- 1250 placówek

Dolna Wilda 6
61-552 Poznań
tel. 722 227 777

Bez dwóch zdań dr Andrzejewski to najlepszy lekarz z równie najlepszym podejściem do pacjenta. Badanie USG (w moim przypadku stawu skokowego) wykonane dokładnie, wszystko dokładnie opisane i wyjaśnione. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam!
Opinia dodana przez Eryk

Bednarska 6
60-571 Poznań
tel. 61 8433 712

Miejsce bardzo przystępne zarówno jeśli chodzi o ceny jak i podejście do pacjenta i panujący klimat. Byłam pierwszy raz na szybkie zatrucie - jakoś wieczorem zaczął mnie strasznie boleć ząb, w którym miałam już pewien ubytek, niespecjalnie wiedziałam gdzie się udać i brat znalazł Candeo - przyjęli od razu (na szczęście, bo ból był nie do zniesienia) i mam zatruty. W przyszłym tygodniu idę do wykończenia ząbka i zamierzam kontynuować ...
Opinia dodana przez Kasia Gr

ul. Milczańska 48B
Poznań
tel. +4861 2248 685

Najlepiej zajrzeć samemu i się przekonać jak tam jest, bo opinie tego i tak nie oddadzą. Miejsce budzi zaufanie już od wejścia zanim się jeszcze wyląduje na fotelu a później może być tylko lepiej. Chodzę tutaj raczej z drobnymi problemami (i mam zniżkę z kartą kibica:P) - mimo, że jestem drobnym pacjentem to i tak podejście do mnie jest zawsze super i czuję się tutaj bardzo miło (nawet jak wiercą:P)
Opinia dodana przez Palla
Szpital św Wojciecha

Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań
tel. 61 623 31 11

Doskonali fachowcy którzy do pacjentów podchodzą z sercem !! Miła obsługa. Nowy sprzęt i zadbane wnętrza. Szczerze polecam !

ul. Świetlana 25
60-151 Poznań
tel. Tel. 730730710, 61 6243478

Bardzo dobre miejsce dla osób z problemami zdrowotnymi. Miałam w zeszłym roku sporo problemów ze stawami i byłam tutaj na rehabilitacji ;) POLECAM
Opinia dodana przez Daria W

Promienista 98
60-142 Poznań
tel. 61 862 20 25

Wzorowa klinika, bardzo dobrzy specjaliści i pomocny personel, polecam. Szybko otrzymałam wynik badania z opisem.
Opinia dodana przez Wiola

KATOWICKA 67B/104
61-131 Poznań
tel. 600912769

Długo szukałam odpowiedniej dla nas szkoły rodzenia i trafiłam na szkołę DzieciOK. Jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż doskonale przygotowuje do porodu, panie położne bardzo sympatycznie i odpowiadają na wszystkie pytanie. Uwiodło mnie w tej szkole to, że oferuje bardzo dużo bezpłatnych warsztatów.
Opinia dodana przez Zośka
Bardzo polecam miałem uraz stawu kolanowego i jestem młodym człowiekiem więc się trochę bałem zabiegu ale niepotrzebnie :) Cieszę się, że właśnie tutaj trafiłem, lekarze zajęli się mną profesjonalnie, do tego po operacji rewelacyjna opieka, teraz wracam do normalnego życia. Dziękuje wam!!!
Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed

Rzeszowska 1A
60-468 Poznań
tel. 695 707 095

Świetna przychodnia oferująca szereg usług medycznych. Fachowa pomoc i miła obsługa. Należę do przychodni od początku jej istnienia i nigdy się nie zawiodłam. Polecam!
Opinia dodana przez Anonim
Świetna firma.Mają bardzo indywidualne podejście do Klienta.Wieźli mnie i mojego synka na leczenie do Szwajcarii.Nie musieliśmy się martwić o jedzenie i rozrywkę dla dziecka bo były i bajki i restauracje i to wszystko w cenie, nie mówiąc już o pościeli z batmanem, którego Radek uwielbia.Jestem zachwycona i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez Janka
Cały mój pobyt na oddziale endokrynologii był smutnym żartem. Zostałam tam skierowana w celu diagnostyki endometriozy. Oczywiście na miejscu dowiedziałam się, że nikt nie ma zamiaru nic mi diagnozować, robią tylko badania i reszty mogę się ewentualnie dowiedzieć na konsultacji, która może odbyć się za 3 miesiące. 3 kolejne miesiące życia w tragicznym bólu, który odbiera chęci do życia. Wywiad przeprowadzała stażystka, zapisała tylko rzeczy do komputera i tyle. Następnie ...
Opinia dodana przez m

Drewlańska 10
61-614 Poznań
tel. 797570177

Odradzam zdecydowanie, nie można na nich liczyć w zakresie sumiennej pracy a to najważniejsza cecha jakiej oczekuje od lekarza. Zachowawczość, zupełny brak kreatywności.
Opinia dodana przez Tomek

inna Przyjaźni. 133