lekarz Piotr Winklerlekarz Piotr Winkler - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Piotr Winkler

Neurochirurg

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Dr P. Winkler to przede wszystkim Człowiek, Wielki Człowiek, a następnie wspaniały lekarz i doskonały specjalista!!! Byłam Jego pacjentką.Polecam!!!

W marcu 2010 roku dowiedziałem się że mam dyskopatię kręgosłupa, odcinka L3-L4.Żadne leki nie pomagały,zabiegi i ćwiczenia też nie pomogły.W styczniu 2011 roku dostałem się na oddział do szpitala w Koninie. operację wykonał doktor Piotr Winkler. Wdzięczny mu jestem za to co zrobił, gdyż dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować .Osiem miesięcy po zabiegu wróciłem do pracy

W marcu 2010 roku dowiedziałem się że mam dyskopatię kręgosłupa,

bardzo dobry lekarz i fachowiec na odpowiednim stanowisku, lekarz z powołania z ogromną wiedzą, operował moją 18 letnią córkę na kręgosłup, córka czuje się jak nowo narodzona, polecam tego lekarza

OSOBIŚCIE POLECAM DR WINKLERA, NIE DALTEGO ZE JEST SKROMY - CHOĆ JEST, NIE DALTEGO ZE POTRAFI WYTŁUMACZYC I MA CZAS DLA PACJENTA - CHOC TAK JEST, POLECAM GO DLATEGO ZE DWA RAZY MNIE JUZ OPEROWAL I DWA RAZY NIE POZWOLIL MI SKOŃCZYĆ NA WÓZKU! I SZCZERZE MÓWIĄC NAWET GDYBY SIE DO MNIE WOGOLE NIE ODZYWAL I NIECZEGO NIE TLUMACZY TO PRZYPOMINAM WSZYSTKIM ZE DOBRY NEUROCHIRURG NIE MA BYC PSYCHOLOGIEM, PRZYJACIELEM ANI URZEDNIKIEM .. MA BYC NEUROCHIRURGIEM I DR WINKLER WŁASNIE NIM JEST I JESTEM MU WDZIECZNA NIE ZA TO CO DO MNEI MOWIL TYLKO ZA TO ZE PODCZAS BARDZO SKOMPLIKOWANYCH OPERACJI NICZEGO NIE SPAPRAŁ. ZANIM TRAFIŁAM DO DR WINKLERA BYŁAM U 3 SZANOWANYCH NEUROCHIRURGÓW W RÓŻNYCH CZĘSCIACH POLSKI I ZADEN NIE CHCIAŁ SIĘ PODJĄC TEJ OPERACJI. DLATEGO TYM BARDZIEJ JESTEM WDZIECZNA ZA TO ZE DR WINKLER MIAL ODWAGE I ZNAL SWOJE MOZLIWOSCI I URATOWAL MNIE OD PARALIZU. POLECAM DR WINKLERA Z CALEGO SERCA.

Dr. Piotr Winkler będzie przeze mnie jak najbardziej polecany...Gdy w 2009 roku w wakacje miałam ropniaka mózgu, ropniak rozlał się w mózgu wtedy Pan doktor podjął się poważnej operacji i uratował mi życie jestem bardzo wdzięczna nie wiem co by się ze mną działo gdyby nie dr. Winkler!Także dziękuję innym lekarzom Szpitala im. dr. Jurasza w Bydgoszczy-z Oiomu, Neurochirurgom! Wszystkim...Ale pan Doktor jest niezwykle ciepłym człowiekiem daje zastrzyk nadziei ;) W tej chwili czekam jeszcze na jeden zabieg uzupełnienia płytki czaszkowej i to własnie dr. Winkler ją wykona, nie dziwie się swojego wyboru i bardzo się z tego cieszę i mam zaufanie...że wszystko będzie dobrze! Polecam!

Chciałabym złożyć podziękowanie za przeprowadzoną operację kanału krękowego z kręgozmykiem- zespolowi lekarzy ze Szpitala w Koninie-oddzial neuochirurgiczny. Złote r ece miał mój lekarz prowadzący doktor Piotr Winkler oraz ordynator oddziału neurochirurgii dr n.med Witold Kowalewski. Pragnę z całego serca podziękować także całemu personelowi medycznemu z bloku operacyjnego z dnia 4 stycznia 2011 r.godz. 12:00. Jestem pełna podziwu dla poświęcenia, wyrozumiałości, współczucia dla wszystkich chorych na tym oddziele. Wdzięczna pacjentka, Teresa Kujawaska z Koła

Wdzięczna pacjentka,
Teresa Kujawaska z Koła

razem z doktorem kowalewskim operował mi kregosłup z powodu dyskopati dzis chodze normalnie i nie mam zadnych dolegliwosci dziekuje serdecznie.

Do szpitala im.Jurasza w Bydgoszczy trafiłem z powodu wykrycia u mnie guza w prawym kącie mostowo móżdżkowym wielkości 41x29x32mm.Objawy moje były następujące;chrypka,znaczna utrata słuchu na prawe ucho i zaburzenia widzenia.Po konsultacji z doktorem Winklerem wiedziałem że to jest ten człowiek który ma mnie operować.Wszczepił we mnie dużą iskierke nadziei.Operacja odbyła się 12-04-2010r.i udała się.Po 8-miesiącach mogę prawie normalnie funkcjonować.Pozostał tylko niedowład struny głosowej,oczopląs poziomy i zaburzenia równowagi w zależności co robię.Stwierdzam że to jest prawdziwy super specjalista i polecam go każdemu kto nie jest zdecydowany jakiego doktora ma wybrać.Nie liczą się tytuły na tabliczkach lecz to co wypływa z wnętrza człowieka.Na koniec składam gorące pozdrowienia i podziękowanie dla doktora PIOTRA WINKLERA.

BARDZO BARDZO WSPANIAŁY LEKARZ...BRAK SŁÓW BY OPISAĆ JAK BARDZO MI POMÓGŁ PRZY BARDZO CHOREJ MAMIE.NIE TYLKO LECZY ALE JEST I OPARCIEM W TYCH TRUDNYCH DLA PACJENTA I RODZINY CHWILACH.LEKARZ NA MEDAL-NIE MA TAKIEJ SKALI BY MOŻNA BYŁO GO OCENIĆ.JAK NAJWIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!!!!!!

MIESZKAM na dolnym śląsku w Dzierżoniowie miałem guza mózgu we Wrocławiu nie chcieli mnie operować zbywali i okłamywali mnie lekarz rodzinny dał mi dobra rade żebym zadzwonił do pana PIOTRA WINKLERA i tak zrobiłem przyjechałem do Bydgoszczy pan Piotr od razu zajął się mną i mnie operował jest to bardzo dobry lekarz jestem mu wdzięczny dzięki mu wróciłem do pracy i ciesze się z każda chwila . JEST to lekarz godny naśladowania jeszcze raz mu dziękuje:)