lek. dent. Piotr Trafidło

Od samego momentu zapisu aż po skończony zabieg bondingu czułam się perfekcyjnie. Dosłownie jak u siebie! Atmosfera nie z tej ziemi, pan Piotr pełen profesjonalizm. Już wiem dlaczego Multident nazywany jest najlepszą kliniką w Polsce! Polecam

Ja jestem już po długo wyczekiwanej wizycie i zdecydowanie polecam podejście, opiekę i profesjonalizm pana Piotra! Odpowiedni człowiek w odpowiednim zawodzie! Polecam każdemu kto chce odmienić swoje życie na lepsze!

Widać, że pan Piotr jest doktorem z powołania i zamiłowania!! Tworzy cuda i tak było też w moim przypadku! Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona! Bonding to usługa by ludzie byli wiecznie uśmiechnięci! :)

Klinika Multident to najlepsza klinika w Polsce a właściciel Pan Piotr jest super bohaterem! Odmienia życie ludzi tak jak odmienił moje bo bondingu, którego się doczekałam w tym roku!! Jestem super zadowolona i każdemu mogę polecić bez zawahania! Pewność siebie po takim zabiegu wrasta 100%!

Piotr to super doktor z perfekcyjnym zamiłowaniem i podejściem do pacjenta!! Jestem mega zadowolona z efektu jaki wyczarował Pan Piotr! Zdecydowanie najlepszy fachowiec w tym kraju! Świadczą też o tym kolejki do niego!

Jestem mega zadowolona z wizyty u Pana Piotra! Co prawda czekałam na swoją kolej ale warto!!! Pełen profesjonalizm i idealne podejście do klienta! Bonding światowa klasa!

Pan Piotr ma idealne podejście do klienta, wesoły kontaktowy i przede wszystkim wie co robi. Potrafi doradzić i odpowiednio zająć się pacjentem. Polecam szczerze. Mało jest tak konkretnych lekarzy w Polsce.

Jestem zadowolony z wizyty w klinice. Miła obsługa i przede wszystkim dr Piotr pełen profesjonalizm. Warto czekać na wizytę w Multident!

Znakomity lekarz. Pogodny, radosny profesjonalny!!! Świetnie potrafi podejść do wystraszonego pacjenta. Niesamowicie delikatny manualnie. Jestem zachwycona! A metamorfoza cudna!!!!!! Polecam każdemu !!!!!!!!

Polecam każdemu !!!!!!!!

Wizyta rozpoczęła się punktualnie, pan doktor bardzo jasno i klarownie informował o kolejnych krokach zabiegu, był dodatkowo bardzo miły, profesjonalny, wielokrotnie upewniał się, co do mojego komfortu. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, czysty, ogólnie widać, że cała klinika jest bardzo zadbana.