lekarz Piotr Winklerlekarz Piotr Winkler - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Piotr Winkler

Neurochirurg

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Doktor Piotr Winkler jest bardzo dobrym specjalistą.życzliwym i ciepłym człowiekiem:)URATOWAŁ MI ŻYCIE pół roku temu,za co mu serdecznie DZIĘKUJE,Polecam tak wspaniałego lekarza pacjentka Justyna

doktor jest dobrym fachowcem i bardzo skromnym, życzliwym człowiekiem. Pan doktor uratował życie mojemu bratu.Nigdy nie zapomnimy tego co dla nas zrobił. Jeszcze raz dziękujemy doktorze

Pan Winkler jest bardzo kompetentny, rzeczowy i profesjonalnie podchodzi do problemu, a przy tym jest bardzo miły i bardzo skromny. Wywarł na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie, dzięki czemu odzyskałam wiarę w naszą medycynę. Szczerze polecam jako specjalistę.

Pan Doktor wykonał świetną robotę, obecnie czuję się świetnie i nie mam żadnych powikłań po guzie móżdżku. Bardzo serdecznie dziękuje za to że okazał czułość i zainteresowanie do końca kompletnie bezinteresownie. Bardzo polecam jako specjalistę.

.doktor Piotr Winkler dokonał bardzo trudnej operacji ratując miżycie , za co jestem dozgonnie wdzięczny, bardzo bardzo jeszcze raz dziękuję!

Wzorowy specjalista! Wzbudza zaufanie. Życzliwy, rzetelny, kompetentny, uprzejmy.. Godny polecenia!