dr Piotr Piech

Ginekolog, Seksuolog

Świetny specjalista i bardzo dobry człowiek, dzięki niemu urodziłam zdrowe dziecko, bo wcześnie wykrył problem z płodem i prowadził dalsze leczenie. Serdecznie dziękuję i polecam !

Byłam dziś pierwszy raz u Pana Doktora Piecha, bardzo dobry, kompetentny, rzetelny lekarz. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył, a co najważniejsze jest bardzo taktowny i delikatny. Polecam !

Dr Piech to świetny fachowiec, konkretny, rzeczowy i przede wszystkim słowny. Ponadto to bardzo życzliwy człowiek, spokojny, taktowny i z poczuciem humoru. Jestem mu wdzięczna za to co dla mnie zrobił w ciągu ostatnich kilku lat. Byłam już wcześniej u kilku dobrych ginekologów ale Pan doktor jest najlepszy !

Dr Piotr Piech to wspaniały człowiek i fachowiec w swojej dziedzinie. Bardzo dokładnie i delikatnie bada. Zrozumiale tłumaczy problem, z którym przychodzi się. Konkretny i rzeczowy. Polecam !

Dr Piotr Piech to kulturalny, rzeczowy, dokładnie podchodzący do sprawy ginekolog. Bada dokładnie, zleca wykonywanie niezbędnych badań. Odpowiada na wszelkie pytania dotyczące ciąży.

Pan dr Piotr Piech to profesjonalista . Miły, uprzejmy,a także dokładny i rzeczowy. Interesuje się pacjentką, potrafi doradzić. Podczas badania jest bardzo delikatny. Polecam wszystkim.

Gdyby nie dr Piech, nie byłoby na świecie mojego najukochańszego synusia. Błyskawicznie i trafnie zdiagnozował zagrożenie ciąży. Każdej kobiecie życzę takiej opieki podczas ciąży. Dziękuję !

Dr Piotr Piech to bardzo dobry ginekolog z dużym doświadczeniem i sympatyczny człowiek. Szybko podejmuje decyzje i stawia dobre diagnozy. POLECAM !!!

Dr Piotr Piech to zdecydowanie najlepszy ginekolog u którego byłam! Od dłuższego czasu leczy też moje przyjaciółki, które poleciły mi go i za co jestem im wdzięczna! Przyszłam do doktora Piecha z poważnym problemem, którego nie potrafili rozwiązać inni ginekolodzy. Leczenie zakończyło się powodzeniem. Jest to lekarz, który nie tylko świetnie się zna na tym co robi, ale potrafi także wspierać i podtrzymywać na duchu swoje pacjentki. Serdecznie polecam !!!

Dr Piotr Piech to bardzo kulturalny i rzeczowy lekarz. Odpowiada zrozumiale na każde pytanie. Jest delikatny i taktowny, a podczas wizyty nie czuje się presji. Zleca badania, prowadzi wnikliwy wywiad. Polecam.