lekarz Przemysław Nowak

Ortopeda

3,7
3,6
3,7

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u Pana doktora Przemysława Nowaka w Ortomasters. Jestem pod dużym wrażeniem owej wizyty i odczuwam potrzebę podzielenia się tym z innymi cierpiącymi pacjentami. Mam 61 lat i zmiany zwyrodnieniowe w stawie biodrowym. Przyznam się, że wcześniej byłam już u innych lekarzy szukając pomocy i rozwiązania mojego problemu. Żaden doktor nie potraktował mnie z taką uwagą, troską i empatią jak on. Na wizycie byłam przeszło godzinę. Pan doktor nie śpieszył się, przejrzał moje badania, dokładnie mnie zbadał po czym szczegółowo wytłumaczył w czym tkwi problem. Zawiłości i komplikacje medyczne wyjaśnił w prosty i zrozumiały sposób. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwiości. Pan doktor Przemysław Nowak jest wspaniałym fachowcem i świetnym diagnostom. Człowiek pełen pasji i empatii. Nazwałabym go „czułym profesjonalistą”. Wszystkim pacjentom gorąco polecam!

Przede wszystkim nie polecam! Odradzam! Nie jest możliwe , aby napisać coś pozytywnego po doświadczeniu wizyty u tego lekarza-więc dziwię się skąd na początku jest sporo pozytywnych opinii (???) Lekarz nastawiony bezczelnie na zysk-chciał mi sprzedać zupełnie niedopasowany do stopy sprzęt . Decydować się należało szybko ,bo inni czekali,choć czas mojej wizyty płatnej ,prywatnej, jeszcze trwał. Podejście do człowieka tragiczne, strach się odezwać, cytował rozporządzenia, zamiast radzić na podstawie wiedzy i swojego 20-letniego doświadczenia -co też podczas wizyty zostało podkreślone. Zmarnowane pieniądze na tę wizytę, człowiek wychodzi i nie wie ...

Podejście do człowieka tragiczne, strach się odezwać, cytował rozporządzenia, zamiast radzić na podstawie wiedzy i swojego 20-letniego doświadczenia -co też podczas wizyty zostało podkreślone. Zmarnowane pieniądze na tę wizytę, człowiek wychodzi i nie wie czy płakać czy szukać dalej pomocy po tej wizycie.... Żałosne, nie idzcie tam Państwo.

Byłem u Dr Nowaka na wizycie w zeszłą niedziele. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że ośrodek, w którym przyjmuje jest czynny także w weekend. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ niedziela to jedyny dzień, w którym nie pracuje i mogę umówić się na badania. Przychodnia jest ładnie urządzona i wyposażona w nowoczesny sprzęt. Pani na rejestracji bardzo życzliwie mnie przywitała. Lekarz był miły i ostrożnie mnie zbadał. Co najważniejsze zajął się mną w bardzo profesjonalny sposób. Zdecydowanie najlepszy lekarz do jakiego ostatnio trafiłem. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Dr Nowaka. Pozdrawiam.

Do dr Nowaka trafiłam za poradą koleżanki. Już od dawna poszukiwałam rzetelnego ortopedy. Od wielu lat zmagam się z bólem kręgosłupa, zalecenia poprzednich lekarzy nie pomagały. Dr Nowak poświęcił mi dużo czasu podczas wizyty, był uprzejmy i cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania. Dostałam zastrzyk oraz polecone mi zostały zabiegi rehabilitacyjne. Muszę przyznać, że o bólu już nie pamiętam! Nie znam lepszego ortopedy w Warszawie i zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tego lekarza. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto miałby wątpliwości w podjęciu decyzji, do którego specjalisty się wybrać.

Trafiłem do Doktora Nowaka z polecenia i innym też polecam. Na wizytę udałem się z dyskopatią odcinka lędźwiowego. Doktor wyjaśnił mi dokładnie na czym polega moja dolegliwość i szybko postawił mnie na nogi. Bardzo dobry ortopeda, wspaniałe podejście do pacjenta, spokój i zaangażowanie. Poświęcił mi bardzo dużo czasu i podał wskazówki na dalsze leczenie. Zgadzam się z pozytywnymi opiniami i nie mam nic do zarzucenia.

Cieszę się, ze trafiłam na tak dobrego specjalistę. Dokuczał mi ból w biodrze. Doktor Nowak zbadał mnie i okazało się, że pojawiły się w nim zmiany zwyrodnieniowe. Dzięki jego leczeniu ból zniknął, a zwyrodnienie powoli zmniejsza się. Ten lekarz nie tylko angażuje się w udzielenie pomocy, ale co najważniejsze spokojnie tłumaczy z czego wynika schorzenie i jak najszybciej je wyleczyć. Bardzo dobry, obiecujący fachowiec.

Wizytę w Ortomasters u Doktora Nowaka poleciła mi moja znajoma i jestem w 100% zadowolony że trafiłem właśnie tam! Bardzo dobry specjalista, kompetentny, zaangażowany, chętny do udzielenia pomocy. W moim przypadku doktor szybko i trafnie zdiagnozował problem (zerwane więzadło krzyżowe w kolanie). Pod jego nadzorem szybko wraca się do zdrowia i brak jakichkolwiek powikłań. Oprócz tego bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do ludzi.

Do Doktora Nowaka udałem się z bolącym kolanem, który dokuczał mi przez kilka dni. Kolano "działa" i na szczęście obyło się bez poważniejszych zabiegów. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty zarówno pod względem merytorycznym, jak również z atmosfery podczas wywiadu i diagnozy. Miły i rzeczowy człowiek. Na pewno w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych zgłoszę się właśnie do niego.

Kompetentny, miły, cierpliwy lekarz. Poświęca czas, aby prosto i dokładnie wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę oraz przyczynę powstawania bólu. Na każde pytanie odpowiada rzetelnie, jasno i fachowo.Tłumaczy rodzaj zastosowanej terapii oraz jej zasadność. Myślę, że każdy, kto miał problemy ze zdrowiem, wie jak istotne jest zdiagnozowanie choroby. Doktora Nowaka polecam wszystkim znajomym. Bardzo dobry lekarz bez dwóch zdań.

Świetny lekarz, doskonale tłumaczy i przekazuje wiedzę. Badanie mojego kolana wykonał bardzo profesjonalnie i prawie nie odczuwałam bólu. Ma bardzo dobre relację z pacjentami. Była to dopiero pierwsza wizyta u Dr Nowaka, ale to już trzeci lekarz, do którego się zgłaszam z moją dolegliwością. Jak na razie jestem najbardziej zadowolona. Polecam wszystkim!