lekarz Piotr Surmacki

1,2

Gabinet tego Pana nalezy omijać szerokim łukiem. Jestem w 8 miesiacu i wyszłam z płaczem. Tak apodyktycznego, aroganckiego, chamskiego człowieka nie spotkałam, co dopiero w roli lekarza. Poszłam na 3 usg w ramach NFZ i pan Surmacki doprowadził mnie do histerii, żałuję, swojego czasu, nerwów. Nie będe opisywac szczegółów. Takim ludziom powinno odebrać uprawnienia pracy z drugim człowiekiem.

Radzę unikać tego lekarza. Najgorszy u jakiego byłam!!! Chamski, prostacki, rzuca seksistowskie teksty. Nie podchodzi profesjonalnie do problemu. Bo opisaniu problemu i bardzo niemiłej wymianie zdań z lekarzem wyszłam z gabinetu i odmówiłam dalszego badania. Nie będę cytować co lekarz powiedział mi jak wychodziłam. Jak tacy ludzie mogą pełnić zawód lekarza? Wstyd!

Podejscie PRL, siedz odpowiadaj na pytania, Nie ma woli wysluchania, przyjscie po skietowanie na badanua profilaktyczne to podstaw wg dr ze ktos jest chory, zarzuca, ze musi.placic nfz jak nie ma podstaw a nie chce mu sie albo nie umie otworzyc pdf z tymi podstawami do.skierowan!!!! Potem przekreca i obraza, ze on inteligentny jest a ludzie stoja dorejestracji gdy on absorbuje wydruki.od rejestratorek, masakra, a pacjentk to jest glupia, z zalozenia, Nie polecam, zniechęci kazdego, nie wyobrazam.sobie gdyby przyjsc z faktycznym problemem a mlode dziewczyny w ciazy to.chyba by splakane ...

Podejscie PRL, siedz odpowiadaj na pytania,
Nie polecam, zniechęci kazdego, nie wyobrazam.sobie gdyby przyjsc z faktycznym problemem a mlode dziewczyny w ciazy to.chyba by splakane wyszly..

Do lekarza chodziłam około roku, podczas przedostatniej wizyty podczas usg lekarz powiedział ze jestem bardzo chora. Na moje pytanie co mi dolega lekarz odpowiedział tylko ze muszę się umówić na kolejna wizytę po odbiór wyniku. Zostawił mnie bez słowa wyjaśnienia. Na kolejnej wizycie okazało się ze jednak nie jestem chora jak to powiedział podczas usg. Lekarz jest niemiły, nie potrafi wyjaśnić pacjentce co jej dolega. Przepisuje szkodliwe leki

Szkoda, że nie ma możliwości wystawienia 0 gwiazdek bo ta jedna to jest za dużo! Dla kobiet szanujących swoje zdrowie psychiczne radzę trzymać się od tego lekarza jak najdalej. Przyszłam do niego w ramach wizyty na NFZ w Salve będąc w 11 tyg ciąży. Pan Piotr od samego początku był niemiły, nic nie tłumaczył i nie chciał słuchać. Był oschły i odpychający. Po badaniu ginekologicznym, które było bolesne i nieprzyjemne stwierdził, że on żadnej ciąży nie widzi ale to akurat jest najmniejszy problem bo wyczuwa guzy przypominające kalafiora i bardzo ...

Dla kobiet szanujących swoje zdrowie psychiczne radzę trzymać się od tego lekarza jak najdalej. Przyszłam do niego w ramach wizyty na NFZ w Salve będąc w 11 tyg ciąży. Pan Piotr od samego początku był niemiły, nic nie tłumaczył i nie chciał słuchać. Był oschły i odpychający. Po badaniu ginekologicznym, które było bolesne i nieprzyjemne stwierdził, że on żadnej ciąży nie widzi ale to akurat jest najmniejszy problem bo wyczuwa guzy przypominające kalafiora i bardzo źle wyglądają. Nie chciał zrobić mi usg twierdząc, że on wie co ma robić i kazał mi zrobić test z krwi na beta hcg. Po wizycie u niego straciłam wiarę w lekarzy. Wyszłam z płaczem załamana, zostawiona sama sobie, psychika mi siadła a podobno to lekarz, który prowadzić chciał moją ciąże. Na szczęście poszłam prywatnie do wspaniałej Pani doktor i okazało się, że ciąża rozwija się prawidłowo i nie mam żadnych zmian a na pewno nie guzów!
Najgorszy lekarz, facet i osoba, którą spotkałam w swoim życiu!

Najgorszy lekarz u jakiego byłam w życiu!! Dr jest bardzo nieprzyjemny, używa mocnych niekulturalnych stwierdzeń typu "kłamie Pani" to jest mocne określenie i lekarz nie powinien używać takich określeń bez żadnych podstaw! Jak można coś takiego powiedzieć do pacjenta???! jest wręcz bardzo chamski !!! Ciekawie dlaczego został usunięty jego profil na "Znanym Lekarzu" przynajmniej nie mogę znaleźć ... nie dziwie się! bo średnio w skali na ok 60 opinii miał 40 negatywnych opinii! Taka osoba z cała pewnością nie powinna ani leczyć bo i tak tego nie robi, ani w ogóle widywać się z ludźmi. Bo wizyty u tego pana dr wyglądają dziko! Byłam u niego ze 3 razy na nfz i nigdy przenigdy więcej!!!!! Na początku myślałam ze dr ma zły nastrój , ale bzdura! wiecznie naburmuszony, opryskliwy, władczy, na marginesie wiecznie są opóźnienia po 40 min, i na dodatek jakby nie można było nic mu powiedzieć. W momencie gdy sie wchodzi do gabinetu pyta o powód i gdy grzecznie mu się odpowiada prosząc o coś to zupełnie nie rozumiem jak on może odpowiadać w sposób tak bardzo arogancki ze to on decyduje co ma robić i tego typu rzeczy. Przepraszam bardzo, co ja mam mówić gdy wchodzę do gabinetu, może najlepiej milczeć? ! chciałam tylko skierowanie i o to grzecznie poprosiłam, powtarzam - grzecznie!!! czy mam może paść na kolana przed tym dr jak przed królem? no ludzie kochani! to jakiś absurd! ciągle z nim są jakieś problemy, od zawsze! w jego gabinecie człowiek czuje się pod presją i dyktaturą. Jeżeli ten człowiek chce się wyżywać na niewinnych ludziach to niech znajdzie inny sposób na swoje wyładowania. Dziwne ze w ogóle dopuszczają go do wykonywania zawodu w placówkach. To bardzo przykre! Długo tu można by był opisywać szczegółami...!