lekarz Piotr Winklerlekarz Piotr Winkler - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Piotr Winkler

Neurochirurg

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Doktor Piotr Winkler jest bardzo dobrym specjalistą.życzliwym i ciepłym człowiekiem:)URATOWAŁ MI ŻYCIE pół roku temu,za co mu serdecznie DZIĘKUJE,Polecam tak wspaniałego lekarza pacjentka Justyna

Spadłem ze schodów i podwichnąłem sobie rdzeń kręgowy. Kręgozmyk do przodu o kilka mm / C6-C7 / plus odłamania. Efekt - paraliż . Dzięki Panu Winklerowi, który mnie operował, jestem samodzielny. Chodzę i jestem mu bardzo wdzięczny.

Dzięki Panu Winklerowi, który mnie operował, jestem samodzielny.
Chodzę i jestem mu bardzo wdzięczny.

doktor jest dobrym fachowcem i bardzo skromnym, życzliwym człowiekiem. Pan doktor uratował życie mojemu bratu.Nigdy nie zapomnimy tego co dla nas zrobił. Jeszcze raz dziękujemy doktorze

Pan Doktor jest osobą na którą każdy pacjęt czeka. Przed operacją naszego synka (4 latek z guzem mózgu) przedstawil dokladnie jakie mogą być zagrożenia.Po operacji określil w 100% rodzaj guza i jaki jest uszczerbek na zdrowiu. Jest osobą sympatyczną, rzeczową , pracowitą i bardzo skromną. W przypadku gdyby sytacja sie powtórzyla ,bez wątpienia oddali byśmy nasze dziecko w ręce doktora Winklera. Pozdrawiamy doktora i jego rodzinę. Rodzice Maksymiliana.

Pan Doktor jest osobą na którą każdy pacjęt czeka.
Pozdrawiamy doktora i jego rodzinę.
Rodzice Maksymiliana.

jestem po skoku do wody w winiku ktorego zlamalem trzy kregi w odcinku szyjnym (c-4,c-5,c-6)operowal mnie doktor Winkler wymieniajac c-4 na implant oraz stabilizacje przednia i miedzytrzonowa z czego jestem bardzo zadowolony nie ruszalem niczym a teraz chodze i prowadze normalne zycie za co z gory dziekuje panu doktorowi oraz serdecznie polecam go innym ludziom ktorzy potrzebuja pomocy

Pan Winkler leczył narzeczoną mojego siostrzeńca. Miała krwiaka mózgu, miała 22 lata. Za późno przewieźli ją do Jurasza. Po mimo tego pan Piotr robił wszystko by ją uratować. Z całego serca dziękuje cała rodzina wraz z synkiem Moniki - Alankiem. Życzymy Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Panu Winklerowi

Pan Doktor wykonał świetną robotę, obecnie czuję się świetnie i nie mam żadnych powikłań po guzie móżdżku. Bardzo serdecznie dziękuje za to że okazał czułość i zainteresowanie do końca kompletnie bezinteresownie. Bardzo polecam jako specjalistę.

Cudowny, ciepły człowiek, znakomity fachowiec, a do tego zupełnie bezinteresowny lekarz, co w naszych czasach niespotykane. Całym sercem polecam! Gdy usłyszałam diagnozę o operacji (odcinek szyjny - implant ruchomy C5-6), byłam załamana. Obecnie jestem po zabiegu operacyjnym i czuję się bardzo dobrze. Wracam na nowo do życia. Nigdy nie zapomnę, co dla mnie zrobił dr Piotr Winkler. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i szczerze polecam tego specjalistę!

.doktor Piotr Winkler dokonał bardzo trudnej operacji ratując miżycie , za co jestem dozgonnie wdzięczny, bardzo bardzo jeszcze raz dziękuję!

Pan Winkler jest bardzo kompetentny, rzeczowy i profesjonalnie podchodzi do problemu, a przy tym jest bardzo miły i bardzo skromny. Wywarł na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie, dzięki czemu odzyskałam wiarę w naszą medycynę. Szczerze polecam jako specjalistę.