Piotr Pychtin

Jest naprawdę dobry i wesoły, bardzo przypomina z wyglądu Jasia Fasolę.

Jest naprawdę dobry i wesoły, bardzo przypomina z wyglądu Jasia Fasolę.

Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego poznałam do tej pory. Bardzo polecam, jest profesjonalistą do tego jest zabawnym profesjonalistą. :)

Profesjonalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

Profesjonalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

najlepszy z najlepszych!!! Dr Pychtin uratował zycie mojemu synkowi!!!!!! dzieki niemu wlasnie konczy pół roczku

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Dr Pychtin prowadzi moją ciążę w przychodni wojskowej i jestem z niego bardzo zadowolona. Wszystko sprawdzi, zbada, udzieli wyczerpującej odpowiedzi na pytania, a to wszystko w bardzo miłej, luźnej atmosferze.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Nie zdążyłam zadać pytania a już mi wszystko wyjaśnił, no i delikatny POLECAM

super lekarz z czystym sumieniem polecam

super lekarz z czystym sumieniem polecam

podczas pierwszej wizyty u tego lekarza wyjątkowo uśmiałam się jak nigdy, bardzo uprzejmy i naprawdę wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Byłam naprawdę miło zaskoczona, a podejście do pacjentki naprawdę super. Polecam gorąco.

dzis była moja pierwsza wizyta u ginekologa ... strasznie sie bałam, ale taeraz juz wiem ze nie ma czego sie bac:).Zdecydowanie poleciłabym lekarza znajomej:)Pozdrawiam

super lekarz z podejściem do kobiet ciężarnych, wytłumaczy, odpowie na każde pytanie