lekarz Piotr Winklerlekarz Piotr Winkler - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Piotr Winkler

Neurochirurg

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Wspaniały CZŁOWIEK - lekarz. Dr Winkler jest osobą która poświeca dużo czasu pacjentom. Jest bardzo miły i pomaga w ciężkich sytuacjach-kontaktowałem się z nim osobiście i telefonicznie w każdej chwili miałem z nim kontakt (chodziło o tatę- guz mózgu) Szczerze polecam ! i pozdrawiam Pana dr. (syn chorego na GBM Konin)

Wspaniały CZŁOWIEK - lekarz.
Szczerze polecam ! i pozdrawiam Pana dr. (syn chorego na GBM Konin)

W IMIENIU WŁASNYM I MOICH NAJBLIŻSZYCH PRAGNĘ ZŁOŻYĆ GORĄCE PODZIĘKOWANIA DLA LEKARZYA ODDZIAŁU NEUROCHIRURGI SZPITALA W KONINIE- DOKTORA, PIOTRA WINKLERA ZA TRUD I POŚWIĘCENIE WŁOŻONE W PROCES MOJEGO LECZENIA, ORAZ ZA WSPANIAŁĄ POSTAWĘ PEŁNĄ SERCA I PRAWDZIWEGO ZAANGAŻOWANIA.... Z WYRAZAMI SZACUNKU -WDZIĘCZNY PACIENT G.W. KONIN 15.03.2012 DOKTOROWI WINKLEROWI JESTEM WDZIECZNY PODWÓJNIE PONIEWAŻ URATOWAŁ RÓWIEŻ MOJEGO OJCA ROK TEMU

W IMIENIU WŁASNYM I MOICH NAJBLIŻSZYCH PRAGNĘ ZŁOŻYĆ GORĄCE
PODZIĘKOWANIA DLA LEKARZYA ODDZIAŁU NEUROCHIRURGI SZPITALA W
KONINIE- DOKTORA, PIOTRA WINKLERA ZA TRUD I POŚWIĘCENIE WŁOŻONE W PROCES MOJEGO
LECZENIA, ORAZ ZA WSPANIAŁĄ POSTAWĘ PEŁNĄ SERCA I PRAWDZIWEGO
ZAANGAŻOWANIA.... Z WYRAZAMI SZACUNKU -WDZIĘCZNY PACIENT G.W.

KONIN 15.03.2012

mam wypuklinę międzykręgową L5/S1 uciska worek oponowy zwęża wejśćie do lewego otworu międzykręgowego z uciskiem korzenia nerwowego . BYŁAM W KALISZU U NEUROCHIRURGA PRYWATNIE ODRAZU SKIEROWAŁ MNIE NA OPERACJĘ. PIOTR WINKLER ZAPROPONOWAŁ RECHABILITACJĘ POWIEDZIAŁ W OSTATECZNOŚCI OPERACJA. JEST BARDZO MIŁYM LEKARZEM . PODEJMUJE SIĘ KAŻDEJ OPERACJI,CZEKAJĄC NA POCZEKALNI U LEKARZA DOWIEDZIAŁAM SIĘ JAKIM JEST WSPANIAŁYM NEUROCHIRURGIEM

Chciałabym złożyć podziękowanie za przeprowadzoną operację kanału krękowego z kręgozmykiem- zespolowi lekarzy ze Szpitala w Koninie-oddzial neuochirurgiczny. Złote r ece miał mój lekarz prowadzący doktor Piotr Winkler oraz ordynator oddziału neurochirurgii dr n.med Witold Kowalewski. Pragnę z całego serca podziękować także całemu personelowi medycznemu z bloku operacyjnego z dnia 4 stycznia 2011 r.godz. 12:00. Jestem pełna podziwu dla poświęcenia, wyrozumiałości, współczucia dla wszystkich chorych na tym oddziele. Wdzięczna pacjentka, Teresa Kujawaska z Koła

Wdzięczna pacjentka,
Teresa Kujawaska z Koła

MIESZKAM na dolnym śląsku w Dzierżoniowie miałem guza mózgu we Wrocławiu nie chcieli mnie operować zbywali i okłamywali mnie lekarz rodzinny dał mi dobra rade żebym zadzwonił do pana PIOTRA WINKLERA i tak zrobiłem przyjechałem do Bydgoszczy pan Piotr od razu zajął się mną i mnie operował jest to bardzo dobry lekarz jestem mu wdzięczny dzięki mu wróciłem do pracy i ciesze się z każda chwila . JEST to lekarz godny naśladowania jeszcze raz mu dziękuje:)

Dr Piotr Winkler operował mnie 22 sierpnia. To bardzo dobry lekarz,przede wszystkim przyjazny pacjentom, jest spokojnym,życzliwym lekarzem. W moim przypadku operował-usuwał przepuklinę w kanale kręgowym na poziomie C6-C7.Dzisiaj czuję się dobrze.Polecam wszystkim dr Winklera.

Dr Piotr Winkler operował mnie 22 sierpnia.
To bardzo dobry lekarz,przede wszystkim przyjazny pacjentom,
jest spokojnym,życzliwym lekarzem.
W moim przypadku operował-usuwał przepuklinę w kanale kręgowym
na poziomie C6-C7.Dzisiaj czuję się dobrze.Polecam wszystkim
dr Winklera.

BARDZO BARDZO WSPANIAŁY LEKARZ...BRAK SŁÓW BY OPISAĆ JAK BARDZO MI POMÓGŁ PRZY BARDZO CHOREJ MAMIE.NIE TYLKO LECZY ALE JEST I OPARCIEM W TYCH TRUDNYCH DLA PACJENTA I RODZINY CHWILACH.LEKARZ NA MEDAL-NIE MA TAKIEJ SKALI BY MOŻNA BYŁO GO OCENIĆ.JAK NAJWIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!!!!!!

Pan Doktor jest osobą na którą każdy pacjęt czeka. Przed operacją naszego synka (4 latek z guzem mózgu) przedstawil dokladnie jakie mogą być zagrożenia.Po operacji określil w 100% rodzaj guza i jaki jest uszczerbek na zdrowiu. Jest osobą sympatyczną, rzeczową , pracowitą i bardzo skromną. W przypadku gdyby sytacja sie powtórzyla ,bez wątpienia oddali byśmy nasze dziecko w ręce doktora Winklera. Pozdrawiamy doktora i jego rodzinę. Rodzice Maksymiliana.

Pan Doktor jest osobą na którą każdy pacjęt czeka.
Pozdrawiamy doktora i jego rodzinę.
Rodzice Maksymiliana.

Jestem pacjentką operowana przez Dr Winklera z powodu dyskopatii lędźwiowej . Operacja była przeprowadzona metodą endoskopową i już po 3 tygodniach wróciłam do pracy, mimo bardzo silnego bólu przed operacją. Polecam

W marcu 2010 roku dowiedziałem się że mam dyskopatię kręgosłupa, odcinka L3-L4.Żadne leki nie pomagały,zabiegi i ćwiczenia też nie pomogły.W styczniu 2011 roku dostałem się na oddział do szpitala w Koninie. operację wykonał doktor Piotr Winkler. Wdzięczny mu jestem za to co zrobił, gdyż dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować .Osiem miesięcy po zabiegu wróciłem do pracy

W marcu 2010 roku dowiedziałem się że mam dyskopatię kręgosłupa,