Gabinet Lekarski TOMMEDGabinet Lekarski TOMMED - zdjęcie profilowe

Gabinet Lekarski TOMMED

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo

Zapraszamy Państwa także z osobami towa­rzy­szą­cymi na wizyty lekarskie do naszego gabinetu lekarzy specjalistów. Zdrowie i dobre samopoczucie, jest dla nas wszystkich bardzo ważne. Daje ono spokój i bez­pie­czeń­stwo w tak niełatwych i szybko płynących czasach.
Każdy pacjent oraz towarzysząca mu osoba otrzymuje od naszych lekarzy nie tylko diagnozę, lecz także pełną informację o możliwościach dalszego postępowania, ewentualnym ryzyku i spodziewanych korzyściach.
Zrozumienie, jak mamy postępować, co zagraża naszemu zdrowiu, jakie badania profilaktyczne i z jaką czę­sto­tli­woś­cią powinnyśmy wykonywać jest niezbędną zasadą myślenia o naszym zdrowiu tak, abyśmy uchronili się przed sytuacjami, z których trudno o dobre wyjście.

Mamy do zaoferowania:

- Kompleksowe podejście do procesu diagnozowania i leczenia.
- Porady specjalistów najwyższej klasy.
- Wysoką jakość opieki potwierdzaną przez naszych pacjentów.
- Nowocześnie zaaranżowane wnętrza, doskonała obsługa recepcyjna oraz domowa atmosfera to niewątpliwie największe atuty tego miejsca.

Dysponujemy:

- Doskonałą kadrą specjalistów. Konsultacji udzielają lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobywanym w wiodących placówkach medycznych.

A wszystko to, aby spełniać różnorodne potrzeby pacjentów w ramach jednej placówki, w jednym miejscu. Dziękujemy za zaufanie, jakim Państwo nas obdarzyli. Zachęcamy też wszystkich zainteresowanych do korzystania z naszych usług.

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ:

- EKG
- USG ginekologiczne
- USG w pełnym zakresie , dzieci i dorośli.
- USG jamy brzusznej ( wątroba, pęcherzyk żółciowy, trzustka, śledziona, nerki i układ moczowy oraz prostata, nadnercza, aorta).
- USG tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych oraz tkanek miękkich ( tłuszczaki, włókniaki).
- USG piersi i węzły chłonne pachowe u kobiet, mężczyzn i dzieci.
- USG-Doppler – tylko na potrzeby wizyty, z opisem wyłącznie w historii choroby danego pacjenta.
- SKLEROTERAPIĘ PAJĄCZKÓW NACZYNIOWYCH.

Nasi lekarze

Dermatolog
Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Gastroenterolog
Otolaryngolog dziecięcy   (+3 więcej)
Alergolog   (+4 więcej)
Chirurg naczyniowy
Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)
Endokrynolog   (+3 więcej)
Wenerolog   (+3 więcej)