Godny polecenia , prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek kochający ludzi Doskonały fachowiec , profesjonalny , życzliwy, delikatny i cierpliwy, poświęci tyle czasu ile trzeba aby wytlumaczyć problem i jak temu zaradzić. Potrafił nawet wieczorem do domu zadzwonić i zapytać jak się pani czuję. Dziękuję. Więcej takich lekarzy. Wanda Szymendera-Krawiec

Godny polecenia , prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek kochający ludzi

Więcej takich lekarzy.
Wanda Szymendera-Krawiec

Lekarz godny polecenia. Miły, cierpliwy i życzliwy. Moje wizyty, na szczęście dla mnie, skończyły się tylko na 2, trudno mi zatem wypowiadać się na temat ewentualnego przebiegu leczenia. Polecam ponieważ jest to lekarz z którym można porozmawiać o swoich obawach i wątpliwościach.

Jeden z niewielu prawdziwych lekarzy. Moja mama jest pod stałą i fantastyczną opieką. Operacja udała się, bieżące wizyty są zawsze pełne fachowej pomocy. Spokojny, zawsze wszystko tłumaczący, bardzo pomocny lekarz. Polecam gorąco !!!

Perfekcjonista w swojej dziedzinie cały czas w kontakcie z pacjentem miły uprzejmy fachowiec. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia.

WITAM 5 CZERWCA W CENTRUM GIZIŃSKICH OPEROWAŁ MNIE DOKTOR SOKALA OPIEKA,PODEJŚCIE DO PACJENTA NAPRAWDE SUPER.BEZ BÓLU,SPRAWNIE I PROFESJONALNIE.DRUGA NOGA NAPEWNO W TYM CENTRUM I U DOKTORA SOKALI.Kubicka Agnieszka

PAN DOKTOR SOKALA OPEROWAŁ MI ŻYLAKI W CENTRUM GIZIŃSKICH WSZYSTKO POSZŁO JAK PO MAŚLE BEZ BÓLU I W PEŁNI PROFESJONALNIE! PEŁNA PROFESKA I PRZED I PO

Dr.Sokalę, polecam wszystkim zainteresowanym z dużymi żylakami nóg, moje żylaki to był okaz 50-letni,Dr. Sokala poradził sobie z nimi wspaniale,jestem bardzo ,bardzo zadowolona.Miałam operowane obie nogi,kto mnie zna i widział te nóżki,jest pełen podziwu ,szkoda tylko że tak długo z ogromnymi żylakami chodziłam. Wszystkiego dobrego życzę całemu personalowi,ale duży szacunek dla Dr.SOKALI .

Mija rok odkąd doktor Sokala usunął mi żylaka,którego miałam kilkanaście lat.Jak go zobaczyłam pierwszy raz,to powiedziałam sobie-jak ktoś ma mnie ciąć,to tylko ten lekarz.I jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa,że nareście nie mam tego paskudztwa na nodze i pierwsze lato,gdzie moge nosic bez krępacji spódnice i krótkie szorty.Lekarz profesjonalny,polecam.Dzięki Panie doktorze.

Wizyta u tego lekarza bardzo mi pomogła. Jestem osobą młodą. Mam poważny problem zdrowotny związany z układem krążenia. Dowiedziałam się wszystkiego na temat tego co dzieje się z moim organizmem. Choroba jak choroba- nie ma się z czego cieszyć-ale wiedza zgromadzona na wizycie u dr Sokoli pozwoli mi zadbać o siebie o wiele lepiej. Zdałam sobie sprawę z tego co oznacza być chorym- myślę,że potrzebuję jeszcze czasu by się z tym oswoić, jednakże o wiele łatwiej przebiega ten proces jak się wie,że ma się tak fachowe wsparcie.

dr Sokala to uczciwy i kompetentny chirurg , operował mnie już drugi raz. Jeśli ktoś potrzebuje operacji na żylaki lub pęcherzyk żółciowy to szczerze polecam.