Mam duże wątpliwości co do tego lekarza. Co prawda zbadał mnie tak jak powinien, przepisał leki, które pomogły ale... i tu chyba najistotniejsza część mojej opinii. Dr Pychtin zwyczajnie zrobił ze mnie idiotkę. Całe życie, bo od 17 roku życia chodziłam do dr Ratajskiej (cudowna dr), która odeszła na emeryturę, więc wybór lekarza był dla mnie ogromnym stresem, ten niestety okazał się nieudany. Przepisał mi globulki, które używałam zawsze po miesiączce, tym razem byłam przed, zapytałam czy jeśli dostanę okres również mam ich używać, dr powiedział że oczywiście. Po wykupieniu ...

Mam duże wątpliwości co do tego lekarza.
Dr Pychtin zwyczajnie zrobił ze mnie idiotkę.
Po wykupieniu recepty okazało się, że przepisał mi jedną globulkę to raz a dwa Pani w aptece poinformowała mnie, że podaczas okresu one się po prostu wymywają. Podobnych niuansów podczas wizyty było jeszcze kilka ale nie będę o nich pisała, bo szkoda czasu.
Nie polecam tego pana

Witam Ja z kolei wstyd się przyznać;-) ale nie byłam u ginekologa kilka lat, przełamałam się i na wizyte zapisała mnie mama własnie do Pana dr Pychtina. Byłam bardzo zdenerowowana ale jak tylko weszłam do gabinetu, porozmawiałam z Panem dr odrazu się uspokoiłam. Do samego badania Pan dr podszedł bardzo cierpliwie, bardzo delikatnie i z dozą poczucia humoru. Pan dr okazał dużą cierpliwość, uprzejmość. Nie mam jeszcze dzieci i nigdy nie byłam w ciąży ale jak tylko zdecyduje się na ten krok nawet minuty nie będe się zastanawiać nad wyborem ...

Witam
Ja z kolei wstyd się przyznać;-) ale nie byłam u ginekologa kilka lat, przełamałam się i na wizyte zapisała mnie mama własnie do Pana dr Pychtina. Byłam bardzo zdenerowowana ale jak tylko weszłam do gabinetu, porozmawiałam z Panem dr odrazu się uspokoiłam. Do samego badania Pan dr podszedł bardzo cierpliwie, bardzo delikatnie i z dozą poczucia humoru. Pan dr okazał dużą cierpliwość, uprzejmość. Nie mam jeszcze dzieci i nigdy nie byłam w ciąży ale jak tylko zdecyduje się na ten krok nawet minuty nie będe się zastanawiać nad wyborem dr.:-)Polecam serdecznie wszystkim kobietom takiego lekarza.

lekarz z powołania miły sama wizyta to pasmo śmiechu wizyta bez pośpiechu skrupulatne badania i naprawde dr Piotrowi zależy by pomóc cierpliwie tłumaczy medyczne zawiłości jak mało który lekarz ten jest godny polecenia i wart zaufania dziekuje za wyrozumiałość Beata Wiktorzak rozumiałość Panu doktorowi)

dziekuje za wyrozumiałość Beata Wiktorzak

rozumiałość Panu doktorowi)

Trafiłam do dr Pychtina z polecenia endokrynologa u którego się leczę.Wcześniej chodziłam do kobiety-ginekologa, która zbagatelizowała moje problemy zdrowotne czego efektem była decyzja o zmianie lekarza.Była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć.Dr Pychtin jest wspaniałym lekarzem,bardzo delikatnym podczas badania ginekologicznego jak i usg.Bardzo szybko i trafnie rozpoznał mój problem i postawił diagnozę.Obecnie jestem już po zabiegu.Dr Pychtin jest mężczyzna który z szacunkiem i zrozumieniem podchodzi do kobiety.Otacza ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa.Kompetentny, profesjonalny, wzbudzający zaufanie.Polecam dr Pychtna taki lekarz to skarb:)

JESTEM PACJĘTKĄ DR PYCHTINA OD KILKU LAT .ŚWIETNY LEKARZ I FACHOWIEC. PROWADZIŁ CIĄŻE PROFESJONALNIE DZIĘKI NIEMU MAM ŚLICZNĄ I ZDROWĄ CÓRECZĘ. ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA I ROZWIEJE WĄTPLIWOŚCI. BARDZO CZUŁY I DELIKATNY. PO PROSTU LUDZKI A W DZISIEJSZYCH CZASACH JUŻ NIE MA TAKICH LEKARZY. POLECAM I POZDRAWIAM. SYLWIA I TATIANKA

Doktor Pychtin jest najlepszy. Nigdy Go nie zamienię na innego. Wcześniej chodziłam do innego (również z przychodni wojskowej) ale po porodzie, który właśnie doktor Pychtin odbierał od razu zmieniłam. Poprzedniego lekarza prosiłam ponad rok o wykonanie zabiegu usunięcia guzka i się nie doczekałam, a doktor Pychtin po pierwszej wizycie sam zaproponował usunięcie i nie w prywatnej przychodni tylko normalnie w szpitalu na kase chorych. Jest delikatny, z poczuciem humoru, to jest lekarz z powołania. Dziewczyny z czystym sumieniem POLECAM doktora PIOTRA PYCHTINA.

Juz dawno nie byłam na tak profesjonalnej wizycie z dobrą dozą humoru:). Fachowo i przyjemnie, Otrzymałam odpowiedz na wszystkie pytania jak i wiele rad, których niegdy za wiele. Jestem bardzo zadolowona i szczerze polecam. Cieszę się, ze całkowicie przypadkiem trafiłam na takiego lekarza

DR PYCHTIN bardzo mi pomógł kiedy okazało sie że mam powikłania po porodzie przy drugim dziecku,byłam prywatnie ale nie żałowałam ,trafnie ocenił rodzaj powikłania i przepisał takie leki po których od razu poczułam ulgę,dlatego cała trzecią ciąże powieżyłam w jego ręce ,jestem przezadowolona ,,zawsze ma czas , zawsze z poczuciem humoru poprostu sama przyjemność z wizyty, zawsze wychodzę z uśmiechem:)))polecam:)i dziekuje panie doktorze za cudowna opieke:))))))))))

Dr Pychtina spotkałam podczas pobytu w szpitalu wojskowym i po przeprowadzonych przez niego badaniach i odbytej rozmowie podjęłam decyzję o zmianie lekarza właśnie na niego. Jest to lekarz delikatny, profesjonalny. Ma czas dla pacjentki, odpowiada na każde pytanie i do tego ma ogromne poczucie humoru. Polecam! :)

Polecam! :)

Znam go od wielu lat. Byłam jego pacjentką w byłym Szpitalu Kolejowym ale również leczyłam się u niego prywatnie. Jego pracę oceniam na " szóstkę ". Polecam go kobietą w ciąży ale nie tylko.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5
70-117 Szczecin

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin