lekarz Piotr Piekarczyk

Traumatolog, Ortopeda

3,7

Żadne słowa nie oddadzą tego, jakim wspaniałym lekarzem i specjalistą jest dr Piekarczyk. Dwa razy miałem przyjemność być operowanym przez dr Piekarczyka. Jeżdżąc na rolkach złamałem obydwa łokcie,bardzo poważnie. Nie dawano mi nadziei na pełen rozprost i manualność. Pierwsze wrażenie jak zobaczyłem dr Piekarczyka to zdziwienie. Pan doktor przedstawił się, podał rękę ( rozmowa na luzie). Pan doktor opisał mi mój przypadek,metodę leczenia, operacji, rekonwalescencję, rehabilitację. Ostrzegł że w ramach rehabilitacji wchodzą koszta zastrzyków w staw, nie takie małe, ale to nic ,skoro pomogło. Bardzo sympatyczny doktor o gołębim sercu wykazujący fenomenalną fachową znajomość tematu swej specjalizacji ( byłem niechcący świadkiem rozmowy dr Piekarczyka z młodym lekarzem, słowa doktora cytuję: "... kocham to co robię, sprawia mi największą przyjemność pomaganie ludziom. Nie ważne czy jest piątek, świątek, noc czy Wigilia..." Przez cały pobyt w szpitalu byłem pod fachową opieką Pana doktora i całego personelu ( za co serdeczne dziękuję lekarzom i pielęgniarką z oddziału Ortopedii i Traumatologii, oraz zespołowi Ostrego Dyżuru). Po wypisaniu ze szpitala Pan doktor z pełną fachowością pieczołowitością prowadził mnie, do pełnego wyleczenia. Bodaj tacy lekarze na kamieniu się rodzili. Kiedy trafiłem do lekarza z drugim złamanym łokciem i dowiedziałem się że operował mnie dr Piekarczyk, byłem pewien że wszystko dobrze się skończy ( miłe zaskoczenie, Pan doktor mnie pamiętał) . Co też i tak się stało. Choć dostać się do dr Piekarczyka to nie lada wyczyn. Co mnie wcale nie dziwi, że tak wspaniałego specjalistę i dobrego człowieka otaczają pacjenci. Jeśli mi się jeszcze coś przytrafi, to bardzo chciałbym być leczony przez dr Piekarczyka. Ze szczerego serca lekarz jak najbardziej godny polecenia. Dziękuję Panu, Panie doktorze że mogę ruszać rękoma jak przed wypadkami i najserdeczniej pozdrawiam.

Super lekarz. Dzieki niemu chodzę. Bybłem operowany przez kilku innych lekarzy po wypadku na motocyklu, niestety bez szans, że bedę mogł sie normalnie poruszać. Dopiero operacja, którą przeprowadził na nowo Piotr Piekarczyk pozwoliła na to, że po 3 miesiącach od wypadku zacząłem stawiać pierwsze kroki. W chwili obecnej chodzę i nic mi nie jest. A zastrzyki bardzo pomogły, dzieki nim nie wdała sie martwica kości chociaż inni lekarze uważali to za oczywiste. Jest profesjonalistą w Swoim zawodzie.

Super lekarz.
Dzieki niemu chodzę.
W chwili obecnej chodzę i nic mi nie jest.
Jest profesjonalistą w Swoim zawodzie.

4 wizyty w ciągu miesiąca i ani razu nie pamiętał o co chodzi, jedyne co pamiętał na każdej wizycie że potrzebuję zastrzyków w do stawu bo twierdził mam problemy z chrząstką :), a tych problemów nie mam i pokazywałem mu rezonans że chrząstka ok, o on stwierdzał że nie zaszkodzi wstrzyknąć. Raz byłem u lekarza który stwierdził że potrzebuję punkcję ale nie ma warunków zabiegowych żeby ją zrobić. Tak się złożyło że następnego dnia byłem na kolejnej kilkominutowej wizycie u piekarczyka - twierdzi że wszystko super i nic nie mówi ...

