Lekarze Radom

lekarz Dorota Niedziałek

Prądzyńskiego 5/11
26-600 Radom

Cudowny lekarz. Jesteśmy bezgranicznie wdzięczni za opiekę nad nasza mama. W zaangażowaniu Pani doktor czuć poczucie misji. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Rafal
Wielki szacunek mamy do profesora Molla, ktory zoperował naszego synka w 15 dobie zycia , bardzo dziekujemy za bardzo dobrze wykonaną operację, dzięki ktorej nasz synek żyje. Niestety nie moge powiedzieć, że lekarze kardiolodzy z tego Instytutu są kompetentni, jak można być lekarzem prowadzącym i wachać się czy dziecko ma dwie komory serca czy jedną, to dwa tygodnie temu pani doktor stwierdziła, że nasze maleństwo może bedzie miało dwie komory, ...

lekarz Jacek Sobaszek

26-617 Radom

Polecam pana doktora z calego serca.Uprzejmy wszystko dokladnie i szczegółowo wyjasnia.Oby wiecej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Joanna Strawa

Internista, Pediatra

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Cudowny fachowiec.Pomocna i zaangażowana w leczenie,kompetencje na najwyższym poziomie,brawo dla pani doktor
Opinia dodana przez: daga

lekarz Renata Jarecka-Sobczyk

Poliklinika MSW
Radom ul.Orląt Lwowskich 15
26-600 Radom

Wspaniały lekarz, zawsze stawia trafną diagnozę, bardzo pomocna i miła osoba. Leczymy się już kilka lat i nigdy się nie zawiodłam. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

Edyta Frysiak

Protetyk, RTG

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Wspaniała dentystka, z dobrym podejściem do pacjenta i rozwiąże każdy zębowy problem.Leczę się u niej ja i cała moja rodzina i dotychczas sie nie zawiedliśmy

lekarz Maria Piotrowska

Endokrynolog, Pediatra

Prażmowskiego 33a/gab. nr 213
26-600 Radom

Wspaniała lekarka z powołania. Leczy mnie od dziecka. Zawsze zaangażowana, empatyczna. Każdy pacjent jest dla niej ważny. Dociekliwa, ma kompleksowe podejście. Zawsze stawia trafna diagnozę i dobiera właściwe leczenie. Trudno się dostać na wizytę, ale warto próbować.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Paprocki

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Limanowskiego 80 lok. 7
26-600 Radom

lekarz już zakończył praktykę lekarską, nie przyjmuje pacjentów.

lekarz Krzysztof Sys

Anestezjolog

Medicon
ulica Gagarina 1
26-600 Radom

Bardzo dobry lekarz i tak po ludzku człowiek. Poświęcił się w ratowaniu mamy w Szpitalu na ul. Aleksandrowicza w Radomiu. Wyprowadził moją mamę do żywych po dwutygodniowej intubacji. Mama wciąż wymaga opieki lekarskiej i rehabilitacji, ale już teraz chociaż wciąż przebywa na oddziale OIT chcę z całego serca podziękować za wszystko co zrobił oraz całemu personalowi Szpitala na Oddziale OIT. Z całego serca dziękuję Syn Marianny
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Krzysztof Iwańczuk

Psychiatra

krychnowice
Radom

Pan dr. Iwańczuk jest bardzo zaangażowany w swojej pracy i wprowadza różne innowacyjne metody współpracy z pacjentami

lekarz Danuta Macierzyńska

Alergolog, Pediatra

Olsztyńska 13/34
26-600 Radom

Pani doktor leczyła mojego syna prawie 10 lat z doskonałym skutkiem. Posiada intuicję w doborze terapii, trochę szorstka dla rodziców, delikatna dla dzieci.
Opinia dodana przez: anna k.

lekarz Robert Rojewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz. Pomógł mi w bardzo uciążliwej dolegliwości. Nadzwyczaj szybko doszedłem do siebie. Sympatyczny facet.
Opinia dodana przez: Marek M

lekarz Maciej Rzeczkowski

Neurochirurg

26-617 Radom

W maju 2016 r ten wspaniały lekarz operował mój kręgosłup w odcinku lędźwiowym - bardzo duża przepuklina. Cierpiałam dwa lata, a ten lekarz w 4 dni przywrócił mnie do życia. Niech nam wszystkie wspaniałe kliniki zazdroszczą takiego Skarba. CZuję się świetnie Panie doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej pracy, U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą . Pragnę podziękować również Panu ...
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Piotr Łasiński

Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna Ewa Pora
ulica Wodna 26
26-600 Radom

Ponad 10 lat temu leczyłem się u tego stomatologa o specj. chirurgii w klinice MSWiA. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Usuwał mi korzeń zęba, wykonał mi leczenie endodentyczne trzech zębów i kilka ubytków wypełnił testowanym materiałem. Przyznam, że plomby w jego wykonaniu wciąż są w dobrym stanie, co jest rzadkością. Dr Piotr Łasiński jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu w stosunku do pacjenta. Konkretnie przedstawia ...
Opinia dodana przez: Piotr Z.

dr hab. n. med. Marek Pastuszko

Neurochirurg

ulica Struga 54
26-600 Radom

bardzo mądry wspaniały oddany pacjentowi zawsze słuzy pomocą

lekarz Agnieszka Fliszkiewicz

Chirurg dziecięcy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Bardzo miła pani, operowała mi córkę troskliwa, tłumaczy bardzo dokładnie, widać, że dba o pacjęta zaglądała po operacji kilka razy. Wielki szacunek w pani stronę składam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Jarosław Kosior

Internista, Kardiolog

ulica Struga 54
26-600 Radom

Polecam wspaniały lekarz wart zaufania Wykonuje koronografie wszpitalu na Józefowie w Radomiu bardzo dobry lekarz

dr hab. n. med. Jerzy Reymond

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

POLMED
ulica Okulickiego 76
26-600 Radom

Specjalista o wysokich kwalifikacjach i profesjonalizmie, który posiada umiejętności praktyczne, wiedzę i empatię potrzebną do zapewnienia pacjentom najlepszej opieki. Zawsze pomocny w kwestiach związanych ze zdrowiem jamy ustnej i w podejmowaniu decyzji dotyczących leczenia. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Ireneo

dr Małgorzata Ghanim

Gabinet Małgorzata Ghanim
Zegara Słonecznego 6 m. 5
26-600 Radom

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Małgorzatę. Profesjonalne podejście do pacjenta z dużym zaangażowaniem. Wizyta przebiega w przyjaznej i miłej atmosferze bez dodatkowego stresu pacjentki. Pani Małgorzata prowadzi obecnie moją trzecią ciążę co jest chyba najlepszy dowodem na to, że darzę ją ogromnym zaufaniem. Pacjentką jestem od ponad 10 lat i nadal nią pozostanę. Polecam
Opinia dodana przez: Paulina K

lekarz Tomasz Szadkowski

26-617 Radom

Przed zabiegiem w szpitalu Radom Józefów Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił. W trakcie pobytu w szpitalu na każdym etapie informował mnie o kolejnych etapach leczenia. Bardzo profesjonalne podejście. Ja gorąco polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Radosław Rejmer