lekarz Piotr Piekarczyk

Traumatolog, Ortopeda

Najlepszy lekarz jaki mnie leczył,operował mnie kilkakrotnie -nie było to łatwe ,dzięki niemu chodzę

Fantastyczny specjalista i człowiek. Lekarz z powołania, który swoi się i troi, aby "obskoczyc" jak najwiecej trudnych przypadków (stad może czasami opinie o braku dostatecznej dostępności).

W trakcie wizyty (prywatnej i wcale nie taniej) Pan doktor zbywająco odpowiadał na moje pytania dotyczące rehabilitacji po zerwaniu ścięgna. Pewnie dlatego, że jednocześnie odpowiadał na prywatne sms-y...

Nawiązuję do poprzednich niekorzystnych opinii o doktorze Piotrze Piekarczyku.Z mojej mamy zrobił kalekę z chęci zysku. Uwielbia bowiem robić zastrzyki bo ma na tym niezły dochód. Takim właśnie zastrzykiem w kolano, zrobionym za szybko (bo Pan doktor zawsze się spieszy) bez przemyślenia, zniszczył całą strukturę kolana. Wdała się martwica i potworny ból. Nie reagował na skargi, że ból jest nie do zniesienia, ale za kolejne konsultacje pieniądze w szpitalu brał. Nie potrafił nic konkretnego poradzić,ani przyznać się do błędu. Pozostawił pacjentkę bez pomocy. W chwili obecnej po praktykach Pana doktora ...

W chwili obecnej po praktykach Pana doktora kolano jest nie do uratowania, konieczna jest wymiana całego stawu.

Byłem u tego lekarza na dwóch rywatnych wizytach ponieważ mam problem ze stawami bół a jednocześnie wysokie OB i CRP na pierwszej wizycie nie powiedizał zbyt wiele ponieważ wizyta trwała 5 min mino że miałem już porobione badania. Druga wizytał była dłuższa trwałą 7 min:) dr. zaproponował mi ostrzykiwanie stawu w szpitalu oczywiście usługa prytwana płatna doktorowi jesli sie zgodziłem w najbliższych dniach na zabieg on stwierdził zebym jeszcze raz przyszedł na prywatna wizytę i wtedy sie umówimy a wszystko to robił dbając o swoją kieszeń- kolejna wizyta kolejne 120 zł Uważam że może i jest dobrym lekarzem ale w szpitalu prywatne wizyty traktuje jako szybki dochód i naciąganie pacjeta.

4 wizyty w ciągu miesiąca i ani razu nie pamiętał o co chodzi, jedyne co pamiętał na każdej wizycie że potrzebuję zastrzyków w do stawu bo twierdził mam problemy z chrząstką :), a tych problemów nie mam i pokazywałem mu rezonans że chrząstka ok, o on stwierdzał że nie zaszkodzi wstrzyknąć. Raz byłem u lekarza który stwierdził że potrzebuję punkcję ale nie ma warunków zabiegowych żeby ją zrobić. Tak się złożyło że następnego dnia byłem na kolejnej kilkominutowej wizycie u piekarczyka - twierdzi że wszystko super i nic nie mówi ...

Raz byłem u lekarza który stwierdził że potrzebuję punkcję ale nie ma warunków zabiegowych żeby ją zrobić. Tak się złożyło że następnego dnia byłem na kolejnej kilkominutowej wizycie u piekarczyka - twierdzi że wszystko super i nic nie mówi o konieczności punkcji, więc pytam go czy trzeba - stwierdza że koniecznie :) ale żeby przyjść za tydzień. Po tym skończyłem swoją przygodę z Dr.

Bardzo dobry lekarz a ci którzy go zle oceniają nie wiedzą chyba co mówią.

Bardzo dobry lekarz a ci którzy go zle oceniają nie wiedzą chyba co mówią.

Jest to super lekarz poskładał mojego męża do kupy po bardzo ciężkim wypadku. Mąż jeszcze się leczy i to potrwa długo ale to dzięki doktorowi Piotrowi mąż będzie mógł chodzić

Najlepszy lekarz jakiego znam! Doskonały specjalista. Uratował mój roztrzskany łokieć. Rzeczywiście jest bardzo zabiegany i często zostawia pacjentów na korytarzu, czekających na Jego powrót z nagłego wezwania na salę operacyjną... Ale ja tez leżałam kiedyś na tej sali i wiem, jak ważne jest mieć przy sobie takiego fachowca... A czekać na tego lekarza - po prostu WARTO! Pozdrawiam. Rolkowiczka ;)

Kilka dni temu operował moją żonę - skomplikowane połamanie kości piszczelowej oraz kostki goleni. Lekarz wyjątkowo cierpliwy, miły, życzliwy, a nade wszystko kompetentny i skuteczny.Zaoferował żonie dalszą (bezpłatną) opiekę. Mam nadzieję, że dzięki jego umiejętnościom żona w miarę szybko dojdzie do zdrowia.