POLSKIE CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ VOTUM

Nasi lekarze

Lekarz rodzinny
Chirurg ogólny   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobrze wyposażony ośrodek, zarówno w sprzęt jak i w znakomitych fachowców. Zdecydowanie polecam.

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam ośrodek PCRF Votum. Placówka posiada w swym zespole świetnych fachowców, dla których najważniejsze jest dobro pacjentów. Miałam poważne problemy z kręgosłupem, a teraz nie wiem co to jest ból.

Kompleksowość leczenia

Polecam całą załogę rehabilitantów. Niesamowici ludzie. Zadziwiająca i godna do naśladowania jest ich praca i postawa. Robią wszystko aby pomóc. Ich praca to ich pasja.

Kompleksowość leczenia

Zgadzam się z poniższymi wypowiedziami. Ja odbywałam rehabilitację w PCRF Votum. Cała terapia bardzo fajna, dobrze prowadzona i z urozmaiconymi zabiegami. Pracuje tam przemiły personel.

Kompleksowość leczenia

Bardzo życzliwy i pomocny personel! Gdy trafiłam na turnus do PCRF Votum otrzymałam natychmiastową pomoc, poczułam się zaopiekowania. Jest to miejsce bardzo przyjemne dla pacjentów.

Kompleksowość leczenia

W PCRF Votum profesjonalizm i doradztwo jest na najwyższym poziomie. Od dawna choruję na dyskopatię i myślałam że nie da się z tym nic zrobić. Na szczęście trafiłam do tej placówki. Dzięki Nim mój ból kręgosłupa już prawie znikł. Szczerze polecam!

Kompleksowość leczenia

Również polecam. Korzystałam z usług i warto! Nawet nie sądziłam, że rehabilitacja może być taka przyjemna. Nie chodzi mi o ciężkie ćwiczenia, które z dużym wsparciem wykonywałam ale o miłą atmosferę, która tam panuje.

Kompleksowość leczenia

Warto skorzystać z usług placówki – oczywiście jeśli są zapotrzebowania. Miło, rzeczowo i solidnie. Usługi warte swojej ceny. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Polecam, jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie świadczonych przez PCRF Votum usług to naprawdę warto udać się do tego ośrodka. Pomagają!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii