lek. dent. Piotr Trafidło

Miły na pierwszej wizycie i rzeczywiście zaproponował dobre rozwiązanie odnośnie implantu. Jednak wykonanie to fuszerka - kikla poprawek a efekt końcowy jedynie "zadowalający".

Dr Piotr Trafidło odmienił moje życie! Metamorfoza którą u niego przeszłam wykonana była na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniam polecam!

Z czystym sumieniam polecam!

opisze w skrócie Piotr T . oderwany od rzeczywistości już jego dziewczyny z recepcji się śmieją jak po raz 20 przyjeżdżam na poprawę poprawki kolejnej poprawki . Dużo obiecywał na samym początku a pracy od ponad 1,5 roku nie potrafi skończyć a jak poprawi to jest gorzej niż było przed poprawą. już nie ogarnia tego co robi . jeździłam z łodzi do niego na godzinę na poprawę a wyjeżdżałam bardziej niezadowolona . Przestrzegam wszystkich pacjentów którzy pomyślą aby jechać do niego bo ja jeździłam 270 km w jedną stronę , czytajcie opinie o nim bo ja wybierając się nie poczytałam i teraz mam jak mam Moja rada: z daleka od multident, na prawdę szkoda czasu i pieniedzy
jak można by było dać ocenę zero to napewno taką by dostał .

Niestety zgodzę się z wieloma negatywnymi opiniami na temat prac wykonywanych przez doktora. Moje 3 implanty są źle wkręcone. Jeden musi być usunięty co wiąże się z rekonstrukcją kości. Nie chcę pisać więcej ale polecam konsultacje w kliku miejscach przed wizytą u doktora Piotra. Obecnie w conajmniej dwóch klinikach w Polsce spotkałem osoby poszkodowane ( razem 5 osób) Naprawdę szkoda bo doktor sprawiał wrażenie spoko gościa. Niestety to zwykła masówka bez indywidualnego podejścia do klienta... czar prysł 10 koła w plecy

Jest mi bardzo przykro to pisać ale żałuję że się zgłosiłem do tej stomatologicznej poradni , brak profesjonalizmu i po prostu uczciwości dobre naciągane klienta na implanty i koszty do tego nie zrobione poprawnie pieniądze w błoto

Świetny lekarz! Profesjonalny i kompetentny. Polecam z całego serca! Warto czekać na wizytę. Dziękuję za przepiękne zęby.

Byliśmy na wizycie miesiąc temu w tym gabinecie z dzieckiem miał do leczenia zęba mlecznego kanałowo oraz miał mieć zalakowane szóstki . Po miesiącu syn zaczął narzekać na ból zęba byliśmy na wizycie prywatnej w swoim miejscu zamieszkania czyli w Gliwicach okazało się że plomba wypadła, a zęby nie zostały zalakowane i na jednym zaczęła się pojawiać próchnica ,choć gabinet za to pieniądze wziął . Jestem zażenowana takim postępowaniem i nie uwierzyła bym gdyby na dzisiejszej wizycie pani dentystka mi nie pokazała na kamerze, że faktycznie zęby nie są zalakowane i ząb, który był leczony nie został dokładnie wyczyszczony ..

dodałem tą opnię na google ale jakoś się tam nie wyświetla , grubo :D miałem mieć gdzieś, nie ruszać tego tematu, ale cóż. Na wstępie - jestem lek.dent. , nie poczuwam się do występowania pod prawdziwym nazwiskiem , należę do szerokiego grona zbanowanych u doktura za nieprzychylny komentarz, czyli konstruktywną krytykę. Moglibyśmy napisać tu wiele, jednak to po prostu bardzo przykre niekiedy jak widzi się przypadki młodych osób 20-30 lat które powinny mieć zrobione orto a są szlifowane pod korony, a szlif dokturski daleki od małoinwazyjnego jest. Ale to już ...

dodałem tą opnię na google ale jakoś się tam nie wyświetla , grubo :D

Moglibyśmy napisać tu wiele, jednak to po prostu bardzo przykre niekiedy jak widzi się przypadki młodych osób 20-30 lat które powinny mieć zrobione orto a są szlifowane pod korony, a szlif dokturski daleki od małoinwazyjnego jest. Ale to już było powiedziane sto razy, szambo niedługo wybije i pewnie zaczną się sprawy sądowe itd. natomiast nikt nie zwróci tym ludziom utraconych tkanek i zdrowia.

