lekarz Piotr Winklerlekarz Piotr Winkler - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Piotr Winkler

Neurochirurg

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

po pęknięciu tętniaka w głowie uratował mi życie ,o wlasnych siłach wyszedlem ze szpitala bez uszczerbku na zdrowiu

bardzo dobry lekarz i fachowiec na odpowiednim stanowisku, lekarz z powołania z ogromną wiedzą, operował moją 18 letnią córkę na kręgosłup, córka czuje się jak nowo narodzona, polecam tego lekarza

jestem po skoku do wody w winiku ktorego zlamalem trzy kregi w odcinku szyjnym (c-4,c-5,c-6)operowal mnie doktor Winkler wymieniajac c-4 na implant oraz stabilizacje przednia i miedzytrzonowa z czego jestem bardzo zadowolony nie ruszalem niczym a teraz chodze i prowadze normalne zycie za co z gory dziekuje panu doktorowi oraz serdecznie polecam go innym ludziom ktorzy potrzebuja pomocy

Witam Mam pytanie gdzie i w jakich godzinach dr przyjmuje prywatnie?? Może ktoś mógłby udzielić mi takich informacji

Witam

Cudowny, ciepły człowiek, znakomity fachowiec, a do tego zupełnie bezinteresowny lekarz, co w naszych czasach niespotykane. Całym sercem polecam! Gdy usłyszałam diagnozę o operacji (odcinek szyjny - implant ruchomy C5-6), byłam załamana. Obecnie jestem po zabiegu operacyjnym i czuję się bardzo dobrze. Wracam na nowo do życia. Nigdy nie zapomnę, co dla mnie zrobił dr Piotr Winkler. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i szczerze polecam tego specjalistę!

razem z doktorem kowalewskim operował mi kregosłup z powodu dyskopati dzis chodze normalnie i nie mam zadnych dolegliwosci dziekuje serdecznie.

Dr P. Winkler to przede wszystkim Człowiek, Wielki Człowiek, a następnie wspaniały lekarz i doskonały specjalista!!! Byłam Jego pacjentką.Polecam!!!

Spadłem ze schodów i podwichnąłem sobie rdzeń kręgowy. Kręgozmyk do przodu o kilka mm / C6-C7 / plus odłamania. Efekt - paraliż . Dzięki Panu Winklerowi, który mnie operował, jestem samodzielny. Chodzę i jestem mu bardzo wdzięczny.

Dzięki Panu Winklerowi, który mnie operował, jestem samodzielny.
Chodzę i jestem mu bardzo wdzięczny.

Pan Winkler leczył narzeczoną mojego siostrzeńca. Miała krwiaka mózgu, miała 22 lata. Za późno przewieźli ją do Jurasza. Po mimo tego pan Piotr robił wszystko by ją uratować. Z całego serca dziękuje cała rodzina wraz z synkiem Moniki - Alankiem. Życzymy Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Panu Winklerowi

Uratoawł mi życie, bo jako jedyny nie bał się podjąć skomplikowanej operacji. Ponadto nie ukrywając niczego przedstawił mi wszystkie ewentualne zagrożenia jakie moga wystąpic po operacji. Jest spokojny, odpowie na każde pytanie i nie robi z siebie nadczłowieka jak to zwykli czynić inni lekarze.