lekarz Przemysław Nowak

Świetny specjalista, zawsze uśmiechnięty, a przy tym rzeczowy. Dzięki Niemu szybko uporałem się z problemami z barkiem, skierował mnie na rehabilitację, gdzie po zakończonej terapii zapomniałem z czym przyszlem. Szybko, sprawnie i bezproblemowo, polecam Pana Doktora i Jego klinikę z całego serca.

Przede wszystkim nie polecam! Odradzam! Nie jest możliwe , aby napisać coś pozytywnego po doświadczeniu wizyty u tego lekarza-więc dziwię się skąd na początku jest sporo pozytywnych opinii (???) Lekarz nastawiony bezczelnie na zysk-chciał mi sprzedać zupełnie niedopasowany do stopy sprzęt . Decydować się należało szybko ,bo inni czekali,choć czas mojej wizyty płatnej ,prywatnej, jeszcze trwał. Podejście do człowieka tragiczne, strach się odezwać, cytował rozporządzenia, zamiast radzić na podstawie wiedzy i swojego 20-letniego doświadczenia -co też podczas wizyty zostało podkreślone. Zmarnowane pieniądze na tę wizytę, człowiek wychodzi i nie wie ...

Podejście do człowieka tragiczne, strach się odezwać, cytował rozporządzenia, zamiast radzić na podstawie wiedzy i swojego 20-letniego doświadczenia -co też podczas wizyty zostało podkreślone. Zmarnowane pieniądze na tę wizytę, człowiek wychodzi i nie wie czy płakać czy szukać dalej pomocy po tej wizycie.... Żałosne, nie idzcie tam Państwo.

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u Pana doktora Przemysława Nowaka w Ortomasters. Jestem pod dużym wrażeniem owej wizyty i odczuwam potrzebę podzielenia się tym z innymi cierpiącymi pacjentami. Mam 61 lat i zmiany zwyrodnieniowe w stawie biodrowym. Przyznam się, że wcześniej byłam już u innych lekarzy szukając pomocy i rozwiązania mojego problemu. Żaden doktor nie potraktował mnie z taką uwagą, troską i empatią jak on. Na wizycie byłam przeszło godzinę. Pan doktor nie śpieszył się, przejrzał moje badania, dokładnie mnie zbadał po czym szczegółowo wytłumaczył w czym tkwi problem. Zawiłości i komplikacje medyczne wyjaśnił w prosty i zrozumiały sposób. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwiości. Pan doktor Przemysław Nowak jest wspaniałym fachowcem i świetnym diagnostom. Człowiek pełen pasji i empatii. Nazwałabym go „czułym profesjonalistą”. Wszystkim pacjentom gorąco polecam!

Byłam z teściową. Stan sie pogorszył po wizycie. Inny lekarz wskazał błedy medyczne. Będziemy składać wniosek o ukaranie Nowaka karą dycyplinarna. 1800 pln w błoto

Bardzo profesjonalny lekarz, a przy tym jest niezwykle sympatycznym i budzącym zaufanie człowiekiem. Co tu dużo pisać.Kompetentny i rzeczowy. Jest godny polecenia.

Kompetentny, miły, cierpliwy lekarz. Poświęca czas, aby prosto i dokładnie wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę oraz przyczynę powstawania bólu. Na każde pytanie odpowiada rzetelnie, jasno i fachowo.Tłumaczy rodzaj zastosowanej terapii oraz jej zasadność. Myślę, że każdy, kto miał problemy ze zdrowiem, wie jak istotne jest zdiagnozowanie choroby. Doktora Nowaka polecam wszystkim znajomym. Bardzo dobry lekarz bez dwóch zdań.

Świetny lekarz, doskonale tłumaczy i przekazuje wiedzę. Badanie mojego kolana wykonał bardzo profesjonalnie i prawie nie odczuwałam bólu. Ma bardzo dobre relację z pacjentami. Była to dopiero pierwsza wizyta u Dr Nowaka, ale to już trzeci lekarz, do którego się zgłaszam z moją dolegliwością. Jak na razie jestem najbardziej zadowolona. Polecam wszystkim!

Byłem u Dr Nowaka na wizycie w zeszłą niedziele. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że ośrodek, w którym przyjmuje jest czynny także w weekend. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ niedziela to jedyny dzień, w którym nie pracuje i mogę umówić się na badania. Przychodnia jest ładnie urządzona i wyposażona w nowoczesny sprzęt. Pani na rejestracji bardzo życzliwie mnie przywitała. Lekarz był miły i ostrożnie mnie zbadał. Co najważniejsze zajął się mną w bardzo profesjonalny sposób. Zdecydowanie najlepszy lekarz do jakiego ostatnio trafiłem. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Dr Nowaka. Pozdrawiam.

Cieszę się, ze trafiłam na tak dobrego specjalistę. Dokuczał mi ból w biodrze. Doktor Nowak zbadał mnie i okazało się, że pojawiły się w nim zmiany zwyrodnieniowe. Dzięki jego leczeniu ból zniknął, a zwyrodnienie powoli zmniejsza się. Ten lekarz nie tylko angażuje się w udzielenie pomocy, ale co najważniejsze spokojnie tłumaczy z czego wynika schorzenie i jak najszybciej je wyleczyć. Bardzo dobry, obiecujący fachowiec.

Byłem u doktora pierwszy raz i jestem pod pozytywnym wrażeniem, ponieważ zostałem potraktowany na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo kulturalny i przyjemny lekarz. Pomógł mi i podszedł do mojego problemu bardzo profesjonalnie, zadawał drobiazgowe pytania na temat mojej dolegliwości. Zostałem przyjęty punktualnie na umówioną godzinę. Serdecznie polecam.