lekarz Piotr Piekarczyk

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo jestem zadowolony z wizyty u doktora Piotra Piekarczyka. Jako ortopeda potrafił mnie zaskoczyć, a byłem już u nie jednego lekarza. Przyjął mnie w gabinecie w Darmedicus w Warszawie i akurat udało się mi dostać bardzo szybko co pozwoliło mi zaplanować powrót do sportu (czekanie 2 tygodnie do lekarza to przesada, przy kontuzjach trzeba działać od razu). Pozdrawiam miłą panią recepcjonistkę Darmedicus!

Wspaniały lekarz, zaangażowany. Godny polecenia. Jeśli ortopeda to tylko Pan doktor Piotr Piekarczyk! Dzięki niemu chodzę! Jestem po skomplikowanym złamaniu leczonych operacyjnie (dużo komplikacji, w sumie 5 operacji, ale dzięki jego kompetencji jest teraz super)! Polecam🙂

Jedyna metoda leczenia to naciąganie pacjentów na wykonywane prywatnie b. drogie (800zł) zastrzyki w kolana prawdopodobnie z kolagenu, których nazwy i dawki nie ujawnia. Nie zapomina przy okazji skasować także 200zl za wizytę. Kasa Misiu kasa.

Super lekarz. Dzieki niemu chodzę. Bybłem operowany przez kilku innych lekarzy po wypadku na motocyklu, niestety bez szans, że bedę mogł sie normalnie poruszać. Dopiero operacja, którą przeprowadził na nowo Piotr Piekarczyk pozwoliła na to, że po 3 miesiącach od wypadku zacząłem stawiać pierwsze kroki. W chwili obecnej chodzę i nic mi nie jest. A zastrzyki bardzo pomogły, dzieki nim nie wdała sie martwica kości chociaż inni lekarze uważali to za oczywiste. Jest profesjonalistą w Swoim zawodzie.

Super lekarz.
Dzieki niemu chodzę.
W chwili obecnej chodzę i nic mi nie jest.
Jest profesjonalistą w Swoim zawodzie.

Doktor Piotr Piekarczyk, super specjalista i człowiek.Wyleczył mi kolano.Gorąco polecam.Nie wiem co to jest ból kolana.

KARIEROWICZ I NIC WIĘCEJ NIE MAM DO DODANIA! TRAKTUJE PACJENTÓW JAK PETENTÓW. JAK NIE JEST TO NIKT ZNANY, TO MA GO GENERALNIE GDZIEŚ. W KOŃCU LECZYŁ R. PAZURĘ I J. WAŁĘSĘ

Kto wie jak się nazywają te zastrzyki? swoją droga nie polecam Tego lekarza. Przez swoje działanie i nie reagowanie na to, że jest coraz gorzej, tylko uważanie mnie za "delikatna" panienkę, moje kolano "eksploduje"

Żadne słowa nie oddadzą tego, jakim wspaniałym lekarzem i specjalistą jest dr Piekarczyk. Dwa razy miałem przyjemność być operowanym przez dr Piekarczyka. Jeżdżąc na rolkach złamałem obydwa łokcie,bardzo poważnie. Nie dawano mi nadziei na pełen rozprost i manualność. Pierwsze wrażenie jak zobaczyłem dr Piekarczyka to zdziwienie. Pan doktor przedstawił się, podał rękę ( rozmowa na luzie). Pan doktor opisał mi mój przypadek,metodę leczenia, operacji, rekonwalescencję, rehabilitację. Ostrzegł że w ramach rehabilitacji wchodzą koszta zastrzyków w staw, nie takie małe, ale to nic ,skoro pomogło. Bardzo sympatyczny doktor o gołębim sercu wykazujący fenomenalną fachową znajomość tematu swej specjalizacji ( byłem niechcący świadkiem rozmowy dr Piekarczyka z młodym lekarzem, słowa doktora cytuję: "... kocham to co robię, sprawia mi największą przyjemność pomaganie ludziom. Nie ważne czy jest piątek, świątek, noc czy Wigilia..." Przez cały pobyt w szpitalu byłem pod fachową opieką Pana doktora i całego personelu ( za co serdeczne dziękuję lekarzom i pielęgniarką z oddziału Ortopedii i Traumatologii, oraz zespołowi Ostrego Dyżuru). Po wypisaniu ze szpitala Pan doktor z pełną fachowością pieczołowitością prowadził mnie, do pełnego wyleczenia. Bodaj tacy lekarze na kamieniu się rodzili. Kiedy trafiłem do lekarza z drugim złamanym łokciem i dowiedziałem się że operował mnie dr Piekarczyk, byłem pewien że wszystko dobrze się skończy ( miłe zaskoczenie, Pan doktor mnie pamiętał) . Co też i tak się stało. Choć dostać się do dr Piekarczyka to nie lada wyczyn. Co mnie wcale nie dziwi, że tak wspaniałego specjalistę i dobrego człowieka otaczają pacjenci. Jeśli mi się jeszcze coś przytrafi, to bardzo chciałbym być leczony przez dr Piekarczyka. Ze szczerego serca lekarz jak najbardziej godny polecenia. Dziękuję Panu, Panie doktorze że mogę ruszać rękoma jak przed wypadkami i najserdeczniej pozdrawiam.

Świetny lekarz. Operował moją zniazdzoną kostkę a teraz juz po rechabilitacji motocykl, rower i inne sporty nie sprawiają mi problemu. Uzdrowiciel;)

Miałem u doktora trzy wizyty prywatne a diagnoza była tylko zastrzyki do stawu tylko po takich zastrzykach to poprawa jest na kilka dni a potem jest jeszcze większy problem..ale tak łatwo sobie dorabia..moja mama wydała na te zastrzyki ponad 2 tys a i tak operacja była pilna staw był w strasznym stanie to chyba nie jest najlepsza metoda leczenia finansowo na pewno dobra dla jego stanu konta..