Lekarze Radom

dr Małgorzata Hejnar szczerbińska

Gabinety Lekarskie i USG
Radom ul.Szewska5
26-600 Radom

Chodziłam do pani doktor na początku pierwszej ciąży i byłam z niej bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którzy szukają fachowej porady i diagnozy... jak by nie fakt ze musiałam płacić za wszystkie badania to pewnie bym kontynuowała wizyty u pani doktor, no ale niestety nie było mnie na to stać:-( Ale lekarz naprawdę godny polecenia

lekarz Izabela Gralak-Wdowik

Psychiatra, Anestezjolog

ulica Wysoka 12
26-600 Radom

Pani Iza leczy mnie już od półtora roku i nigdy nie byłam bardziej zadowolona z żadnego innego lekarza. Na wizytach czuję się bardzo bezpiecznie, zrelaksowana. Pani Iza jest wspaniałą, bardzo kompetentną psychiatrą. Doskonale rozumie problemy, daje przydatne rady i przepisuje leki w punkt. Poprzedni lekarz, który mnie prowadził wypisywał mi leki, przez które samoistnie pojawiały mi się siniaki na ciele, a i mój stan psychiczny się nie polepszał. Pani Izabella ...
Opinia dodana przez: Kinga
Odwiedzilam wiele gabinetow stomatologicznych w swoim zyciu i z czystym sumieniem stwierdzam, ze p.dr Rafal Stepien jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkalam. Szybko zdiadnozowal moj problem czego nie udalo sie poprzednim lekarzom. Moje dwa zeby zostaly bardzo szybko , bardzo profesjonalnie wyleczone i do tego bezbolesnie nie mowiac o przemilej atmosferze.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Monika Anusiewicz-Chodyń

Prywatny Gabinet Lekarski
1905 r. 20 l. 324
26-610 Radom

Choć jestem dojrzałą kobietą jednak jak dziecko bardzo boję się wizyt u stomatologa . Wreszcie trafiłąm do lekarza miłego, wyrozumiałęgo i kompetentnego. Pani doktor leczy mnie a raczej moje zęby, no włąśnie MOJE zęby w MOJEJ buzi. Dziekuję Pani Doktor za fachowość, uprzejmość i szacunek do pacjenta - człowieka.
Opinia dodana przez: Krystyna

Magdalena Ciesielska-Dwojak

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Radom

Polecam w 100% . Pani Magda ułożyła mi rewelacyjną dietę bez suplementów. Bardzo profesjonalne podejście, ogromna wiedza, wsparcie w każdym momencie. Brakuje specjalistów z takim podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Rafał Niemiec

Mochnackiego 5/13
26-610 Radom

Trafiłam do Pana doktora zupełnie przypadkiem i był to mój najlepszy wybór. Wiedza, kompetencja i ogromna intuicja. Zabieg odbarczenia przeprowadzony błyskawicznie, bez żadnych problemów i komplikacji, z blizną, po której nie będzie śladu. Opieka po zabiegu idealna, doktor obecny przy każdej zmianie opatrunku, nawet pomimo braku dyżuru w poradni. Dzięki intuicji doktora został rozpoznany problem z barkiem i zastosowane właściwe leczenie. Poza tym każda wizyta to prawdziwa przyjemność. Przesympatyczny, empatyczny, ...
Opinia dodana przez: Monika Obudzińska

mgr Elżbieta Bromowicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Ośrodek Usług Psychologicznych
Gajowa 35 m 2
26-600 Radom

Pani psycholog bardzo miła, kulturalna, empatyczna, wyrozumiała, podchodzi poważnie do problemów. Właściwa osoba na właściwym miejscu
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Antoni Sokalski

