lekarz Przemysław Nowak

Wspaniały lekarz, który bardzo mi pomógł dojść do pełni sił po kontuzji biodra.Obecnie nie mam żadnych dolegliwości i mogę normalnie funkcjonować. Jest naprawdę świetnym specjalistą. Mimo zapracowania zawsze życzliwy i uśmiechnięty. Polecam wszystkim.

Doktor Nowak to lekarz konkretny i zdecydowany. Dokładnie mnie wysłuchał i odpowiedział na pytania. Uświadomił mnie jaki mam problem z kolanem i pomógł mi w jego leczeniu. Poświęcił mi dużo uwagi i zainteresowania. Posiada dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.

Szczerze polecam każdemu Doktora Nowaka. Życzliwy człowiek i profesjonalny lekarz. Podczas wizyty w Ortomasters szybko i trafnie zdiagnozował moją dolegliwość. Doskonały ortopeda. Oby więcej takich lekarzy!

Byłam niedawno na wizycie u tego Pana Doktora w jego Klinice w Ortomasters. To był jedyny ortopeda, który zgodził się mnie przyjąć w weekend. Usg wykonane szybko i sprawnie, Pan doktor wyjaśnił na czym polega moja dolegliwość i zalecił skuteczną rehabilitację. Polecam.

Lekarz Przemysław Nowak absolutnie nie nadaje się na lekarza.Podważył całkowicie kompetencje innego lekarza jednocześnie oceniając go że powiedział ble ble bo wyczuł że o de mnie nie dostanie ani grosza. Wydanie takiej oceny o innym lekarzu,którego nie zna do pacjeta mnie powaliło! Popieram opinie pacjętów że ma lekceważący stosunek. Moja noga więcej u niego nie stanie i absolutnie go nie polecam. Hala

Skrupulatny doskonały fachowiec,dokładna pełna diagnostyka,ogromna wiedza,życzliwość,kultura czyli godny polecenia profesjonalista

Stanowczo nie polecam, jest bardzo nie miły, na każde pytanie odpowiedział tak, że już więcej nie miałam ochoty pytać. Zamiast odpowiedzi można usłyszeć jakąś drwinę. Myślałam że ludzie zostają lekarzami bo chcą leczyć, temu najwyraźniej przyjemność sprawia traktowanie pacjętów jak niższego gatunku. Po kilku odpowiedziach uznałam że mija się z celem dalszy dialog.

To najgorszy lekarz u jakie kiedykolwiek byłem, zszokowało mnie tak lekceważące podejście do pacjenta. Pan 'doktor' wystawił diagnozę bez jakiegokolwiek oglądania mojego kręgosłupa, brak mi słów.

Nie wiem,opinie negatywne mnie bulwersują. Nie rozumiem. Czy ktoś tu uprawia jakąś manipulację? Pan doktor rzetelnie zajął się moim kolanem, i nadal zamierzam u niego kontynuować leczenie drugiego kolana. Szczerze polecam. Lekarz troskliwy, empatyczny i kompetentny. Szczerze polecam. P.S. W odpowiedzi na uwagi przedmówców: moje kolana chyba nie koniecznie piękne, bo jestem starszym facetem :-)

Czytając te opinie mam wrażenie, że zdenerwowani pacjenci piszą o jakimś innym lekarzu. Dr Nowak to bardzo miły człowiek, profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta. Bardzo pomocny i widać, że zna się na rzeczy. Bardzo dobrze mnie zdiagnozował, co potwierdziło usg. Polecam w 100%!