W relacjach doktorek zbulwersowany mówi, że ludzie mu zarzucają, że zęby nienaturalne, "a jakie to naturalne, żółte?" Tłumaczę bo może dotrze do tego narcystycznego łba - oni mają na myśli ich strukturę a nie kolor - praca w kolorach bleach też może wyglądać kosmicznie naturalnie tylko trzeba poczytać trochę i mieć technika mistrza.
I tu przechodzimy dalej . Doktur zaczął swoje usługi tytułować mianem "PREMIUM" - dla mnie, jeśli myślimy o protetyce, pomijając że nasza preparacja zębów , wycisk czy skan , ZAPLANOWANIE PRACY ( NIGDY NIE W 2 wizyty), są na bardzo wysokim poziomie, plus mistrzowski technik , wtedy możemy dać pacjentowi jakość tzw. premium. Nie ma tu żadnej z tych rzeczy.

Doktur kiedyś w relacji powiedział, że nie zna innych stomatologów zajmujących się metamorfozami uśmiechu, który mógłby polecić. A ja znam chyba w każdym województwie. Dlaczego? Ano dlatego że wmówił sobie, że jest najlepszy i nie jeździ na konferencje i kursy , bo po jakiego grzyba poszerzać i aktualizować wiedzę? :D

Na koniec to co mnie osobiście wściekło to kłamstwo nt. leczenia licówkami ceramicznymi, padło tam stwierdzenie, że to szlifowanie zęba takie, że zostaje tylko kawałek tylnej ścianki i lepiej zrobić pełnoceramiczna koronę. To totalna nieprawda, można wpisać "veneer prep" w google i zobaczyć jak to powinno wyglądać. A nawet preparacja pod koronę , taka nowoczesna, małoinwazyjna poszukajcie, a potem przyczajcie czasami na modelu na relacji widać co doktur zostawia z waszych zębów... :(

Daję dwie gwiazdki bo doktur dla stomatologii jest tym czym McDonald's dla gastronomii, niby potrzebny, ale czy zdrowy?

Jest mi przykro że dałam się nabrać na to co doktor pokazuje w mediach społecznościowych. Rzeczywistość wyglada zdecydowanie inaczej. Pojechałam po 4 korony, pan Piotr namówił mnie na 10 dla efektu „ petardy” w konsekwencji mam popsute 10 zębów, korony nieszczelne, Krzywe, brzydkie, problemy ze zgryzem, z jedzeniem, z normalnym życiem od 7 miesiecy. Kolejne wizyty reklamacyjne tylko pogarszały już i tak zły stan, po wymianie wadliwych koron przyjechałam i okazało się ze pozostałe nie pasuja nawet kolorem do wcześniejszych bo pan doktor zmienił protetyka i cześć robiła jedna osoba cześć druga. Ostatecznie mam 5 koron założonych na stałe, 3 korony na klej tymczasowy i 2 korony na tymczasowym tworzywie czyli jednym słowem armagedon. Pieniądze oddał ale co z tego, straciłam mnóstwo pieniędzy na dojazdy, mnóstwo stresu, łez, życia w ciągłym bólu i dyskomforcie. Najgorsze w tym wszystkim jednak jest to, ze nawet słowa wyjaśnienia czy zwykłego przepraszam nie dostałam bo Pan doktor „ nie ma czasu” ze mną porozmawiac. Szukam kogoś kto teraz mi to uratuje, raczej nie zostawię tego tak ale najpierw muszę doprowadzić swoje uzębienie do porządku po tym „stomatologu”. Moja rada: z daleka od multident, na prawdę szkoda czasu i pieniedzy

Potwierdzam pozostałe opinie negatywne. W moim przypadku identycznie: spiłowanie zębów na "odwal się" bez analizy, bez badania, bez konsultacji. W zdjęcie rtg nikt nie patrzy. Korony źle osadzone, nieszczelne. Praca bardzo niedokładna. Zgryz źle ustawiony. Korony niestety do zdjęcia i ponownego założenia. Ten człowiek nie ma kompetencji. Jedyne co mu wychodzi to marketing w mediach społecznościowych i tym powinien się zająć a nie zębami ludzi. Odstawianie szopki i przedstawienia. Fałszywe treści na instagramie i fb. Nie polecam... Nie wystawia potwierdzenia wpłaty gotówki.

Odstawianie szopki i przedstawienia. Fałszywe treści na instagramie i fb.
Nie polecam...
Nie wystawia potwierdzenia wpłaty gotówki.