Piotr Pychtin

Lekarz z powołania - wiedza medyczna w parze z mądrością życiową - a do tego sympatyczny człowiek.

Bardzo polecam dr.Pychtina, to super lekarz, pamiętam go ze szpitala miejskiego i prowadził moją ciązę od poczatku,po porodzie mozna od niego wszystkiego sie dowiedzieć o stanie zdrowia dzieccka jak i swoim.Nigdy nie odmówił pomocy

Bardzo długo szukałam odpowiedniego ginekologa, w ciąży trafiłam do dr Pychtina i jestem zadowolona. Wszystko zawsze dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde zadane pytanie nawet jeżeli jest ono "śmieszne", podczas badania delikatny i nie pozwala stresować się pacjentce. I trzeba przyznać, że poczucie humoru też posiada ;) Polecam bardzo serdecznie.

Doktor Pychtin jest najlepszy. Nigdy Go nie zamienię na innego. Wcześniej chodziłam do innego (również z przychodni wojskowej) ale po porodzie, który właśnie doktor Pychtin odbierał od razu zmieniłam. Poprzedniego lekarza prosiłam ponad rok o wykonanie zabiegu usunięcia guzka i się nie doczekałam, a doktor Pychtin po pierwszej wizycie sam zaproponował usunięcie i nie w prywatnej przychodni tylko normalnie w szpitalu na kase chorych. Jest delikatny, z poczuciem humoru, to jest lekarz z powołania. Dziewczyny z czystym sumieniem POLECAM doktora PIOTRA PYCHTINA.

Przyszłam do doktora w zaawansowanej ciąży,którą wcześniej prowadziłam prywatnie u innego lekarza.nie miał żadnych obiekcji,tak jak ktos pisał wczesniej.gdy dzwonię do niego na komórkę,nie każe mi przychodzić prywatnie tylko do przychodni.bardzo miły lekarz,z poczuciem humoru i jednocześnie z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjentki.jest ogólnie polecany przez ciężarne chyba ze względu na to,ze jest mega delikatny,rzeczowo wszystko tłumaczy i odpowiada cierpliwie na każde pytania.mimo,ze chodzę do niego do przychodni,nie było sytuacji,zeby sie spieszył i zostawiał jakieś moje zapytanie bez odpowiedzi. polecam z czystym sumieniem każdej kobiecie.

polecam z czystym sumieniem każdej kobiecie.

DR.PICHTIN PROWADZIL MOJA CIZE.NA POCZATKU CZULAM SIE SKREPOWANA ,ALE KOLEJNE WIZYTY BYLY BARDZO PRZYJEMNE. JEST DOKTOREM SOMIENNIE WYKONUJACY SWOJA PRACE,POTRAFI POPRAWIC CHUMOR, IROZBAWIC.ZDOBYL MOJE ZAUFANIE.GORACO POLECAM GO WSZYSTKIM KOBIETOM NP.W CIAZY

rewelacyjny lekarz - kompetentny, sumienny i pełen poczucia humoru - zdecydowanie godny polecenia. Leczę się u niego od jakiegoś czasu i z każdej wizyty mimo złych wyników badań wychodzę spokojna o swój los - Panie doktorze DZIĘKUJĘ a pacjentkom gorąco polecam.

jest bardzo miły i sympatyczny polecam kazdej kobiecie ktora nie wie do jakiego ma isc lekarza goinekologa naprawde wspaniały lekarz ..z usmiechem i z poczuciem humoru umie przyjac kazda kobiete ,,;-)

lekarz bardzo mocno nieprzyjazny pacjentce przychodząc w zaawansowanej ciąży podwyższonego ryzyka niechętnie chciał się podjąć jej dalszego prowadzenia i dosłownie pokazał palcem drzwi sugerując wracać skąd przyszłam. zdecdowanie nie polecam tego lekarza, odradzam. może problem był tym, że wizyta była w przychodni z NFZ a nie prywana.

Pan dr. jest najlepszy! Polecam zwlaszcza kobietom w ciazy;) na wizycie sie nie stresuje i wchodze do gabinetu z usmiechem;)