Piotr Pychtin

jak najbardziej polecam Dr Pychtina. jestem pacjetka od kilkunastu lat i zawsze moge liczyc na jego rzetelnosc i profesjonalizm.

Trafiłam do doktora przez przypadek i jak się okazało jestem za to wdzięczna losowi :) Lekarz kompetentny, nie bagatelizuje Twoich problemów, spokojny i rzeczowy. Polecam zdecydowanie!

Polecam zdecydowanie!

Trafiłam do dr Pychtina z polecenia endokrynologa u którego się leczę.Wcześniej chodziłam do kobiety-ginekologa, która zbagatelizowała moje problemy zdrowotne czego efektem była decyzja o zmianie lekarza.Była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć.Dr Pychtin jest wspaniałym lekarzem,bardzo delikatnym podczas badania ginekologicznego jak i usg.Bardzo szybko i trafnie rozpoznał mój problem i postawił diagnozę.Obecnie jestem już po zabiegu.Dr Pychtin jest mężczyzna który z szacunkiem i zrozumieniem podchodzi do kobiety.Otacza ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa.Kompetentny, profesjonalny, wzbudzający zaufanie.Polecam dr Pychtna taki lekarz to skarb:)

profesjonalizm, ogromna wiedza, kompleksowe podejście do problemu, cierpliwość, poczucie humoru

lekarz godny polecenia delikatny z poczuciem humory wszystko wytlumaczy

lekarz godny polecenia delikatny z poczuciem humory wszystko wytlumaczy

Świetny, sympatyczny, delikatny lekarz. Nic dodać nic ująć zawsze wszystko wytłumaczy - otwarty na stosy pytań, na które cierpliwie odpowiada. Polecam

Po prostu świetny lekarz! Bardzo dobry specjalista z idealnym podejściem do pacjentki, nawet tej lekko spanikowanej ;) Zdecydowanie polecam.

DR PYCHTIN bardzo mi pomógł kiedy okazało sie że mam powikłania po porodzie przy drugim dziecku,byłam prywatnie ale nie żałowałam ,trafnie ocenił rodzaj powikłania i przepisał takie leki po których od razu poczułam ulgę,dlatego cała trzecią ciąże powieżyłam w jego ręce ,jestem przezadowolona ,,zawsze ma czas , zawsze z poczuciem humoru poprostu sama przyjemność z wizyty, zawsze wychodzę z uśmiechem:)))polecam:)i dziekuje panie doktorze za cudowna opieke:))))))))))

Potwierdzam opinie poprzedniczek. Super lekarz,jak najbardziej odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. polecam

Znam go od wielu lat. Byłam jego pacjentką w byłym Szpitalu Kolejowym ale również leczyłam się u niego prywatnie. Jego pracę oceniam na " szóstkę ". Polecam go kobietą w ciąży ale nie tylko.