POLSKIE CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ VOTUM

Nasi lekarze

Lekarz rodzinny
Chirurg ogólny   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Ośrodek na medal! Spisali się pozytywnie. Trafiłem do nich i po pierwszej konsultacji postawili trafną diagnozę. Odbyłem ciężką rehabilitację. Motywowali mnie, podnosili na duchu. Nie wiem czy bez ich dobrego słowa nie poddałbym się. Cała seria zabiegów i ćwiczeń bardzo mi pomogła. Mogę funkcjonować teraz normalnie, bez żadnego bólu. Jestem im bardzo wdzięczny.

Kompleksowość leczenia

Ja również złego słowa nie mogę powiedzieć o Votum. Boję się nawet pomyśleć co by było z moim synem gdyby nie oni. Ciągle mam łzy w oczach jak przypomnę sobie tamten okres, czas leczenia. W szpitalach nikt nie udzielał mi konkretnych informacji. Dopiero oni leczyli, uspokajali, wyjaśniali i przekazali mi wiarę w to że będzie dobrze. I jest dobrze.

Kompleksowość leczenia

Darek został wybudzony z śpiączki po dwóch miesiącach i wymagał długiej i żmudna rehabilitacji. Dzięki fizjoterapeutom z PCRF Votum zrobił ogromne postępy. Specjaliści z ośrodka pracują z nim codziennie, aby mógł powrócić do normalnego funkcjonowania. Mają tam naprawdę wykwalifikowanych i oddanych swojej pracy terapeutów. Cieszymy się, że Darek trafił właśnie do nich.

Kompleksowość leczenia

Gorąco polecam - personel bardzo pomocny. Zostałam szybko przyjęta na wizytę. Lekarz wszystko mi dokładnie wytłumaczył i postawił trafną diagnozę. Ciężka praca i długie godziny rehabilitacji przyniosły rezultaty. Jestem im wdzięczna ile dobrego dla mnie zrobili.

Kompleksowość leczenia

Duży zespół specjalistów. Żaden z fizjoterapeutów nie znalazł się tam przypadkiem, wszyscy mają odpowiednie wykształcenie i liczne certyfikaty.

Kompleksowość leczenia

Po wizytach w wielu gabinetach rehabilitacyjnych i kilku rozczarowaniach związanych ze "specjalistami-magikami", mogę polecić ten gabinet.Specjaliści ustalili mi odpowiedni do moich możliwości system ćwiczeń, polecili odpowiedniego dietetyka i przeprowadził serię zabiegów, która pozwoliła mi wyjechać na urlop piłkarski.Jestem bardzo zadowolony.

Kompleksowość leczenia

Super miejsce!Prywatny ośrodek i początkowo byłam wystraszona kosztami leczenia. Był to wypadek komunikacyjny i potrzebowałam fachowej pomocy. Całe szczęście pomogli mi uzyskać pieniądze od ubezpieczyciela, które pokryły koszty związane z moją rekonwalescencją.

Kompleksowość leczenia

Profesjonalne podejście i odpowiednia wiedza są bardzo ważne. Jednak bez odrobiny życzliwości ze strony fizjoterapeuty, takich zwyczajnych ludzkich odruchów, terapia może być dla pacjenta bardzo dużym obciążeniem. Na szczęście w Votum oprócz godzin intensywnej rehabilitacji, otrzymuje się także "w pakiecie" miły uśmiech, czasem też słowa otuchy i dużo dużo motywacji do ćwiczeń.

Kompleksowość leczenia

Dopiero co skończyłem ostatni turnus rehabilitacyjny. Fakt, że mogę usiąść przed komputerem i napisać kilka słów jest właśnie ich zasługą. Pracowali prawie równie ciężko jak ja, żebym mógł odzyskać sprawność i normalnie funkcjonować. Trafiłem do nich z porażeniem czterokończynowym, a teraz zaczynam stawiać swoje pierwsze kroki. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnej pomocy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii