużą wiedzę.Polecam innym

Pan Piotr to najlepszy terapeuta na jakiego do tej pory trafiłam. Wzbudzający zaufanie, ambitny, zaangażowany w swoja pracę. Jest bardzo konkretny, zadaje trafne pytania, szybko dostrzega sedno problemu, dyskretny. Zdecydowanie mogę go polecić.

Bardzo zaangażowany w swoją pracę i kompetentny. Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z Panem Piotrem, bardzo mi one pomogły. Mimo jego młodego wieku stwierdzam, że Pan Piotr Nowak to bardzo dobry specjalista i polecam go wszystkim.

Zdecydowanie godny polecenia! otwarty, pomocny, profesjonalny i dyskretny co bardzo sobie cenie gdyz jestem osoba pracujaca ze znanymi osobami i wiem ze swiat mediow bywa brutalny. namiary dostalam od znajomej i nie zaluje.

Z pewnością godny polecenia specjalista. Został mi polecony w najbardziej krytycznym momencie i pomógł rozwiązać problemy. Pan Piotr mimo młodego wyglądu posiada bardzo dużo wiedzy, wprowadza miłą atmosferę na spotkaniach, wie jak dotrzeć do pacjenta i rozwiązać każdy problem. Jeśli pomógł tak trudnej osobie jak ja, może pomóc każdemu. POLECAM KAŻDEMU !!!

Pan Piotr to lekarz godny polecenia, sama rozmowa z nim sprawia, że człowiek czuje się lepiej.

Młody, otwarty, inteligentny i bardzo pomocny. Rozmowy z nim dały mi bardzo wiele. Parę wizyt i problem został rozwiązany. Jestem wdzięczna panu Piotrowi za pomoc. Polecam!

Z pewnością poleciłabym Pana Piotra każdej osobie która ma problem ! Jest to osoba godna zaufania . Cierpliwie tłumaczy nasze zachowania i udziela fachowych rad . Widzę już efekty Naszej pracy !

Świetny specjalista. Godny polecenia! Terapia okazała się skuteczna a problem rozwiązany. Pan Piotr to miły, inteligentny i przyjazny człowiek. Bardzo mi pomógł. Pełen profesjonalizm.

Młody, energiczny specjalista z dużą wiedzą. Ma podejście do człowieka. Nie czujesz się jak na kozetce. Taktowny i uprzejmy. Polecam