Centrum DER-MEDCentrum DER-MED - zdjęcie profilowe

Centrum DER-MED

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Centrum DERMED
Dla Ciebie zatrzymamy czas

Centrum DERMED
Dla Ciebie zatrzymamy czas
Od 1999 roku konsekwentnie realizujemy swoja misję – odkrywamy i kierujemy piękno. Troszczymy się o Twoje zdrowie, spełniamy marzenia o pięknym wyglądzie.
Pracujemy aby zatrzymać dla Ciebie czas.

Nowoczesne znakomicie wyposażone Centra Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED zlokalizowane są w dwóch największych miastach południowej Polski. Katowicach i Krakowie. Nasze Salony mogą poszczyć się opinią jednych z najnowocześniejszych w Europie. Nasi Klienci chwalą najwyższy poziom i jakość naszych usług. Na taką ocenę pracujemy każdego dnia.

WYJĄTKOWE NA POLSKIM RYNKU,
UNIKALNE W MAŁOPOLSCE
Kompleksowa oferta najnowocześniejszych zabiegów z zakresu, m.in: kosmetyki twarzy oraz ciała, laseroterapii, dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i urologii, przeszczepu włosów, liposukcji, zabiegów anti-aging, modelowania sylwetki czy fryzjerstwa, wyróżnia Centrum DER-MED na polskim rynku. Klienci cenią nas za poczucie bezpieczeństwa, którym ich obdarzamy, oraz za najwyższą skuteczność zabiegów – osiągane bez konieczności wsparcia dodatkowymi inwazyjnymi metodami.

DOŚWIADCZENIE, WIEDZA
I NAJWYŻSZE STANDARDY
W centrum DER-MED czekają na Ciebie starannie wykwalifikowani, doświadczeni fachowcy – lekarze, pielęgniarki, kosmetolodzy, kosmetyczki, fizjoterapeuci, masażyści, fryzjerzy i styliści. Nasz zespół tworzy ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE
W SŁUŻBIE PIĘKNA
Nasi lekarze – zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti Aging – pracują tylko na najnowocześniejszych urządzeniach, wykorzystując najlepsze preparaty medyczne. Od początku naszej działalności stawialiśmy na rozwój, wprowadzając na rynek przełomowe technologie. Już w 1999 r. jako pierwsi wprowadzaliśmy do Polski najskuteczniejszy system do depilacji laserwej Light Sheer.

Dziś przeprowadzamy zabiegi z użyciem szeregu nowatorskich urządzeń, m.in.: wszechstronnego lasera Sciton ProFaction, używanego w ginekologi estetycznej laser MonaLisa Touch, precyzyjnego urządzenia CoolSculpting by ZELTIQ i BODY JET do modelowania sylwetki, systemu SAFER do przeszczepu włosów, skutecznego dwufunkcyjnego lasera Quadrostar do zamykania naczynek i usuwaniu rumienia. Innowacyjnego lasera ACLEARA – do leczenia trądziku. Wykonujemy lifting bez skalpela innowacyjnym, urządzeniem TITAN czy zabieg ENDERMOLOGIE najnowocześniejszym aparatem Integral Cellu M6 – to wszystko i wiele innych zabiegów znaleźć można w naszej ofercie.

MIEJSCE BLISKIE, STWORZONE,
Z MYŚLĄ O TOBIE
Kilkanaście przestronnych zapewniających intymność i dyskrecję gabinetów, możliwość odpoczynku i relaksu po zabiegu. Pyszna, aromatyczna kawa, rozmowy ze specjalistami, stała opieka medyczna – to wszystko czyni z Centrum DER-MED miejsce szczególne.

Chcemy być kojarzeni nie tylko z urodą, ale też ze zdrowym stylem życia, mądrym dbaniem o siebie, a nawet miłym sposobem spędzania czasu – dlatego wciąż się rozwijamy, rozszerzamy wachlarz oferowanych usług, doskonalimy ofertę. U nas zawsze czeka na Ciebie ciepła i przyjazna atmosfera, która sprzyja realizacji planów oraz zamierzeń.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z nami mogą się spełnić również i Twoje marzenia.

Nasi lekarze

Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Radioterapeuta   (+3 więcej)
Internista   (+4 więcej)
Dermatolog   (+3 więcej)
Ortopeda   (+4 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Dermatolog   (+3 więcej)
Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Omijaj to miejsce jesli nie chcesz wydac mnostwa pieniedzy na nieudane liposukcje .Koszmarne efekty po trzech liposukcjach .Dermed wbrew temu co pisza na swojej stronie ze dobro pacjenta jest ich priorytetem dba tylko o to zeby wziac pieniadze a twoje samopoczucie i oszpecone cialo zupelnie ich nie obchodza .No i oczywiscie kasuja niepochlebne opinie a nawet blokuja bylych pacjentow .

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii