Przemysław Kosiński

Polecam. Panie, które oceniają Pana Doktora negatywnie najprawdopodobniej były u kogoś innego :) Pzdr

Swietny lekarz! Kompetentny i uprzejmy! Oddany swojej pracy. Szanujacy drugiego czlowieka.

Byłam u tego lekarza i niestety muszę wystawić mu opinię bardzo negatywną, nie dość, że trafiłam z przypadkiem, który wymagał hospitalizacji, to w danym momencie najważniejszą osobą w gabinecie była pielęgniarka, lekarz 2 razy pytał mi się o grupę krwi po czym i tak wpisał niewłaściwą, nie zapytał nawet o objawy takie jak mdłosci itp., wymądrzając się na temat powinności szybkiego kontaktu z lekarzem w takich sytuacjach, choć sama wizyta u niego nic nie wniosła i w żaden sposób nie pomogła, a mi raczej wstyd było pokazywać kartę- na której szanowny p.lekarz wpisał niewlaściwie dane. Przykro mi pisać takie opinie, niestety jeżeli chodzi o życie dziecka, a człowiek przychodzi w takiej sprawie zapewne kilka razy w życiu, to powinno się go traktować - chociaż "normalnie" i dać mu odczuć, że się go słucha, a nie skupiać się w tym czasie na rozmowie z inną osobą w gabinecie.Nie rozumiem jaki przykład może dać lekarz, który nie słucha pacjenta, a tym bardziej, źle przepisuje dane- nie życzę nikomu źle, ale niestety każdy w pracy ma swoje powinności i mam nadzieję, że on się tego w końcu nauczy. Czytając różne fora stwierdziłam, ze musiałam mieć naprawdę pecha , aby trafić na taką osobę, kobiety wypisywałay, ze ginekolog zawszed pytam sie o szczegóły ciąży itp., ja zastałam już na sam początek pretensjonalny ton_dlaczego i po co tutaj przyszłam?

Odradzam serdecznie tego lekarza. USG u niego to koszmar. Na moją prośbę o komentarz tego co widzi na ekranie, stwierdził że nie skończył badania a później wszystko będę miała napisane. Po tym zdaniu nie odezwał się ani słowem. Po zakończonym badaniu rzucił zdawkowo że kolejne usg za dwa tygodnie ponieważ jeden wynik jest w górnej granicy normy. Zaznaczam że chodzi tu o usg ciążowe. Trudno opisać moje zdenerwowanie. Dla mnie lekarz ma same minusy i radzę unikać go. Być może gdybym poszła do niego prywatnie wiedziałby jak ma się zachować.

Bardzo cieszę się, że trafiłam do dr Kosińskiego pomimo młodego wieku wzbudził moje zaufanie. Rzetelnie wyjaśnił mi badania które mnie czekają oraz kwestie które mnie nurtują. Polecam wszystkim pania.

Trafilam na niego na dyzurze - niestety. Bardzo odradzam, lekarz odeslal mnie do domu z choroba ktora wymagala hospitalizacji, na drugi dzien musialam poprostu zglosic sie do innego lekarza, dodam do tego ze bylam w ciazy. Lekarz kompletnie zlekcewazyl co do niego mowilam i nie popatrzyl nawet na wyniki badan ktore ze soba przynioslam, w ktorych inni lekarze odrazu dostrzegli nieprawidlowosci.

Bardzo kompetentny,życzliwy dla pacjentki i bardzo dokładnie tłumaczący wszelkie dolegliwości lekarz. Jestem jego pacjentką od dwóch lat,obecnie prowadzę u niego swoją pierwszą ciążę i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń.Poświęca dużo czasu pacjentce,bardzo delikatny przy badaniu,odpowiada szczegółowo na wszystkie zadawane pytania,bardzo sympatyczny młody lekarz.Gorąco polecam.