dr n. med. Piotr Serwatowski

2,2
1,8
2,7
2,1

Bardzo spokojny, zrównoważony. Przy pierwszym spotkaniu zaskakuje małomównością. Jednak przy kolejnych wizytach widać zaangażowanie i czuć wielką chęć niesienia pomocy przy ograniczonych możliwościach. Tak trudna rola, niesienia pomocy śmiertelnie chorym, chyba go przerasta, bo głównie smutek maluje się na jego twarzy.

Zaufałam w 100 % pomógł,czuję sie dobrze, mało mówi. Ze strachu mało pytałam i po wyjściu z gabinetu miałam wiele nie zadanych pytań. Pan doktor jest bardzo serdeczny, lecz nie wylewny.Nie pociesza i nie straszy. Podoba mi się mam nadzieję, ze przedłuży mi życie. Pozdrawiam.

Bardzo jestem rozczarowana doktorem Serwatowskim. Nie wiem czy praca , którą wykonuje jest za karę, ale pacjenci, którzy do niego przychodzą to ludzie chorzy, bardzo cięzko chorzy, którzy wymagają odpowiednio przedstawionej dizgnozy, bez odbierania wiary!!!!! Oby pan doktor nigdy ze swoim bliskim cięzko chorym, nie trafił na kogoś takiego jak on.