Raz byłem u lekarza który stwierdził że potrzebuję punkcję ale nie ma warunków zabiegowych żeby ją zrobić. Tak się złożyło że następnego dnia byłem na kolejnej kilkominutowej wizycie u piekarczyka - twierdzi że wszystko super i nic nie mówi o konieczności punkcji, więc pytam go czy trzeba - stwierdza że koniecznie :) ale żeby przyjść za tydzień. Po tym skończyłem swoją przygodę z Dr.

Doktor Piotr Piekarczyk, super specjalista i człowiek.Wyleczył mi kolano.Gorąco polecam.Nie wiem co to jest ból kolana.

Super lekarz i dobry życzliwy człowiek. Rzadko w publicznej służbie zdrowia spotyka się lekarzy tak zainteresowanych swoim pacjentem i z taką mocą pozytywnej energii. Nawet w warunkach ostrego dyżuru, w nocy znajdzie czas by zatroszczyć się nie tylko o połamane kości, ale i o nadszarpiętą bólem psyche pacjenta. Dziękuję i polecam w 100%.

Byłem u tego lekarza na dwóch rywatnych wizytach ponieważ mam problem ze stawami bół a jednocześnie wysokie OB i CRP na pierwszej wizycie nie powiedizał zbyt wiele ponieważ wizyta trwała 5 min mino że miałem już porobione badania. Druga wizytał była dłuższa trwałą 7 min:) dr. zaproponował mi ostrzykiwanie stawu w szpitalu oczywiście usługa prytwana płatna doktorowi jesli sie zgodziłem w najbliższych dniach na zabieg on stwierdził zebym jeszcze raz przyszedł na prywatna wizytę i wtedy sie umówimy a wszystko to robił dbając o swoją kieszeń- kolejna wizyta kolejne 120 zł Uważam że może i jest dobrym lekarzem ale w szpitalu prywatne wizyty traktuje jako szybki dochód i naciąganie pacjeta.

Nawiązuję do poprzednich niekorzystnych opinii o doktorze Piotrze Piekarczyku.Z mojej mamy zrobił kalekę z chęci zysku. Uwielbia bowiem robić zastrzyki bo ma na tym niezły dochód. Takim właśnie zastrzykiem w kolano, zrobionym za szybko (bo Pan doktor zawsze się spieszy) bez przemyślenia, zniszczył całą strukturę kolana. Wdała się martwica i potworny ból. Nie reagował na skargi, że ból jest nie do zniesienia, ale za kolejne konsultacje pieniądze w szpitalu brał. Nie potrafił nic konkretnego poradzić,ani przyznać się do błędu. Pozostawił pacjentkę bez pomocy. W chwili obecnej po praktykach Pana doktora ...

W chwili obecnej po praktykach Pana doktora kolano jest nie do uratowania, konieczna jest wymiana całego stawu.

Świetny lekarz. Operował moją zniazdzoną kostkę a teraz juz po rechabilitacji motocykl, rower i inne sporty nie sprawiają mi problemu. Uzdrowiciel;)

Najlepszy lekarz jakiego znam! Doskonały specjalista. Uratował mój roztrzskany łokieć. Rzeczywiście jest bardzo zabiegany i często zostawia pacjentów na korytarzu, czekających na Jego powrót z nagłego wezwania na salę operacyjną... Ale ja tez leżałam kiedyś na tej sali i wiem, jak ważne jest mieć przy sobie takiego fachowca... A czekać na tego lekarza - po prostu WARTO! Pozdrawiam. Rolkowiczka ;)

KARIEROWICZ I NIC WIĘCEJ NIE MAM DO DODANIA! TRAKTUJE PACJENTÓW JAK PETENTÓW. JAK NIE JEST TO NIKT ZNANY, TO MA GO GENERALNIE GDZIEŚ. W KOŃCU LECZYŁ R. PAZURĘ I J. WAŁĘSĘ