POLSKIE CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ VOTUM

Nasi lekarze

Lekarz rodzinny
Rehabilitant   (+1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Placówka z wielkim sercem! Bardzo dobrze dobrana jest cała załoga. Nie dość, że znają się rewelacyjnie na swojej specjalizacji to do tego są to przemili, uczynni ludzie. Kiedy znalazłam się u Nich każdy odpowiadał mi na pytania, cierpliwie wyjaśniał. Nikt nie był obojętny, nikt mnie nie olewał, nie usłyszałam od nich złego słowa. Powinno być tak we wszystkich ośrodkach zdrowia. Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Jestem bardzo zachwycona ośrodkiem PCRF Votum.

Placówka z wielkim sercem!

Kompleksowość leczenia

W PCRF Votum profesjonalizm i doradztwo jest na najwyższym poziomie. Od dawna choruję na dyskopatię i myślałam że nie da się z tym nic zrobić. Na szczęście trafiłam do tej placówki. Dzięki Nim mój ból kręgosłupa już prawie znikł. Szczerze polecam!

Kompleksowość leczenia

Ja również złego słowa nie mogę powiedzieć o Votum. Boję się nawet pomyśleć co by było z moim synem gdyby nie oni. Ciągle mam łzy w oczach jak przypomnę sobie tamten okres, czas leczenia. W szpitalach nikt nie udzielał mi konkretnych informacji. Dopiero oni leczyli, uspokajali, wyjaśniali i przekazali mi wiarę w to że będzie dobrze. I jest dobrze.

Kompleksowość leczenia

Również polecam. Korzystałam z usług i warto! Nawet nie sądziłam, że rehabilitacja może być taka przyjemna. Nie chodzi mi o ciężkie ćwiczenia, które z dużym wsparciem wykonywałam ale o miłą atmosferę, która tam panuje.

Kompleksowość leczenia

Dopiero co skończyłem ostatni turnus rehabilitacyjny. Fakt, że mogę usiąść przed komputerem i napisać kilka słów jest właśnie ich zasługą. Pracowali prawie równie ciężko jak ja, żebym mógł odzyskać sprawność i normalnie funkcjonować. Trafiłem do nich z porażeniem czterokończynowym, a teraz zaczynam stawiać swoje pierwsze kroki. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnej pomocy.

Kompleksowość leczenia

Profesjonalne podejście i odpowiednia wiedza są bardzo ważne. Jednak bez odrobiny życzliwości ze strony fizjoterapeuty, takich zwyczajnych ludzkich odruchów, terapia może być dla pacjenta bardzo dużym obciążeniem. Na szczęście w Votum oprócz godzin intensywnej rehabilitacji, otrzymuje się także "w pakiecie" miły uśmiech, czasem też słowa otuchy i dużo dużo motywacji do ćwiczeń.

Kompleksowość leczenia

Darek został wybudzony z śpiączki po dwóch miesiącach i wymagał długiej i żmudna rehabilitacji. Dzięki fizjoterapeutom z PCRF Votum zrobił ogromne postępy. Specjaliści z ośrodka pracują z nim codziennie, aby mógł powrócić do normalnego funkcjonowania. Mają tam naprawdę wykwalifikowanych i oddanych swojej pracy terapeutów. Cieszymy się, że Darek trafił właśnie do nich.

Kompleksowość leczenia

Ośrodek na medal! Spisali się pozytywnie. Trafiłem do nich i po pierwszej konsultacji postawili trafną diagnozę. Odbyłem ciężką rehabilitację. Motywowali mnie, podnosili na duchu. Nie wiem czy bez ich dobrego słowa nie poddałbym się. Cała seria zabiegów i ćwiczeń bardzo mi pomogła. Mogę funkcjonować teraz normalnie, bez żadnego bólu. Jestem im bardzo wdzięczny.

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam ośrodek PCRF Votum. Placówka posiada w swym zespole świetnych fachowców, dla których najważniejsze jest dobro pacjentów. Miałam poważne problemy z kręgosłupem, a teraz nie wiem co to jest ból.

Kompleksowość leczenia

!sira Tak, PCRF jest w stanie zorganizować transport pacjenta ze szpitala. Z tego co pamiętam stan pacjenta powinien być stabilny a lekarz prowadzący może wypisać pacjenta do domu czy ośrodka rehabilitacyjnego. Każdy pacjent jest indywidualnie traktowany i każdy przypadek jest inny więc najlepiej będzie jeśli skontaktujecie się bezpośrednio z PCRF Votum.

!sira

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki