Przemysław Kosiński

Ginekolog

3,9
3,9

Doktor przeprowadzał moja operację wycięcia torbieli jajnika w szpitalu na Starynkiewicza. Choć nie jestem specjalistą w danej dziedzinie to i tak jestem pod wielkim wrażeniem precyzji chirurgicznej doktora. Jestem także wdzięczna za uszanowanie mojego stanowiska co do technik leczenia oraz za ciepły uśmiech po operacji. Polecam! Ewelina K.

Nie wiem skad te pozytywne opinie na portalu znany lekarz. USG u doktora to bylo bardzo traumatyczne przezycie. Nieuprzejmy, okazujacy poczucie wyzszosci, brak odpowiedzi na zadane pytanie, bardzo niedelikatny. Przez kilka dni nie moglam dojsc do siebie po badaniu, a mam wiele stycznosci zarowno z nfzem, jak i prywatnymi gabinetami i wydawalo mi sie, ze wiele juz widzialam. Nie polecam!

Byłam u tego lekarza i niestety muszę wystawić mu opinię bardzo negatywną, nie dość, że trafiłam z przypadkiem, który wymagał hospitalizacji, to w danym momencie najważniejszą osobą w gabinecie była pielęgniarka, lekarz 2 razy pytał mi się o grupę krwi po czym i tak wpisał niewłaściwą, nie zapytał nawet o objawy takie jak mdłosci itp., wymądrzając się na temat powinności szybkiego kontaktu z lekarzem w takich sytuacjach, choć sama wizyta u niego nic nie wniosła i w żaden sposób nie pomogła, a mi raczej wstyd było pokazywać kartę- na której szanowny p.lekarz wpisał niewlaściwie dane. Przykro mi pisać takie opinie, niestety jeżeli chodzi o życie dziecka, a człowiek przychodzi w takiej sprawie zapewne kilka razy w życiu, to powinno się go traktować - chociaż "normalnie" i dać mu odczuć, że się go słucha, a nie skupiać się w tym czasie na rozmowie z inną osobą w gabinecie.Nie rozumiem jaki przykład może dać lekarz, który nie słucha pacjenta, a tym bardziej, źle przepisuje dane- nie życzę nikomu źle, ale niestety każdy w pracy ma swoje powinności i mam nadzieję, że on się tego w końcu nauczy. Czytając różne fora stwierdziłam, ze musiałam mieć naprawdę pecha , aby trafić na taką osobę, kobiety wypisywałay, ze ginekolog zawszed pytam sie o szczegóły ciąży itp., ja zastałam już na sam początek pretensjonalny ton_dlaczego i po co tutaj przyszłam?

Byliśmy u doktora Kosińskiego na dwóch usg - połówkowym i usg trzeciego trymestru. Poświęcił nam bardzo dużo czasu, tłumaczył każdy parametr, który sprawdzał i informował na bieżąco o wyniku. Po badaniu cierpliwie odpowiadał na nasze pytania. Traktuje pacjentów po partnersku, do tego jest kompetentny i widać, że praca jest dla Niego pasją. Polecam!

Fantastyczny bardzo młody lekarz z naprawdę olbrzymią wiedzą, bardzo kompetentny! Na badaniu usg w 13 tygodniu Pan Doktor poświęcił nam bardzo dużo czasu, wszystko bardzo szczegółowo opisał, wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania. Wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Jestem pod wielkim wrażeniem i szczerze polecam!

świetny lekarz i człowiek, byłam u niego na usg 2 razy w szpitalu na starynkiewicza i byłam bardzo mile zaskoczona, jest dość znany a nie zauważyłam zeby robił mine typu " robię ci łaskę bo jestes przyjmowana na NFZ a nie prywatnie" Super polecam !

Byłam na badaniu USG 18-22 u Pana Kosińskiego. Oczywiście dowiedziałam się ze dziecko jest zdrowe (przeczytałam na wynikach badań). W trakcie badania lekarz nic do mnie nie mówił:, co widzi? Czy wszystko jest w porządku? Poznałam płeć, ale tylko, dlatego że zapytałam. Sam lekarz nie był zainteresowany tym czy chcę wiedzieć czy nie. Bicia serca również nie usłyszałam (na wyniku badania odczytałam, że czynność serca obecna). Nie mogłam zobaczyć twarzy dziecka, lekarz stwierdził ze nie oferują badań komercyjnych. Odrobina życzliwości nic więcej nie oczekiwałam. Dla niego byłam kolejną pacjentką, którą ...

badań komercyjnych.
Odrobina życzliwości nic więcej nie oczekiwałam. Dla niego byłam kolejną pacjentką, którą trzeba szybko załatwić. Dla mnie to było bardzo ważne badanie to moje pierwsze dziecko. Zero zrozumienia moich potrzeb. Poprosiłam tylko o pokazanie jak dziecko wygląda. Cała radość z oczekiwanie na to badanie prysła w pierwszej minucie. W trakcie badania dowiedziałam się za to, jaki to lekarz jest przepracowany ( w trakcie badania prowadził rozmowę z innymi pracownikami szpitala, którzy kręcili się
po gabinecie). Monitor, na którym widać dziecko był tylko do dyspozycji lekarza. Dopiero pod koniec badania lekarz zechciał przesunąć go tak żebym widziała cokolwiek. Czas, w którym mogłam zobaczyć dziecko to ok. 1 min "proszę nóżki są, rączka, raczka druga, żołądek, pęcherz jest. To wszystko. Dziękuję". Nigdy więcej do niego nie pójdę.

Była to moja pierwsza wizyta u dr Kosińskiego- bardzo miły, uprzejmy, mega dokładny lekarz. Szczegółowo wyjaśnił mi skomplikowany przypadek naszego dzidziusia. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Wykonał mi również bezboleśnie amniopunkcję. Godny polecenia.

bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy cierpliwie i wyczerpująco, bardzo dobry kontakt, nie pozostawia pacjentki samej sobie poza gabinetem, gorąco polecam

Wspaniały lekarz i człowiek! Niebywale empatyczny a przy tym bardzo profesjonalny, z ogromną wiedzą. Wszystko Cierpliwie I Dokladnie tłumaczy. U mojego dzidziusia przeprowadził fetoskopie. W szpitalu przy Starynkiewicza zajął się mną tak jakbym była jedyną jego pacjentka. Wszystkie panie które miały z nim do czynienia są zdania że jest przecudownym lekarzem. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora. ASIA