lekarz Piotr Piekarczyk

Traumatolog, Ortopeda

Cóż powiedzieć - żyję i dziękuję Niebu ,że człowiek o takim sercu i umięjetnościach pojawił się w moim życiu :)))

Bardzo zapracowany ale znajdujący czas dla wszystkich potrzebujących pomocy. Bardzo mi pomógł. Z czystym sumieniem mogę go polecić przy problemach ortopedycznych. Naprawdę zna się na tym co robi.

Naprawdę zna się na tym co robi.

jest naprawde sumienny i przykłada sie do kazdego pacjenta z całym sercem, mi pomógł z kolanem jestem zadowolony.

zastrzyki, które sam sprzedawał nie były konieczne. Można było je zastąpić innymi, zamiennikami duzo tańszymi równie skutecznymi.Nie dba o kieszeń pacjenta.W dzisiejszych czasach pakowanie zastrzyku synvisc nie zawsze jest konieczne.Szkoda, ze dopiero teraz się tego nauczyłam pokonując przykre doświadczenia.To jest przestroga moja dla innych korzystających z porad tego lekarza

nie widziałam tak wyrozumiałego a zarazem konkretnego lekarza super człowiek

nie widziałam tak wyrozumiałego a zarazem konkretnego lekarza super człowiek

lekarz z prawdziwego zdarzenia, uprzejmy, mily i bardzo kompetentny

lekarz z prawdziwego zdarzenia, uprzejmy, mily i bardzo kompetentny

Bardzo Bardzo dobry lekarz, skutecznie zaopiekowal sie moim przypadkiem, bardzo dobry specjalista. Mam do niego pelne zaufanie w przypadku innych urazow wale do niego jak w dym!

doskonały specjalista-złote ręce,niezwykła pracowitość

doskonały specjalista-złote ręce,niezwykła pracowitość

W szpitalu - na swoim "terenie" robi dobre wrażenie, na pewno świetny specjalista, ale nie powinien umawiać się na "prywatne" poszpitalne leczenia pacjenta, wiedząc, że nie ma na to czasu, a już zwłaszcza z góry brać pieniędzy.

Przeprowadzając moją operację nie wiedział czy się uda. Jednak wszystko jest ok. Polecam!