Diabetolog

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
26-600 Radom

Wspaniały lekarz moja mama leczy się u niego od młodych lat

lekarz Agnieszka Ziembowska

FIZJO - med
Kilińskiego 6
26-600 Radom

Naprawde dobry Pediatra ! Moją córkę która ma obecnie 1.5 roku prowadzi od samych narodzin dr. Ziębowska. Nie mam żadnych zastrzeżeń w przeciwieństwie do konowałów z mojej osiedlowe przychodni w radomiu ! Widać różnice naprawde ale przekonać sie trzeba samemu. Agata

lekarz Eliza Słodka

11 Listopada 69/77/VI
26-600 Radom

Pani doktor jest bardzo kompetenta i miła. Odpowiedziała na wszystkie zadane pytania i wyczerpująco wyśniła zagadnienia kardiologiczne oraz poruszane kwestie dotyczące badań lekarskich i ich wyników. Wykazuje wiele zrozumienia osobom starszym poświęca swój czas i udziela porad dotyczących polepszenia stanu zdrowia. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Maciej Wiosna

Internista, Kardiolog

Gabinet Lekarski Maciej Wiosna
Struga 54 lok 3
Radom

Wspaniały lekarz, nigdy nie spotkałam tak empatycznego człowieka, trafne diagnozy i super podejście do każdego problemu. Bardzo polecam!

lekarz Monika Lipiec

Internista, Kardiolog

Gabinet lekarski
Struga 54
26-600 Radom

Polecam. Pani Doktor bardzo sumienna. Dzięki swojemu zaangażowaniu zdiagnozowała chorobę mojego męża.
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Ortopeda
                                       lekarz Michał Zagórski

lekarz Michał Zagórski

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
ulica Czachowskiego 21A
26-600 Radom

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora, który operował i opiekował się moją mamą podczas pobytu w szpitalu. Przed operacją rzeczowo pokazał i wytłumaczył na sztucznej kości na czym będzie polegała operacja. Z czystym sumieniem polecam i jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc, Monika K.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Misterka

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Lekarz z doświadczeniem, godny polecenia ...:)
Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam jego podejście do pacjenta sposoby leczenia jest poprostu najlepszy!! Wielki szacunek dla takich ludzi z tak wielkim powołaniem bo to jest zadkością POLECAM

lek. dent. Piotr Darecki

Prywatny Gabinet Lekarski
Wróblewskiego 23
26-604 Radom

Chodzę od dobrych parunastu lat i jestem zadowolona. Jako dziecko nigdy nie bałam się dentysty, a to właśnie dzięki panu Piotrowi, który do dzisiaj mówi do mnie "otwieramy szeroko buziaczka" ;). Ma też przemiłe panie asystentki. Leczenie się u takiego specjalisty to przyjemność. Ale oczywiście za taką jakość trzeba zapłacić.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Beata Deryńska-Borysowicz

NZOZ Beata Deryńska
Ks. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Pani doktor to anioł 🥰 polecam z całego serca , miła , wyrozumiała , serdeczna , ciepła, kochana. Tylko na takich ludzi trafiać . ❤️
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Fawaz Ahmad

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
26-600 Radom

Naprawdę godny polecenia robiłam usg u doktora sprawdzał kilka razy i dokładnie wszystko powiedział POLECAM

lekarz Urszula Cieślak

Psychiatra

Słowackiego 166/168/1
26-600 Radom

Jeśli ktoś cierpi na poważne zaburzenia nastrojów to Pani Doktor jest osobą, która naprawdę potrafi pomóc. Uczęszczam na terapię w placówce na Wilanowskiej w Warszawie. Kompetentna osoba, bardzo miła, słuchająca. Daje szansę, aby naprawdę pozytywnie się wygadać.
Opinia dodana przez: Artur
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Ewa  Wrochna

lek. dent. Ewa Wrochna

Chirurg stomatolog

Centralne medyczne laboratorium diagnostyczne
26-610 Radom

Bardzo polecam panią Ewę. Profesjonalizm, życzliwość, w gabinecie zawsze miła atmosfera. Dziękuję za bezbolesne wyleczenie zębów :))))
Opinia dodana przez: Marta