lekarz Piotr Surmacki

1,2

Jak salve może zatrudnić takiego lekarza. Powinien być dawno wywalony. Doprowadził mnie do płaczu, wyszłam z gabinetu tak roztrzęsiona. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam

Tragedia. Arogancja i fatalne podejście do pacjenta. Pan doktor zabronił mi wyciągnięcia telefonu aby sprawdzić, kiedy miałam ostatni okres. Przyszłam do gabinetu po leki antykoncepcyjne na prośbę dermatologa (aby włączyć leczenie izotretynoiną) Na pytanie czy byłam wcześniej leczona dermatologicznie odpowiedziałam, że tak na co pan doktor stwierdził, że leczenia absolutnie nie było bo trądzik nadal jest, po czym skomentował moją cerę tekstem "a widziała się pani w lustrze?". Kilka lat leczenia trądziku i przy okazji kompleksów a jeden idiotyczny tekst tak łatwo może je zniszczyć... Nie polecam a wręcz odradzam!

Najgorszy lekarz jakiego mogłam spotkac nie wiem dlaczego taki lekarz jeszcze pracuje wgl zero podejścia do pacjenta arogancki tragedia w Salve dużo skarg a nic z tym nie robią

Nie polecam i nie będę nikomu polecać tego pana. Podczas ciążowego USG w trzecim trymestrze "wykrył", że płód ma za niską wagę (hipotrofia) i że jest w dolnych granicach siatki centylowej. Przez niego wylądowałam w szpitalu Matki Polki, gdzie nie chciałam rodzić. Po narodzinach okazało się, że dziecko mieści się w normach (3520 g) i jest zdrowe, także co się nastresowałam, to moje. Zachowanie tego pana też było skandaliczne. Nie odpowiadał na pytania, traktował mnie z góry, pouczał jak jakiegoś uczniaka. Jeden z najgorszych ginekologów, z jakimi miałam do czynienia.

Tyle negatywnych opinii ,mnóstwo skarg i ten człowiek jeszcze pracuje ,to chyba jakieś nieporozumienie,że placówki medyczne zatrudniają tak fatalnego ginekologa.

Tragedia, mam wrażenie ze doktor ma jakieś uprzedzenia do młodych ludzi, na wizycie nie mogłam wyjąc telefonu żeby sprawdzić kiedy miał ostatni okres, i w ogóle nawet ruszyć sie bez pozwolenia nie mogłam, a z pierwszej wizyty wyszłam z płaczem

Dziwię się dlaczego palcówki medyczne zatrudniają tak fatalnego ginekologa,żaden lekarz nie ma tylu negatywnych opinii jak p. Surmacki

lekarz mnie nie przyjął na pierwsze USG ponieważ nie miałam papierowego skierowania chodź przeczytał skierowanie w komputerze kto i kiedy wystawił mimo, że powiedziałam, że doniosę po wizycie aby mi nie przepadła wizyta p.Piotr się nie zgodził i mnie nie zbadał !!!! jestem w 2 ciąży i to pierwszy doktor który mnie nie przyjął, odmówił !!!

Tragedia!!! Byłam dziś i nigdy tam nie wrócę. Poszłam z bólem i nic na nie nie dostałam bo powiedział że taki mój urok i mam nie wymyślać. Tragedia daje 0 nic więcej. Nie miły. Zero przyjemnej atmosfery a byłam u niego 1 raz. Zniechęcenie w 100% żeby tam nie wracać!!!!!

Tragedia!!! Byłam dziś i nigdy tam nie wrócę.
Nie miły.
Zero przyjemnej atmosfery a byłam u niego 1 raz.
Zniechęcenie w 100% żeby tam nie wracać!!!!!

Bardzo nieprzyjemny Pan, omijać szerokim łukiem! Ktoś taki nie powinen pracować z ludźmi! Jest niemiły i opryskliwy, czuje się urażony jak ktos nie powie „Doktorze”, a żeby być Doktorem trzeba być dla człowieka!