lekarz Piotr Piekarczyk

Traumatolog, Ortopeda

Rewelacyjny lekarz, wspaniały człowiek, bardzo pomógł mojej mamie po skomplikowanym złamaniu nadgarstka. Zaryzykuję nawet twierdzenie, że takich lekarzy już prawie nie ma.

Wspaniały lekarz z powołania.Przywieziono mnie do WIM z wypadku z m.in.zmiażdżoną dolną pow.stawową kolana operował mnie ponad 6 godz.po pół roku jeżdże na rowerze!!Leżąc w szpitalu moje RTG porównywałem z RTG innych pacjętow z bardzo podobnymi przypadkami i to oni mieli pretensje do innych lekarzy żze mają nierówno złożone kości.twarzy nie pamięta gdyż była zmasakrowana ale wystarczy mu jedno spojrzenie na"swoje"cięcie aby po 8 miesiącach bezbłędnie pamiętać mój przypadek.szkoda że tak mało jest tak oddanych swojej pracy lekarzy.ciągle w biegu .wielki szacunek,podziw itd...GORąCO POLECAM!!!

Wybitny specjalista, kompetentny, kontaktowy, z powołaniem.

Wybitny specjalista, kompetentny, kontaktowy, z powołaniem.

naprawdę ogromna pomoc i prawdziwy talent . gdyby tylko więcej było takich ludzi na świecie . bardzo zapracowany , ciągle w biegu , ale potrafi to wszystko pogodzić , bardzo polecam !!

Rewelacyjny lekarz i człowiek. Takich lekarzy nam potrzeba. Nie byłoby problemów z leczeniem, gdyby wszyscy byli tacy. Brak słów, żeby wyrazić podziw i wdzięcznność.

Super lekarz goraco polecam.Miłe wizyty

Super lekarz goraco polecam.Miłe wizyty

Super lekarz i dobry życzliwy człowiek. Rzadko w publicznej służbie zdrowia spotyka się lekarzy tak zainteresowanych swoim pacjentem i z taką mocą pozytywnej energii. Nawet w warunkach ostrego dyżuru, w nocy znajdzie czas by zatroszczyć się nie tylko o połamane kości, ale i o nadszarpiętą bólem psyche pacjenta. Dziękuję i polecam w 100%.

Mam tylko jedną uwagę. Pan doktor Piekarczyk jest tak zapracowny, że poświęca mało czasu pacjentom

Co tu komentować. Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ( no widzę jego na wyższym stanowisku-zdecydowanie na to zasługuje)

świetny fachowiec, fantastyczny czlowiek, świetnie podejście do pacjenta. Zawsze żywo zaintersowany i ze świetną pamięcią, nie potrzebuje czasu na wnikliwe przeglądanie historii choroby poprostu dobrze pamięta swoich pacjętów, również z imienia i nazwiska a nie tylko ich przypadku chorbowego. Polecam z całego serca, to naprawdę bardzo życzliwy człowiek.