Przemysław Kosiński

Super lekarz, wszystko cierpliwie tłumaczy i objaśnia. Jest bardzo grzeczny i sympatyczny. Podczas pierwszego badania zgadł płeć! :)

Wspanialy lekarz, usg polowkowe - poswiecil duzo czasu na zbadanie dokladnie oceny ryzyka wad, fanastyczne podejscie , polecam w 100% .

Wspaniały lekarz z powołaniem. Kompetentny z ogromną wiedzą, miły i bardzo życzliwy. Dzięki jego diagnozie i szybkiej reakcji na świat przyszedł nasz synek Jaś. Oby w Polsce było więcej takich lekarzy.

Fantastyczny bardzo młody lekarz z naprawdę olbrzymią wiedzą, bardzo kompetentny! Na badaniu usg w 13 tygodniu Pan Doktor poświęcił nam bardzo dużo czasu, wszystko bardzo szczegółowo opisał, wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania. Wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Jestem pod wielkim wrażeniem i szczerze polecam!

Bardzo kompetentny lekarz o dyżej wiedzy. Podczas badania USG w 13 tc dokładnie tłumaczył ci widać na monitorze, dokładnie wyjaśniając istotę badań, znaczenie poszczególnych markerów. Polecam.

Doktor Kosiński prowadził moją ciążę, polecam w 100%, kompetentny, doświadczony miły, spokojny- serdecznie polecam!

Byłam na badaniu USG 18-22 u Pana Kosińskiego. Oczywiście dowiedziałam się ze dziecko jest zdrowe (przeczytałam na wynikach badań). W trakcie badania lekarz nic do mnie nie mówił:, co widzi? Czy wszystko jest w porządku? Poznałam płeć, ale tylko, dlatego że zapytałam. Sam lekarz nie był zainteresowany tym czy chcę wiedzieć czy nie. Bicia serca również nie usłyszałam (na wyniku badania odczytałam, że czynność serca obecna). Nie mogłam zobaczyć twarzy dziecka, lekarz stwierdził ze nie oferują badań komercyjnych. Odrobina życzliwości nic więcej nie oczekiwałam. Dla niego byłam kolejną pacjentką, którą ...

badań komercyjnych.
Odrobina życzliwości nic więcej nie oczekiwałam. Dla niego byłam kolejną pacjentką, którą trzeba szybko załatwić. Dla mnie to było bardzo ważne badanie to moje pierwsze dziecko. Zero zrozumienia moich potrzeb. Poprosiłam tylko o pokazanie jak dziecko wygląda. Cała radość z oczekiwanie na to badanie prysła w pierwszej minucie. W trakcie badania dowiedziałam się za to, jaki to lekarz jest przepracowany ( w trakcie badania prowadził rozmowę z innymi pracownikami szpitala, którzy kręcili się
po gabinecie). Monitor, na którym widać dziecko był tylko do dyspozycji lekarza. Dopiero pod koniec badania lekarz zechciał przesunąć go tak żebym widziała cokolwiek. Czas, w którym mogłam zobaczyć dziecko to ok. 1 min "proszę nóżki są, rączka, raczka druga, żołądek, pęcherz jest. To wszystko. Dziękuję". Nigdy więcej do niego nie pójdę.

Polecam z całą pewnością! To lekarz posiadający ogromną wiedzę, kulturę i niezmierzoną cierpliwość. Poświęca tyle czasu pacjentce, ile wymaga sytuacja. Miałam bardzo poważny problem ze zdrowiem. Kiedy trafiłam do Pana Doktora miałam za sobą 3 pobyty w szpitalach, różne diagnozy. To temu Lekarzowi zawdzięczam to, iż mogę pracować i normalnie funkcjonować. Diagnoza została postawiona szybko i bezbłędnie, zastosowane leczenie przyniosło 100% efekt. Jest to jedyny lekarz do którego mam zaufanie. Poleciłam Pana Doktora wszystkim moim znajomym i mają takie samo zdanie jak ja.

Generalnie nie polecam, to młody jeszcze nie doświadczony lekarz

Generalnie nie polecam, to młody jeszcze nie doświadczony lekarz

Bardzo uprzejmy cierpliwy i miły człowiek, chętnie odpowiadał na każde pytanie udzielał wyczerpujących odpowiedzi i dbał o dobre samopoczucie pacjentek zdecydowanie wart polecenia