lekarz Piotr Wieczorek

2,2
2,4
2,1
2,2

Leczę się u dr Wieczorek od lat na szumy w uszach ,szumy co prawda nie przeszly całkowicie ale z tymi lekami daje sie jakoś życ pozdrawiam dr

pozdrawiam dr

Po prostu zenada! Lezalam na wyciecie migdlakow w szpiatalu gdzie naszczescie nie przyjmowal ten pozal sie "doktore". Lekarze, pielegniarki pierwsza klasa! Lekarz prowadzacy co prawda mlody, ale podejscie do pacjenta rewelacyjne! Mialam inne problemy z gardlem..musialam jezdzic do tego pana na wizyty kontrolne..sposob w jaki traktuje pacjenta jest po prostu zenujacy!!!!! Brak mi slow...do tej pory wspomianam ta wizyte i kazdemu odradzilabym tego lekarza...Ordynarny, arogancki. Nie jestem lekarzem..nie znam sie na skutkach ubocznych, metodach leczenia...Wiadomo jak to jest..ludzie gadaja, strasza..ze po wycieciu migdalkow traci sie smak, mowa sie znieksztalca itd. Kiedy zapytalam sie "szanownego" doktorka czy to mozliwe..otoz ten mnie wysmial! Jakby moje obawy byly smieszne! ..a ta jego ruda pielegniarka? Jedno krotkie pytanie:po co ona tam jest? Rownie dobrze mogloby tam byc puste krzeslo...a tak? Wtóruje temu gburowi w jego poczynaniach. Jestem zniesmaczona i oburzona...Mam nadzieje, ze nigdy nie bede miala z tym czlowiekiem doczyniania..

Wizyta u tego lekarza to jedno wielkie rozczarowanie... Ogólnie rzecz ujmując - strata czasu i nerwów. Niemiły, arogancki człowiek, który najwyraźniej zapomniał o tym, co ma na celu zawód lekarza, bo w wypadku dr P.Wieczorka nie jest to bynajmniej leczenie. Wiele zbędnych, zgryźliwych komentarzy pod adresem pacjenta chcącego wyegzekwować to, co mu się ustawowo należy, czyli badanie lekarskie!...(adekwatne do opisanych objawów). Co więcej, komentarzom tym złośliwie wtóruje siedząca w tym samym czasie w gabinecie lekarskim pielęgniarka (niby taki quasi asystent lekarza "od wszystkiego", tzn. w istocie "od niczego"), która najwyraźniej nie rozumie, na czym polega jej rola. Ogólnie rzecz ujmując - szkoda czasu, zdrowia i nerwów na wizytę u tego pana.

Byłam dwa razy pacjentką tego pana dr i jestem rozgoryczona. Jak można traktować tak ludzi (nie mówiąc jak można traktować tak kobietę!)?Pierwszy raz miałam do czynienia z tym lekarzem kilka lat temu. Wykonał mi punkcję zatok, nie uprzedziwszy mnie o tym, nie poinformował mnie o celu zabiegu, ani nie zapytał, czy wyrażam zgodę na zabieg, a przecież to zabieg inwazyjny (pacjent powinien wyrazić zgodę!). Wojewódzki Szpital Zespolony, gdzie pan dr pracuje posiada certyfikat akredytacji. Tyle się tam mówi, czyta (na korytarzach wiszą prawa pacjenta) o prawach pacjenta, o poszanowaniu godności osobistej, ale to tylko hasła! Właśnie dziś moja godność osobista została naruszona! Poczułam się podle! Pacjent w przychodni laryngologicznej traktowany jest jak zło konieczne, już od wejścia w drzwi gabinetu. Jeszcze żaden z lekarzy mnie tak nie potraktował jak pan Wieczorek! Szarpał mnie za uszy, przekręcał na "siłę" głowę...etc. Wyszłam z gabinetu jeszcze z większym bólem głowy i uszów. Ja nie kończyłam studiów lekarskich i nie wiedziałam jak mam się zachować podczas badania, w którą stronę przekręcić główę, ale wystarczyło tylko powiedzieć, przecież człowiek to istota rozumna!Opryskliwy, mało komunikatywny, nie polecam. Ten lekarz w tej przychodni to jakaś pomyłka!

Lekarz bardzo uprzejmy, poszłam do niego z problemem migdałów, a oprócz tego przebadał mi nos, uszy i słuch. Także porada kompleksowa. Ma specyficzne poczucie humoru, ale mi ono odpowiadało. Po prostu nie jest sztywniakiem. Byłam bardzo zadowolona Polecam.

Miły sympatyczny Poświecił mi dużo czasu,dociekliwy ,leczę się z powodu alergii i szumów w uszach i od kilku lat dośc skutecznie u Pana Doktora

Zdecydowanie odradzam, lekarz zachowuje się jak by wszystkie problemy człowieka były wymyślone i wyssane z palca. Opryskliwy i nieprzyjemny.

Bardzo mi Pan doktor pomógł.Uprzejmy i dokładny.Dokładnie sprawdza czy zalecenia i dawkowanie leków były respektowane.Polecam.

konkretna wizyta,interesuje się wszystkim ,nie tylko "uszami",skutecznie mnie wyleczył

Opryskliwy asekurant.Wszystkich pacjentów traktuje jak g...,które przeszkadza mu w "pracy".Posiedziałby,poczytał gazetę,a tu przychodzą,narzekają,że ich boli.A fuj jacy obrzydliwi...