dr Piotr Piech

Ginekolog, Seksuolog

Cieszę się, że byłam na wizycie u Pana Doktora Piotra Piecha. Świetny specjalista od spraw kobiecych! Stawia trafne diagnozy a poza tym jest ciepły i życzliwy jako lekarz. Polecam wszystkim Paniom!

Dr Piotr Piech to bardzo dobry lekarz ginekolog, a ponadto sympatyczny i taktowny. Mogę polecić wszystkim przyszłym mamom. Ceny bardzo przystępne.

Byłam wczoraj pierwszy raz na wizycie u Doktora Piecha - zgadzam się ze wszystkimi przeczytanymi opiniami. Świetny specjalista jako ginekolog , ciepły i miły jako człowiek. Jestem zadowolona, że mogłam poznać Pana Piotra Piecha. Polecam goraco.

Dla mnie Dr Piotr Piech to najlepszy lekarz ginekolog. Delikatnie bada, nie ignoruje nawet najmniejszych sygnałów, cierpliwie wysłucha i najważniejsze, że skutecznie zdiagnozuje.

Dr Piech to świetny lekarz, chodzę do niego na kasę chorych i nie traktuje mnie wcale gorzej. Przemiły sympatyczny człowiek, super specjalista ginekolog. Od razu postawił trafną diagnozę, którą potwierdziły badania. Jestem w trakcie leczenia i czuję poprawę. Polecam z całego serca !

Dr Piotr Piech to świetny lekarz, wspaniały człowiek. Rewelacyjnie prowadzi moją ciążę i wspiera w trudnych chwilach. Wszystkie badania wykonywane są na miejscu. Dziękuję i polecam !

Dr Piotr Piech to świetny specjalista ginekolog, kompetentny i miły, z poczuciem humoru. Wzbudza duże zaufanie. Prowadził wzorowo moją ciążę. Uważam Pana Doktora za najlepszego !!! Polecam gorąco wszystkim.

Zapisałam się na profilaktyczną wizytę do ProFeminy z NFZ-u. Byłam tam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Dr Piotr Piech to mily i konkretny lakarz, badanie przeprowadzil bardzo delikatnie, wyjaśnił wszelkie problemy i watpliwości.

Wybrałam się do Pana Dr. Piotra Piecha z polecenia koleżanek i teraz wiem, że był to trafny wybór. Pan dr przeprowadza dokładny wywiad ginekologiczny, delikatnie bada, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a przy tym jest na prawdę bardzo miły i pomocny. Polecam Pana Doktora, bo warto :-)

Wogule nie interesuje sie pacjetami ,nie pomaga tylkn wciaga w wieksze klopoty

Wogule nie interesuje sie pacjetami ,nie pomaga tylkn wciaga w wieksze klopoty