Lekarze Radom

Chirurg stomatolog

Unident Gabinet Stomatologii
Piłsudskiego 4
26-600 Radom

Bardzo polecam, strach przed usunięciem zęba od razu przeszedł po wstępnej rozmowie, bo szybko się można zorientować, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Bezbolesny i szybki zabieg.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Justyna Grzeszczak-Seneńko

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Wizytę miałam umówioną 01.03.2012 godz 17.40,przywitał mnie sympatyczny Pan o miłym głosie ,który od progu wzbudza sympatie. Zaprowadził mnie do gabinetu Pani doktor.Rzeczywiście jest to bardzo ciepła i kompetentna osoba ,po wywiadzie przeprowadziła badania i w sposób prosty i rzeczowy powiedziała co mi dolega. Polecam szczerze .Krystyna

lekarz Marta Nazimek

Pediatra, Diabetolog

Radomski Szpital Specjalistyczny O/Dziecięcy
Radom, ul. Tochternana1
26-600 Radom

Bardzo dobry pediatra polecam z całego serca, zawsze trafna diagnoza i super podejście do dzieci.Lekarz kompetentny, miły
Opinia dodana przez: Esperanta

lek. med. Łukasz Kasprzak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Takich lekarzy jak dr. Łukasz Kasprzak jest nie wielu. Zna się na swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie zbywa pacjenta po 5 minutach wizyty. Bardzo dokładnie obejrzał kolano mojej córki, wykonał USG i powiedział co dalej. Skończyło się na artoskopii. Ale gdyby nie dobrze postawiona diagnoza przez doktora to do tej pory byłybyśmy w punkcie wyjścia. Dr. Łukasz Kasprzak to dobry lekarz i równie dobry ...
Opinia dodana przez: Kasia

Joanna Sobień

Wyścigowa
26-600 Radom

bardzo miła i przesympatyczna, ma dobre podejscie do dzieci i młodzieży
świetny lekarz,polecam,wyleczył mi kręgosłup a ja 2 miesiące chodziłem po neurologach i zero efektu,a on dobrał zastrzyki,rehabilitacje,leki i skończyło się cierpienie,jest ok!zawsze miły dla pacjentów, ma zawsze kolejkę,ale warto poczekać,dobrze leczy
Opinia dodana przez: pawel

dr Leszek Zieliński

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

cudowny lekarz i człowiek dzięki niemu urodziłam zdrową córeczke polecam z całego serca!

mgr Maria Ocias-Tarkowska

Psycholog

Psychologiczny
Sucha 2
26-600 Radom

Ja sama pani mgr chodzilam cale lata jest mila osoba zna sie na rzeczy i wie jak postepowac z pacjetem
Opinia dodana przez: Ela

dr Elżbieta Pietraszewska-Ziółkowska

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Pani doktor Elżbieta Pietraszewska Ziółkowska jest naprawdę najlepszym dermatologiem w całym Radomiu, przez 5 lat leczyłam się na ciężki trądzik byłam u około 5 dermatologów żaden z nich nie był w stanie mnie wyleczyć dostawałam jakieś maści, po których nie było żadnych zmian,dopiero gdy trafiłam w ręce doktor Ziółkowskiej moja cera zmieniła się nie do poznania ,wiadomo ze to był jakiś okres leczenia ale było warto by zobaczyć taki efekt,teraz ...

lekarz Agnieszka Woźniak

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Pierwszy raz w swoim życiu spotykam lekarza rodzinnego,który wita mnie z uśmiechem na twarzy🙂 Bardzo miła, sympatyczna,pomocna i jednocześnie profesjonalna lekarz. Kiedyś byłam świadkiem ,jak po korytarzu chodziła płacząca staruszka szukając pomocy u pielęgniarek i lekarzy,kto zareagował? własnie P. Dr Agnieszka Woźniak Jednak można 🙂Polecam P. Doktor i stawiam za wzór innym naburmuszonym kolegom😉
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Sebastian Chamara

ul. Dionizego Czachowskiego 21a
26-600 Radom

Bardzo rzeczowy lekarz, sympatyczny i kompetentny. Wszystko dokładnie tłumaczy, spokojnie, pierwszy raz od dawna czułam się zaopiekowana jak pacjent. Zlecił konkretne badania. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Antoni Sokalski

