dr n. med. Piotr Żbikowskidr n. med. Piotr Żbikowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Żbikowski

Traumatolog, Ortopeda

zbikowski.az.pl

zbikowski.az.pl

Robił mi rekonstrukcję więzadeł. Bardzo dobra robota. Dobry kontakt, odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia wątpliwości, rzeczowy, kompetentny, uprzejmy.

Doskonały operator, praktyk, który ciągle doskonali swój kunszt. Dzięki niemu w 3 mieś, a nie w rok (jak wyrokował inny lekarz), wróciłem do 100% sprawności. Wybitny lekarz ortopeda, który uwielbia swoją pracę. Niezwykle sympatyczny człowiek, który potrafi postawić do pionu w chwili „braku wiary”. Zazwyczaj, mimo iż jak dla mnie pracuje ponad ludzkie siły, zazwyczaj znajduje czas, by porozmawiać, doradzić, wytłumaczyć. Jestem farciarzem, bo przeżyłem wypadek, ale i dlatego, że jakimś cudem trafiłem w ręce Doktora Żbikowskiego.

Doskonały operator, praktyk, który ciągle doskonali swój kunszt.

„STARA, DOBRA PRZEDWOJENNA SZKOŁA” powiedziała o Doktorze Żbikowskim pani profesor, z którą dzieliłam pokój w szpitalu, a która z racji doświadczenia zawodowego i pywatnego, doskonale wiedziała co mówi. To krótki, acz bardzo precyzyjny opis tego Lekarza!! Nie ma lepszych słów uznania dla współczesnego medyka. Polecam bez wahania każdemu: chorym, lekarzom, a szczególnie studentom medycyny!! Ps. Jednak doprecyzuję kilkoma słowami, dla oddania pełniejszego obrazu, tym bardziej wymagającym. Wysoka kultura, zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, precyzja troszkę jak Robocop ;), połączone z dużą serdecznością, zwyczajnie ludzkim podejściem do chorego, troską o niego przed, jak ...

To krótki, acz bardzo precyzyjny opis tego Lekarza!!
Nie ma lepszych słów uznania dla współczesnego medyka.

Ps. Jednak doprecyzuję kilkoma słowami, dla oddania pełniejszego obrazu, tym bardziej wymagającym. Wysoka kultura, zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, precyzja troszkę jak Robocop ;), połączone z dużą serdecznością, zwyczajnie ludzkim podejściem do chorego, troską o niego przed, jak i po operacji, co razem daje duże poczucie bezpieczeństwa.

Wspaniały Lekarz, Specjalista, Człowiek. Zawsze gotowy nieść pomoc, choć czasem można sądzić, że pracuje ponad ludzkie siły. Nawet po 20 godzinach operacji na ostrym dyżurze, pomimo ogromnego zmęczenia i stresu nadal pozostaje pogodny, cierpliwy, otwarty na pacjenta. Zasadniczo takich ludzi już nie ma, a Ten egzemplarz, jest ewidentnym wyjątkiem na potwierdzenie reguły... Trzeba mieć sporo szczęścia, żeby trafić na takiego Lekarza, czy na takiego Człowieka. Znakomity w tym co robi, a przy tym bardzo otwarty i skomny...a na skromność tylko nielicznych spośród "Wielkich" jest dziś stać.

Wspaniały Lekarz, Specjalista, Człowiek.

Świetny fachowiec - pomógl mi kilkukrotnie, złożył mi kolano po wypadku, a później usunął śruby. Polecam wszystkim

rewelacja!!!!!!!!!!!!!!polecam kazdemu:)

rewelacja!!!!!!!!!!!!!!polecam kazdemu:)

Wielki człowiek, wybitny fachowiec, cudowny lekarz, trudno wyobrazić sobie lepszego. Wzór dla adeptów tej sztuki, choć… niedościgniony ze względu za swój niezwykły, WRODZONY DAR i autentyczne zamiłowanie do pracy, tej pracy. Leczy nie tylko podczas operacji, ale i po niej, okazując swoje zainteresowanie, udzielając wyczerpujących odpowiedzi, i (o czym niewielu lekarzy pamięta) dzieląc się swoją pozytywną energią. Daje poczucie pewności, że wszystko będzie OK., i faktycznie tak się później dzieje. Polecam każdemu, choć może nie powinnam, bo mam wrażenie, że Doktor Żbikowski czasami zapomina, że sen jest nam potrzebny nie ...

Polecam każdemu, choć może nie powinnam, bo mam wrażenie, że Doktor Żbikowski czasami zapomina, że sen jest nam potrzebny nie mniej niż tlen, a doba na 24h i ani minuty więcej..
Ps. W moim przypadku Pan Doktor do końca operacji był przy mnie, zakładał osobiście szew, choć mógł pozostawić mnie asystentowi i iść odpocząć bądź kroić następnych – dzięki niemu mam cieniuteńką kreseczkę na kolanie, a nie drabinę jak po drucie kolczastym. To też jest ważne, szczególnie u kobiet i jest kolejnym dowodem na to, że u Doktora Żbika nie ma miejsca na fuszerkę :)

Wielkie dzięki!!
"M.długi sms" ;)

O jego praktyce lekarskiej dowiedziałam się przez przypadek w szpitalu, kiedy mialam problemy z kolanem. Czekając na wejście do gabinetu, siedzący obok chłopak widząc co się ze mną dzieje podał mi do niego kontakt. Byłam na wizycie prywatnej, był sympatyczny, miły i kompetentny. Dokładnie opisał co mi jest i skierował na zabieg do szpitala w ktorym leczy - za 3 tygodnie mam operację. I mam nadzieje, że będe mogła normalnie fukncjonować. Z informacji wiem, że już nie jedną osobę postawił na nogi.

wyjątkowo kompetentny lekarz, do tego uprzejmy, miły, uśmiechnięty. Ma świetny kontakt z pacjentami. Najlepszy ze znanych mi lekarzy.

bardzo dobry ortopeda. gdyby nie fakt, że mój przypadek jest naprawdę trudny, na pewno by coś poradził. generalnie, bardzo chętny do pomocy:) miły, łatwo się z nim skontaktować w przypadku pytań. większość jego pacjentów których znam jest zadowolona:)