lekarz Piotr Surmacki

1,2

Byłam u pana doktora wczoraj to był mój pierwszy i ostatni raz. Niesympatyczny, opryskliwy, pacjentki traktuje jak gorszy sort. Odradzam wizytę u tego pana doktora

Masakra .Byłam na USG ciąży u tego pana bo dr go nazwać nie można .Pojechałam z córką bo nie miałam z kim ją zostawić .Córka ma 7 lat .Ten pan wyprosił wręcz moją córkę z gabinetu powiedział że będzie przeszkadzać w badaniu i że przy jej obecności nie wykona badania .Poszłam na skargę do kierownika placówki ( bo to się działo w Salve )poczym uprzejma pani kierownik dla złagodzenia sprawy zajęła się moja córka a ja poszłam na badanie .Był dla mnie bardzo nie miły .Badanie trwało dwie minuty nic mi nie powiedział a o pokazaniu dziecka na USG mogłam pomarzyć .nawet nie dostałam zdjęcia .Wszystkiego dowiedziałam się z opisu .Nie polecam .zamierzam zgłosić sprawę do izby lekarskiej ,ponieważ opis jest zakłamany gdyż jedynym pomiarem jakim zrobił to był obwód główki .Na zakończenie nie dostałam nawet papieru do wytarcia się po zelu USG poczym jak zakładałam buty opryskliwie powiedział mi żebym się przesunęła na leżance .wyszłam z płaczem bo nawet nie ujrzałam swojego dziecka .

Nie wiem czemu takie opinie, ja nigdy nie miałam podobnej sytuacji. Chodzę do doktora co miesiąc na USG(bliźniaki). Opowiada dużo ,tłumaczy, wiem więcej niż pytam. Płeć również jak tylko się pokazały to powiedział i zdjęcie nawet mam.

Tak nigdy więcej do tego ginekologa,sama byłam raz u niego i skończyło się skargą.Jest tylu wspaniałych i bardzo dobrych ginekologów,polecam pana Piotra Kaczmarka, Jana Bieńkiewicza ,Wojciecha Wilińskiego.

No to widzę, że nie jestem sama w opinii. Szkoda tylko, że w opinii negatywnej. Dostałam zaproszenie na cytologię, taki program na NFZ. Nigdy więcej wizyt u p. doktora. Omijać z daleka. Nie krzyczał, nie. Ale też nie wykonał badania, bo wyszłam z gabinetu przed badaniem. Pan doktor w trakcie wywiadu mówił coś pod nosem (chyba, że zawsze mówi tak cicho), wyrażając swoje poglądy dotyczące prawidłowego i jedynego według niego, w zasadzie honorowanego przez niego porodu, co zupełnie nie powinno mieć miejsca. Jeśli ma takie bądź inne zdanie to oki, każdy ma prawo. Jednak jako lekarz ginekolog położnik powinien wiedzieć, że są różne sprawy w trakcie ciąży i dniu rozwiązania, które dają możliwość, jak lekarze to zaznaczają w karcie, CC. Według Pana doktora, tak zrozumiałam, nie urodziłam moich dzieci (bliźniaki) i ja jestem z tych gorszych. Hmmm, ciekawe podejście lekarza ginekologa położnika. Po raz pierwszy w życiu, a trochę już żyję, złożyłam skargę. Aaaa, byłam umówiona na konkretną godzinę. Dokładnie o tej godzinie doktor dopiero przyszedł, a ja czekam jeszcze ponad 15 minut zanim mnie przyjął.

Lekarz to z niego żadn. KOSZMANY .Oprysliwy nic nie mówi nie wiadomo czy wszytko w porządku próbował mi wmówić że dopiero po 30 tyg ciąży można znać płeć i tak nie dowiedziałam się jaka jest płeć

Pan Surmacki po tym jak dowiedział się, że jestem zwolniona z noszenia maseczki(posiadam zaś. lekarskie)kategorycznie odmówił leczenia i kazał mi opuścić gabinet, bo on nie ma obowiązku w tej sytuacji mi udzielić porady( choć nawet nie zapytał z jakim problemem przyszłam).Zrobił to w bardzo chamski i obcesowy sposób i jak powiedziałam, ze Konstytucja mi gwarantuje dostęp do opieki lekarskiej,oznajmił,ze go to nie interesuje czy mam jakieś prawa czy nie,bo on nie będzie narażał swojego zdrowia....pytam się tylko, od kiedy lekarz odmawia leczenia w obawie, że się zarazi...NO ABSURD!!!! Przysięga Hipokratesa składana jest przez lekarzy od czasów starożytnych. Jej główne przesłanie głosi „Primum non nocere”, co znaczy „Po pierwsze nie szkodzić”.Jak widać pan doktor powinien jak najszybciej zmienić zawód bo i nie dość, że nie leczy to jeszcze jest tak okrutnie nie miły i chamski, że szok!!!OMIJAJCIE GO SZEROKIM ŁUKIEM. Moja ocena to wielkie ZERO!!!

Pan doktor przyjmuje teraz na 10 lutego jako jedyny robi tam usg. W momencie kiedy zapytałam o płeć usłyszałam że jestem niesmaczna. I wiele innych obelg. Wyszłam z płaczem. Opijać go szerokim łukiem !

Zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Ten Pan powinien juz dawno odpuścić sobie pracę. Na dzień dobry usłyszałam, ze jestem kłamczucha. Samo badanie USG trwało 3 minuty po których dowiedziałam sie,ze jestem w 21 tygodniu ciąży ( a to niespodzianka🤦‍♀️) . Pan bardzo niemiły, opryskliwy. Ta wizyta to niepotrzebny stres. "nie polecam" to za mało powiedziane .

Dziwię się ,że placówki medyczne zatrudniają tak fatalnego lekarza ,jest tak wiele skarg na niego,sprawił tyle przykrości pacjentkom,sama złożyłam na niego skargę kiedy pracował w przychodni na Studzińskiego i już tam nie pracuje