lekarz Piotr Winklerlekarz Piotr Winkler - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Piotr Winkler

Neurochirurg

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Wzorowy specjalista! Wzbudza zaufanie. Życzliwy, rzetelny, kompetentny, uprzejmy.. Godny polecenia!

Uratoawł mi życie, bo jako jedyny nie bał się podjąć skomplikowanej operacji. Ponadto nie ukrywając niczego przedstawił mi wszystkie ewentualne zagrożenia jakie moga wystąpic po operacji. Jest spokojny, odpowie na każde pytanie i nie robi z siebie nadczłowieka jak to zwykli czynić inni lekarze.