dr Piotr Piech

Ginekolog, Seksuolog

Jestem pacjentką pana Piotra Piecha od kilku lat. Obecnie prowadzi moją ciążę. Polecam go ze względu na fachową opiekę i ludzkie podejście. Uważam, że jest uroczym, przemiłym i kompetentnym lekarzem.

Polecam doktora Piotra Piecha !!! Bardzo miły, rzeczowy, wszystko dokładnie i rzetelnie objaśnia. Jest wspaniałym człowiekiem!! Jestem spokojna o swoje dziecko i bardzo zadowolona ze trafiłam przypadkiem do Pro Feminy.

Dr Piech to bardzo kompetentny lekarz! Wytłumaczy wszystkie wątpliwości związane z ciążą, dokładnie robi i omawia usg, a także wszystkie wyniki, delikatny przy badaniu. Polecam go bez wahania !!!

Sympatyczny,rzeczowy i kompetentny. Podczas badania bardzo delikatny, dzięki czemu wizyta nie jest stresująca. Wprowadza miłą atmosferę,nie spieszy się, poświęca pacjentce tyle czasu, ile trzeba. Polecam !

Chodzę do dr-a Piecha. Nie zamieniłabym na żadnego innego. Dwie ciąże, poważne problemy i super pomoc.

Jestem w 100% usatysfakcjonowana podejściem doktora Piecha. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, ciepło i miła atmosfera. Dziękuję mu za to i mam nadzieję, że taki pozostanie. Wszystkiego dobrego!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana dr P.Piecha. Pomógł mi w wielu przypadkach. Super profesjonalista. Polecam.

Dr Piech to bardzo dobry lekarz. Trafne diagnozy. Miły, sympatyczny i taktowny. Polecam.

Najwspanialszy lekarz jakiego znam, wysokiej klasy specjalista. A przy tym człowiek ciepły, pogodny, zawsze uśmiechnięty. Polecam...

byłam tylko raz więc chyba nie jestem dobrym miernikiem ale pójdę tam jeszcze raz.