Jestem specjalistą w zakresie Położnictwa i Chorób Kobiecych oraz Ginekologii Onkologicznej.

Pracuję jako Starszy Asystent Kliniki Ginekologii, Położnictwa ...

Pracuję jako Starszy Asystent Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu, ul. Batorego 15; ŚUM w Katowicach na stanowisku Lekarza Kierującego Oddziałem Ginekologii Zachowawczej.
Wśród sprawowanych funkcji pełnię także obowiązki Kierownika nad Zintegrowanym Blokiem Operacyjnym w Śląskim Centrum Perinatologii i Chirurgii Płodu w Bytomiu....

Podczas mojego pobytu w szpitalu, Pan doktor potraktował mnie bardzo uprzejmie i z uśmiechem, odpowiadając cierpliwie na wszystkie moje pytania. Wykonywał mi zabieg pobrania wycinków i uważam, że jest dobrym lekarzem.

Lekarz wykazujący troskę o pacjętkę, poświęcający maksimum czasu na dokładną diagnostykę. Precyzyjnie i jasno tłumaczy stan w jakim kobieta się znajduje (zaistniałe problemy). Uprzejmy, kompetentny, godny zaufania oraz polecenia.

Bardzo Dobry Lekarz. Prowadził Moją drugą Ciąże z porównaniem z Lekarzem który prowadził pierwsza uwazam ,że Pan Doktor zadbał o mnie i dziecko idealnie, wszystko tłumaczył, był cierpliwy bardzo miły i traktował po ludzku. Teraz trudno o lekarza który leczy a nie przychodzi do przychodni by "zrobić swoje "

pan doktor jest lekarzem mlodym, dopiero uczacym sie. mily, sympatyczny. wydaje mi sie ze nie jest najgorszy, jednak mozliwe że ze wzgledu na brak doswiadczenia nie zauwazyl pewnych zmian w obrebie pochwy i na szyjce macicy, dlatego raczej nie polecam, zwlaszcza pacjentkom z powazniejszymi problemami.

Bardzo dobry lekarz,poświecil mi duzo czasu,odpowiada na wszystkie pytania:-)polecam...

Doktor prowadził moją ciążę. Podczas każdej wizyty tłumaczył cierpliwie wszystko, odpowiadał szczegółowo na pytania. Zawsze odbierał telefony i rozwiewał wątpliwości. Również po ciąże mogłam dzwonić i pytać, zawsze otrzymałam fachową odpowiedź. Śwetnie się opikuję pacjentkami. Polecam

Pan doktor to świetny człowiek,potrafi wytłumaczyc na czym problem polega,uspokoił mnie.zdziwił mnie tym że dał mi swój numer telefonu i że jak byłam w potrzebie to zadzwoniłam do niego nawet tak wcześnie rano i poradził co robic dalej.naprawdę DZIĘKUJĘ PANIE PIOTRZE że spotkałam pana.