Nefrolog

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Dr Sokalski to bardzo wrażliwy, subtelny specjalista. Do każdej jednostki chorobowej podchodzi indywidualnie, rzeczowo. Pierwszy raz w moim 50 letnim życiu dr Sokalski przeprowadził wywiad z którego wynikło, że moje schorzenie uwarunkowane jest genetycznie. Owszem objawy są istotne ale zainteresowanie podmiotowe pacjentem są priorytetem w pracy tego znakomitego specjalisty. Polecam!!!!

Aleksander Gradowski

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Doskonały fachowiec i świetny człowiek.Trafiłam do niego będąc w 5 m-cu ciąży z zaawansowaną próchnicą. Poinformował mnie, że kobiety w ciąży leczą zęby nieodpłatnie w ramach NFZ.Przecież mógł mnie o tym nie poinformować i brać pieniądze za wizytę ode mnie i od NFZ. Starał się umawiać mnie na wizytę jak najczęściej,żebym mogła wyleczyć wszystkie zęby w czasie ciąży. minęło 4 lata od leczenia a mnie żadna plomba nie wypadła i ...

lek. dent. Danuta Kotur

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Bezbolesne leczenie, gabinet na wysokim poziomie, wszystko wytłumaczone od początku do końca, i bardzo miła atmosfera
Opinia dodana przez: ala

dr Łukasz Gawroński

26-600 Radom

To specjalista ,lekarz z ogromnym sercem,empatią i powołaniem.Moim zdaniem najlepszy chirurg, proktolog w Radomiu.Cierpliwy,słuchający pacjenta, z ogromnym doświadczeniem i precyzją.Dzieki niemu mogę normalnie siedzieć,pracować i funkcjonować.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wiesław Czapnik

Internista, Kardiolog

Aleksandrowicza
26-600 Radom

Specjalista jakich mało! Bardzo gorąco polecam!

mgr Anna Jurek

Logopeda

Logozając
Goszczewicka 15
26-600 Radom

Mój syn ma prawie cztery latka. Jeszcze do niedawna prawie nic nie mówił, trochę po swojemu, ale nie wypowiadał nawet w miarę poprawnie żadnego wyrazu. Na początku poszliśmy do poradni psychologiczno pedagogicznej. Tam dostaliśmy kilka rysunków i logopedka kazała nam ćwiczyć i przyjść za miesiąc. Tragedia, bo zupełnie nie widziałam co mam ćwiczyć i jak. Pediatra nas uspokajała, że u różnych dzieci mowa pojawia się w innym czasie i syn ...

mgr Katarzyna Dupla-Poprawska

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Pani Kasia to wspaniała kobieta ! Potrafi naprowadzić, że człowiek sam zaczyna wierzyć w siebie.Pokazuje właśiwą drogę, pokazuje jak błędne bywa czasami nasze myslenie. Wszystko co robi, robi dla pacjenta. Pokazuje,że człowiek jest najważniejszy i od niego wszystko zależy. Terapia z Panią Kasią postawiła mnie na nogi.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Wojciech Pacholicki

Lekarz rodzinny

"PRZYCHODNIA GOŁĘBIÓW"
Radom

Najlepszy lekarz na świecie.Życzliwy empatyczny kochający swoją pracę fachowiec.Ma doskonałe podejście zarówno do dorosłych jak i do dzieci.Leczymy się u niego z całą rodziną ponad 20 lat i nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Anna
Jestem pacjentką doktora Szymczyka od kilkunastu lat. Złego słowa nie powiem. Kompetentny, rzeczowy zawsze wszystko objaśnia. To On wykrył u mnie że dr Z... niedokładnie wykonał zabieg łyżeczkowania i trzeba było wykonać zabieg jeszcze raz. Dziś dr Szymczyk prowadzi moją ciążę i oby tak było do szczęśliwego rozwiązania. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena