dr n. med. Piotr Żbikowskidr n. med. Piotr Żbikowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Żbikowski

Traumatolog, Ortopeda

zbikowski.az.pl

zbikowski.az.pl

Jestem pod wrażeniem... ilości pozytywnych komentarzy. Może ja miałam pecha? Parę minut i półtorej stówki - a efekt żaden. Został mi pan Piotr polecony przez innego lekarza ortopedę z tzw. prywatnej służby zdrowia. Dobrze, że mąż uparł się na jeszcze dwóch lekarzy... Krótko mówiąc porażka! Jeden element jest u pana doktora super: bardzo miły, wręcz uroczy młody człowiek. E.

Jestem pod wrażeniem... ilości pozytywnych komentarzy.
E.

Operował mnie i kilku znajomych, wszyscy zadowoleni. Wyjątek, dla którego liczy się pomoc pacjentowi, a nie łatwy zarobek.

Nie będę rozpisywała się- po prostu ten kto był pacjentem dr Żbikowskiego wie najlepiej,że to LEKARZ IDEAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!

LEKARZ IDEAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!

Bezwzględnie godny polecenia, bardzo dobry lekarz. Pogodny, uważny, budzący zaufanie i szacunek dla kompetencji, zaangażowania i konsekwentnego postępowania w rozwiązaniu-najlepiej, jak to jest możliwe- problemu, z którym się do pana doktora zgłosilam. Z opiniami o panu doktorze zapoznałam się wcześniej i najlepsze potwierdziło moje doświadczenie. Artroskopowa operacja kolana z częściowym usunięciem łękotki odbyła się 30.03.2012r.Opieka pana doktora przed i po operacji oraz bardzo dobrze przeprowadzona rehabilitacja w CRS sprawiły, że po upływie około pół roku, znów mogę cieszyć się pełną sprawnością. Bardzo dziękuję i polecam ze wszech miar.

Pan dr Piotr Żbikowski - to wyjatkowy lekarz, Wielki Człowiek. Będąc Jego pacjentką (operowana stopa) czułam się komfortowo. Nie spotkałam takiego lekarza !!!!! Dziekuję przeogromnie za ten luksus !

Nie pochwalę się jak chłopak z ostrą hemofilią któremu Dr Żbikowski wstawiał nowe biodro i kolano, bo miałem tylko wyciągany odprysk kości z kolana, ale chciałbym zostawić ślad wdzieczności w necie, bo faktycznie to wyjątkowy Lekarz. Zgadzam się w 100% z Panią poniżej: ludzki, skromny i szlachetny i przy tym mega fachowiec w swojej dziedzinie. A obserwacja ze szpitala, wizyt prywatnych i kontaktu okołooperacyjnego potwierdzają jedynie, że to jeden z najlepszych lekarzy do jakich jeszcze można w tym ciężko schorowanym kraju trafić.

Trudno mi jest cokolwiek napisać bo nie pamiętam kiedy spotkałam się z taką wielką życzliwością, cierpliwością i wyrozumiałością. Wydawało mi się, że już takich szlachetnych ludzi nie ma. Nawet po wypisaniu ze szpitala doktor interesuje się stanem zdrowia swoich pacjentów. Kolano naszego syna było w fatalnym stanie. Mamy nadzieję, że dzięki tej operacji (chodź czeka nas jeszcze ciężka rehabilitacja) nasz syn Dominik będzie mógł w najbliższej przyszłości kontynuować swoje sportowe marzenia. Jutro jedziemy na Warszawską Olimpiadę Młodzieży pierwszą i ostatnia taką w charakterze obserwatora.Za rok nasz syn za pewne dzięki Panu stanie na korcie. Medal będzie zdobyty dzięki Pana osobie.Dziękujemy Panie doktorze bardzo serdecznie.Wdzięczni rodzice. Beata i Cezary oraz pełen nadziei Dominik.

Parę lat temu trenowałem siatkówkę w młodzieżowym klubie sportowym w Warszawie. Niestety, kontuzja kolana przyczyniła się do ponad dwuletniej przerwy w momencie, gdy mogłem nauczyć się najwięcej. Tym samym obiecująca kariera została przerwana. Jak napisałem - kolano zostało wyleczone, właśnie przez dr-a Żbikowskiego, którego wspominam jak najlepiej. Żałuję, że do takiego specjalisty nie trafiłem wcześniej. Niemniej jednak, jeśli ktokolwiek szuka doskonałego fachowca - zdecydowanie polecam. I proszę nie zrażać się lekko ospałym charakterem, powodującym wrażenie olewania pacjenta - jak napisałem, to tylko wrażenie.

Bardzo dobry, skromy, wspaniały chirurg. Wiele mu zawdzięczam.

Bardzo dobry, skromy, wspaniały chirurg. Wiele mu zawdzięczam.

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano a żeby naprawdę pokazać, że nie jest to takie zwykle lewe kolano kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości nogi. Dodatkową trudnością i przeszkodą w wykonaniu operacji były owrzodzenia podudzi – występujące w hemofilii jako efekt uboczny złego krążenia krwi w nogach. Tylko Dr Piotr Żbikowski podjął się wstawienia mi endoprotezy wraz z przeszczepem kości – w moim przypadku było to konieczne z uwagi na całkowite zniszczenie stawu. Jak widać całkowita jazda po bandzie bez trzymanki !!! Dla mnie Dr Piotr Żbikowski to ABSOLUTNY UNIKAT, zarówno jako człowiek jak i lekarz – pierwszy tej klasy spośród poznanych mi lekarzy, a lecząc się kilkadziesiąt lat poznałem ich niemało. Wysoka kultura. zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, precyzja w działaniu na stole operacyjnym. A to wszystko połączone z dużą serdecznością, zwyczajnym ludzkim podejściem do pacjenta, troską o niego przed i po operacji co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Dr Piotr Żbikowski zawsze ma czas dla chorego, nie zna słowa nie, nie mogę, nie dam rady, nie mam czasu, nie mogę nic na to poradzić – to po prostu prawdziwy pasjonat, pełen profesjonalizm lekarski i ludzka empatia – a więc prawdziwe powołanie lekarskie. Przepraszam za ten długi wpis ale zawarłem absolutnie samą esencję a niemożliwe staje się możliwe. Operację miałem 18.11.2010 r. i jest realna szansa. że po rehabilitacji w tym roku zacznę chodzić bez kul – jeszcze raz dziękuje Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano. Marek W.