lekarz Piotr Winklerlekarz Piotr Winkler - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Piotr Winkler

Neurochirurg

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Zacny i utalentowany neurochirurg z wielką starannością podchodzący do pacjentów i personelu Oddziału, całym sercem oddany choremu człowiekowi. Diament neurochirurgii...powodzenia panie doktorze w misji pomagania chorym.

Zastanawiam się jakich słów użyć o doktorze P.Winkleze Po prostu brakuje mi ich. Jest przedewszystkim przecudownym człowiekiem bo rozumie cierpienie drugiego człowieka i pomaga bezinteresownie zresztą kto był u doktora to o tym wie i jest wspaniałym fachowcem.Dziekuje panu bardzo za wszystko Maciej rugby Poznan

Wspaniały CZŁOWIEK - lekarz. Dr Winkler jest osobą która poświeca dużo czasu pacjentom. Jest bardzo miły i pomaga w ciężkich sytuacjach-kontaktowałem się z nim osobiście i telefonicznie w każdej chwili miałem z nim kontakt (chodziło o tatę- guz mózgu) Szczerze polecam ! i pozdrawiam Pana dr. (syn chorego na GBM Konin)

Wspaniały CZŁOWIEK - lekarz.
Szczerze polecam ! i pozdrawiam Pana dr. (syn chorego na GBM Konin)

mam wypuklinę międzykręgową L5/S1 uciska worek oponowy zwęża wejśćie do lewego otworu międzykręgowego z uciskiem korzenia nerwowego . BYŁAM W KALISZU U NEUROCHIRURGA PRYWATNIE ODRAZU SKIEROWAŁ MNIE NA OPERACJĘ. PIOTR WINKLER ZAPROPONOWAŁ RECHABILITACJĘ POWIEDZIAŁ W OSTATECZNOŚCI OPERACJA. JEST BARDZO MIŁYM LEKARZEM . PODEJMUJE SIĘ KAŻDEJ OPERACJI,CZEKAJĄC NA POCZEKALNI U LEKARZA DOWIEDZIAŁAM SIĘ JAKIM JEST WSPANIAŁYM NEUROCHIRURGIEM

Dr Piotr Winkler operował mnie 22 sierpnia. To bardzo dobry lekarz,przede wszystkim przyjazny pacjentom, jest spokojnym,życzliwym lekarzem. W moim przypadku operował-usuwał przepuklinę w kanale kręgowym na poziomie C6-C7.Dzisiaj czuję się dobrze.Polecam wszystkim dr Winklera.

Dr Piotr Winkler operował mnie 22 sierpnia.
To bardzo dobry lekarz,przede wszystkim przyjazny pacjentom,
jest spokojnym,życzliwym lekarzem.
W moim przypadku operował-usuwał przepuklinę w kanale kręgowym
na poziomie C6-C7.Dzisiaj czuję się dobrze.Polecam wszystkim
dr Winklera.

po pęknięciu tętniaka w głowie uratował mi życie ,o wlasnych siłach wyszedlem ze szpitala bez uszczerbku na zdrowiu

W dniu 7 maja 2012r. w Szpitalu Zespolonym w Koninie na oddziale neurochirurgii , lekarz Piotr Winkler przeprowadził 3 godzinną operację-kręgosłupa szyjnego z wszczepieniem inplantów kręgowych. 74 letnia pacjentka , po konsultacjach i skierowaniu w pełnej refundacji z NFZ,z doświadczeniem szpitalnym po kilku innych operacjach - jest nieogarnienie WDZIĘCZNA za uprzejmość,fachowość i troskliwość - CAŁEMU PERSONELOWI NEUROCHIRURGII kierowanemu przez ordynatora Witolda Kowalewskiego !!!PO WIELU MIESIĄCACH - NORMALNOŚĆ !Wykazując wiele empati wobec swoich pacjentów i uwalniając od cierpienia-lekarz Piotr Winkler spowodował PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA w RODZINIE za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! Krystyna Czerwińska-Kurtas z Konina POLECAM .

Jestem pacjentką operowana przez Dr Winklera z powodu dyskopatii lędźwiowej . Operacja była przeprowadzona metodą endoskopową i już po 3 tygodniach wróciłam do pracy, mimo bardzo silnego bólu przed operacją. Polecam

W IMIENIU WŁASNYM I MOICH NAJBLIŻSZYCH PRAGNĘ ZŁOŻYĆ GORĄCE PODZIĘKOWANIA DLA LEKARZYA ODDZIAŁU NEUROCHIRURGI SZPITALA W KONINIE- DOKTORA, PIOTRA WINKLERA ZA TRUD I POŚWIĘCENIE WŁOŻONE W PROCES MOJEGO LECZENIA, ORAZ ZA WSPANIAŁĄ POSTAWĘ PEŁNĄ SERCA I PRAWDZIWEGO ZAANGAŻOWANIA.... Z WYRAZAMI SZACUNKU -WDZIĘCZNY PACIENT G.W. KONIN 15.03.2012 DOKTOROWI WINKLEROWI JESTEM WDZIECZNY PODWÓJNIE PONIEWAŻ URATOWAŁ RÓWIEŻ MOJEGO OJCA ROK TEMU

W IMIENIU WŁASNYM I MOICH NAJBLIŻSZYCH PRAGNĘ ZŁOŻYĆ GORĄCE
PODZIĘKOWANIA DLA LEKARZYA ODDZIAŁU NEUROCHIRURGI SZPITALA W
KONINIE- DOKTORA, PIOTRA WINKLERA ZA TRUD I POŚWIĘCENIE WŁOŻONE W PROCES MOJEGO
LECZENIA, ORAZ ZA WSPANIAŁĄ POSTAWĘ PEŁNĄ SERCA I PRAWDZIWEGO
ZAANGAŻOWANIA.... Z WYRAZAMI SZACUNKU -WDZIĘCZNY PACIENT G.W.

KONIN 15.03.2012

Witam Mam pytanie gdzie i w jakich godzinach dr przyjmuje prywatnie?? Może ktoś mógłby udzielić mi takich informacji

Witam