Jestem specjalistą w zakresie Położnictwa i Chorób Kobiecych oraz Ginekologii Onkologicznej.

Pracuję jako Starszy Asystent Kliniki Ginekologii, Położnictwa ...

Pracuję jako Starszy Asystent Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu, ul. Batorego 15; ŚUM w Katowicach na stanowisku Lekarza Kierującego Oddziałem Ginekologii Zachowawczej.
Wśród sprawowanych funkcji pełnię także obowiązki Kierownika nad Zintegrowanym Blokiem Operacyjnym w Śląskim Centrum Perinatologii i Chirurgii Płodu w Bytomiu....

Lekarz,który słucha co pacjent mówi.poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i bardzo uprzejmy.Polecam.

Takiego lekarza to ze świecą szukać. Wspaniały bardzo bardzo mądry lekarz z powołania w dodatku uprzejmy, odpowie na każde pytanie, doradzi i pomoże. Mało jest już takich prawdziwych lekarzy. Z całego serca polecam.

Bardzo uprzejmy i cierpliwy lwkarz,) jeszcze nie spotkalam takiego. Prowadzil moja trzecia ciaze,)nie zaluje,)super opieka i poczucie humoru,)

Polecam, jak najbardziej polecam. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, jest bardzo uprzejmy, a przede wszystkim zobaczył coś czego inni lekarze nie widzieli. Naprawdę godny polecenia.

Jest lekarzem bardzo odpowiedzialnym godnym zaufania! Przy tym lekarzu czuje sie bezpiecznie. Doradzi w 100%

Samych takich chciałoby się mieć wokół siebie...... ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Samych takich chciałoby się mieć wokół siebie......

Lekarz godny polecenia. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Przy problemach lub pytaniach udziela wyczerpujących informacji jak również jest bardzo uprzejmym człowiekiem :)

Mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo uprzejmy lekarz, poświęcający pacjentkom masę czasu. Wszystko wytłumaczy, co tyko budzi jakieś wątpliwości. To mój pierwszy ginekolog mężczyzna i jestem na prawdę zaskoczona różnicą w podejściu do pacjenta. Sądzę że znalazłam swojego lekarza.

Świetny lekarz, poświęca dużo czasu pacjentce. Uprzejmy, kompetentny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

byłam niedawno, polecam dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam

byłam niedawno, polecam
dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam