POLSKIE CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ VOTUM

Nasi lekarze

Lekarz rodzinny
Chirurg ogólny   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

!sira Tak, PCRF jest w stanie zorganizować transport pacjenta ze szpitala. Z tego co pamiętam stan pacjenta powinien być stabilny a lekarz prowadzący może wypisać pacjenta do domu czy ośrodka rehabilitacyjnego. Każdy pacjent jest indywidualnie traktowany i każdy przypadek jest inny więc najlepiej będzie jeśli skontaktujecie się bezpośrednio z PCRF Votum.

!sira

Kompleksowość leczenia

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej można tylko opisać w samych superlatywach. Kompetentna obsługa, szybka i fachowa pomoc.

Kompleksowość leczenia

Witam, Czy ktoś z Państwa wie, czy PCRF organizuje transport chorego ze szpitala do ich kliniki? Macie może doświadczenie i wiecie jak to wygląda?

Witam,
Macie może doświadczenie i wiecie jak to wygląda?

Kompleksowość leczenia

Jest to niezastąpiony ośrodek, godny polecenia. Mają nowoczesny sprzęt, wiedzą jak z niego korzystać, potrafią szybko zdiagnozować chorobę i wyleczyć człowieka. I to wszystko naprawdę dzieje się w PCRF Votum. Przebywałem u nich na turnusie, wiele zobaczyłem i przekonałem się o tym na własnej skórze.

Kompleksowość leczenia

Czy ktoś z Państwa przebywał ostatnio w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum? Nadal jest tak dobrze jak było? Zależy mi na obiektywnej opinii.

Kompleksowość leczenia

Placówka z wielkim sercem! Bardzo dobrze dobrana jest cała załoga. Nie dość, że znają się rewelacyjnie na swojej specjalizacji to do tego są to przemili, uczynni ludzie. Kiedy znalazłam się u Nich każdy odpowiadał mi na pytania, cierpliwie wyjaśniał. Nikt nie był obojętny, nikt mnie nie olewał, nie usłyszałam od nich złego słowa. Powinno być tak we wszystkich ośrodkach zdrowia. Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Jestem bardzo zachwycona ośrodkiem PCRF Votum.

Placówka z wielkim sercem!

Kompleksowość leczenia

PCRF Votum jest placówką, która dba o pacjenta i potrafi go wyleczyć. Wnętrze jest przyjemne, estetyczne, wyposażone w dobry sprzęt. Największym plusem są dobrzy specjaliści i uprzejma obsada.

Kompleksowość leczenia

Moja konsultacja z lekarzem w PCRF Votum trwała bardzo rzeczowo, konkretnie. Odpowiedział mi na wszystkie pytania, wyjaśnił mi kwestie, które mnie niepokoiły. Poświęcono mi bardzo dużo czasu. Nie ma u nich pościgu w pacjentach. Bardzo miło zostałem potraktowany dlatego podjąłem się rehabilitacji właśnie w tym ośrodku.

Kompleksowość leczenia

Placówka posiadająca bardzo wiele zalet, godna polecenia. Wyuczeni specjaliści szybko doprowadzą Cię do pełnego zdrowia. Poza swoją wiedzą cechują się również uprzejmością, sumiennością i pracowitością. Do tego zawsze podchodzą do Ciebie z uśmiechem na twarzy. Polecam

Kompleksowość leczenia

Polecam to miejsce. Obiektywnie nie można się przyczepić do niczego . Personel miły i elokwentny. Jakoś rehabilitacji na najwyższym poziomie. Profesjonalny sprzęt. Polecam wszystkim bo warto.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii