Lekarze Łódź

lek. dent. Katarzyna Godlewska

NZOZ SALVE
ulica Łokietka 6
93-335 Łódź

Doskonały serwis, szybko, sprawnie, uprzejmie, klarownie wytłumaczone. Bardzo polecam zapis do Pani doktor
Opinia dodana przez: Artur
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Anestezjolog
                                       lekarz Anna Kociszewska-Bald

lekarz Anna Kociszewska-Bald

Anestezjolog

Centrum Medyczna Artmedis
Kusocińskiego 62
Łódź

Potwierdzam wcześniejszą opinię. Pani Doktor Anna Kociszewska-Bald to najlepszy lekarz leczący ból w Polsce!

lekarz Barbara Wencka

Salve Przychodnia
ulica Struga 3
90-420 Łódź

Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Jest lekarzem bardzo uprzejmym, posiadającą dużą wiedzę. Co ważne dla pacjentek jest też bardzo delikatna, cierpliwa i tłumaczy wszystko, nie zostawia pacjentki bez odpowiedzi. Ma podejście indywidualne, a nie 10 min wizyty i "następny proszę". Ja z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Tomasz Stasiak

Przychodnia
Janosika 136
92-108 Łódź

Moja mama Alicja Cz trafiła do szpitala MSWiA na Oddział Wewnętrzny , Pododdział Kardiologii w Łodzi 30.07.2023 w bardzo ciężkim stanie. Pan doktor Tomasz Stasiak dołożył wszelkich starań aby jej pomóc. Niestety podeszły wiek i nałożenie różnych chorób spowodowały, że mama zmarła.Podejście Pana dr Stasiaka do osoby starszej ,schorowanej było pełne maksymalnego zaangażowania . Cały personel Szpitala ma ludzką twarz. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Ordynator, Całemu Personelowi , a w ...
Opinia dodana przez: Marzena Cz

lek. dent. Maciej Czerniak

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Miły, kompetentny i, co najważniejsze - przystojny ;)
Opinia dodana przez: Ola

prof. dr hab. n. med. Jolanta Kwaśniewska

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pomogła mi w przypadku, gdy inni lekarze zawiedli. Wyleczyła mnie z grzybicy, której nie było widać na skórze gołym okiem(tylko w promieniowaniu UF- Lampa Wooda), a powodowała okropny świąt.
Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska

lekarz Wiesława Woźniak

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Miło, uprzejmie, fachowo. Bardzo dobry kontakt. Zadowalające efekty leczenia. Zdecydowanie polecam.

lekarz Babak Shariati

Neurochirurg

Przychodnia
Sienkiewicza 11
90-113 Łódź

Pan doktor operował mi tętniaka mózgu jeszcze w Szpitalu im. Barlickiego. Ja jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Super lekarz.

lek. dent. Monika Zagórowska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

dr Marta Krzywańska-Karolewska

Ortodonta

SGS "Braket"
ul. S.Sterlinga 17/2
90-212 Łódź

Super, pełen profesjonalizmy, wreszcie trafiłam do gabinetu gdzie lekarz mówił zrozumiałym językiem. Jestem w trakcie leczenia widzę już efekty. W dodatku obyło się bez ekstrakcji!!! POLECAM
Jest bardzo dobrym lekarzem zarówno psychiatra jak i leczy metodami niekonwencjonalnymi. Usuwa bóle kręgosłupa i wiele innych schorzen . Polecam jego wiedzę. Mnie bardzo pomógł oraz wielu moim znajomym . Bożena

dr hab. Krystyna Smialowska

Chirurg naczyniowy

mswia
Łódź

20 lat temu uratowała mi nogi. Miałam nie chodzić, więcej,aputacje - a chodzę, biegam nawet( no, może nie maratony). Nie wywdzięczę się nigdy Pani dr. Krystynie. Fakt- bez Niej byłabym warzywem kończącym swój żywot na wózku. I nie musiałoby to być spektakularne- ot, skończyłabym jako kaleka do końca dni zależna od innych.A teraz mam z tego życia satysfakcję - i - dedykujęją Pani doktor....

lekarz Beata Wojdak

Anestezjolog

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów
Łódź

Wspaniała, mądra, rzetelna Pani Doktor. Mimo obaw przed znieczuleniem, czułam, że jestem w dobrych rękach. Gdy kiedyś będę ponownie znieczulana, chciałabym byc znów znieczulana przez tą samą Panią Doktor.

lekarz Maria Frasunkiewicz

Hepatolog

Centrum Medyczne Zgierska
ul. Gruszowa 2/ Zgierska 224
91-363 Łódź

Anioł nie lekarz.Gdyby nie Pani doktor nawet nie chcę myśleć co by było ze mną bo leczony byłem zupełnie nie tak jak powinienem.POLECAM.

lek. dent. Dorota Lachowicz-Ryczkowska

Dorota Lachowicz-Ryczkowska Gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 37A m.31
90-114 Łódź

Zdecydowanie polecam,plomby mają się rewelacyjnie nawet po 20-paru latach!!!!!!

Renata Stawerska

Endokrynolog dziecięcy

ICZMP Łodz
Łódź

Lekarz endokrynolog w ICZMP w ŁOdzi , do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie , zawsze uśmiechnięta i życzliwa , z poczuciem humoru , lekarka z ,,powołania,,.

dr n. med. Jerzy Foczpański

Chirurg szczękowo twarzowy

Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

wybitny specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i "pan doktor z reklamy" , ja miałem tylko przyjemność ( tak przyjemność mimo że u innych to mało przyjemne) wyrwać u doktora kilka zębów, w gabinecie panuje opinia że wyrwał ich kilka wiader i nikt w Polsce nie robi tego lepiej .. ale to tylko drobny zabieg , w bardziej skomplikowanych jest jeszcze lapszy

lek. dent. Michał Ostrowski

Ortodonta

Wschodnia 44/2
90-271 Łódź

Bardzo miły lekarz.Kultura osobista jak i podejście do pacjenta jest na wysokim poziomie.Wyczerpujące odpowiedzi na pytania pacjenta,tłumaczenie zagadnien medycznych w sposób jak najbardziej przejrzysty.Dlatego z całą odpowiedzialnośca mogę polecić pana doktora oraz jego centrum medyczne.Ps: co do cen usług medycznych są po przystępnych cenach.

lek. dent. Małgorzata Ostrowska

Stomatolog dziecięcy

Wschodnia 44/2
90-271 Łódź

Polecam powierzenie swojego uzębienia Pani Małgorzacie. Korzystam z jej opieki od około 5-6 lat i w tym czasie wyleczyłem wszystkie zęby - od naprawy pourazowej jedynek po kanałowe 7.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Adrianna Adamek

Prywatny Gabinet Lekarski
Lipowa 49 lok. 3
90-630 Łódź

Świetny lekarz z wielkim sercem. Trafiłem z synem po urazie twarzy do gabinetu dr.Adamek,w zasadzie tylko na potwierdzenie wyroku - czyli usunięcie 4-6 przednich zębów. Z zębów 'do usunięcia" 4 mają się świetnie tzn są zdrowe i stabilne , a te dwa co już ich w zasadzie nie było (syn miał je w chusteczce!) są utrzymane i dają nadzieję na utrzymanie. Od wypadku minęło 3 lata. Wciąż syn pozostaje pod ...