Lekarze Radom

lekarz Bożena Wrzosek

Internista, Kardiolog

Biała 47
26-600 Radom

Z czystym sumieniem polecam tą specjalistke. Uprzejmą bezinteresowna pani doktor. Godna polecenia wszystko wyjaśni dokładnie bez nerwów i stresu.
Opinia dodana przez: Michał Czerwiński

lekarz Konrad Pajączkowski

NZOZ Falck Medycyna Przychodnia Lekarska
ul. Tytoniowa 2/6
Radom

Super kardiolog . Wykonuje komplety kardiologiczno - internistyczne w Poradni MÓJ LEKARZ RADOM , SKRAJNA 113 . Polecam .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Przemysław Duchnik

ulica Wolność 8/3
26-600 Radom

Świetny specjalista super podejście pełen profesjonalizm. Wizyta bardzo przyjemna kompetencje na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Vitalii Zaft

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Świetny fachowiec, dobry człowiek! Udany zabieg operacyjny łokcia u córki! Szybki powrót do zdrowia! Bardzo dziękujemy za pomoc! Rodzice Mai!

lek. dent. Konrad Pośpieszyński

Struga 54 lok./3
26-600 Radom

Doskonały lekarz, pełny profesjonalizm, opanowanie, precyzja.leczę żeby od wielu lat, nowoczesny sprzęt, leczenie kanałowe pod mikroskopem - pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Magdalena Pacyna

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Wysokiej klasy specjalista, polecam ! ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Opinia dodana przez: janusz

Małgorzata Dulska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)
Opinia dodana przez: 1polly

dr n. med. Andrzej Wypyski

Chirurg dziecięcy, Traumatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Radom

Polecamy wszystkim Pana dr Wypyskiego - wykonywał zabieg wycięcia torbieli około pępkowej wraz z pępkiem u naszej 6-letniej córki w szpitalu na Józefowie (córka miała przewlekły, nawracający wyciek wydzieliny z pępka). Nie sądziliśmy, że w Radomiu spotkamy jeszcze takiego zaangażowanego, profesjonalnego lekarza, a jednocześnie serdecznego człowieka! Z Panem dr Wypyskim mieliśmy kontakt przez ok. 5 m-cy - zawsze poświęcał nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, odpowiadał na nasze pytania, wątpliwości w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Anita Pęksyk-Sokalska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Pani mgr w sposób indywidualny podchodzi do każdego dziecka jak i osoby dorosłej. Wkłada dużo serca w terapię. Dzieci ja uwielbiają tak jak mój syn:)

lekarz Mmmmm Stachnio

Krasickiego
Radom

wspaniała, młoda kobieta, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, terminy dostosowuje do pacjenta

lekarz Elżbieta Kiercz-Słyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia "Asklepios"
26-600 Radom

Świetna Lekarka nastawiona na cel jakim jest dobro pacjenta. Duża wiedza i skuteczność. Jestem bardzo zadowolony, że Pani Doktor zajęła się naszą córką. Polecam Panią Doktor Elżbietę wszystkim szukającym Lekarza, a nie tylko kogoś do uprzejmych rozmówek.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

dr Barbara Dudziak

Anestezjolog, Rehabilitant

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Ja i mój mąż jesteśmy bardzo wdzięczni i bardzo zadowoleni z podejścia Pani doktor do naszych schorzeń i do nas oczywiście.Dziękujemy bardzo.Jest Pani lekarzem godnym polecenia dla innych pacjentów.

dr Anna Ostrowska

Dermatolog

Olsztyńska 13/34
26-600 Radom

Po wizycie u dermatolog Pani doktor J.Ostrowskiej stwierdzam, że można śmiało polecić Panią doktor, ponieważ jest przemiłą osobą i kompetentnym lekarzem. Ja natomiast korzystałam z jej usług w Przychodni Gamed na ulicy Wysokiej.

lekarz Jadwiga Waldek

Neurolog

POLMED
ulica Okulickiego 76
26-600 Radom

Dziękuję pani dr ze zyje bo to ona uratowała. Mi życie. Bylam w ciężkim. Stanie kiedy. Trafilam do pani dr mialam czste napady. Padaczki tracilam przytomność.. Polecam każdemu. Pania. Doktor. Jest najlepsza
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Leopold Szczepanowski

Prywatny Gabinet Reumatologiczno- Internistyczny
Focha 12/7
26-600 Radom

Zaznaczam, ze jest to opinia po kilku wizytach na NFZ.. ale juz pierwsze wrazenie bylo bardzo pozytywne. Pan Doktor to wyjatkowo sympatyczny i rzeczowy lekarz, odpowiada na wszystkie moje pytania i tlumaczy zagadnienia w przystepny sposob. Wykonal badanie USG na miejscu oraz skierowal na dalsze badania.Z wynikami zadzwonil do mnie .Juz dawno nie spotkalam sie z tak dobrym podejsciem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Aneta Kuleta

lekarz Marta Szram-Sprawka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIDENT Anna Bąk, Anna Bartel-Metrzelska, Izabela Bauer-Bartosik
ORLĄT LWOWSKICH 7/2.
26-600 Radom

Znam Panią Doktor od ok. 2017 roku. Zawsze poświęcała mi dużo czasu, tak że z jej wizyt bylem bardzo zadowolony. Jest osobą niezwykle serdeczną i ciepła tak, że cieszę się na każde spotkanie z Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Tomasz Paciejewski

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Bardzo Polecam Doktora T.Paciejewskiego. Przemiły lekarz z podejściem do swojego pacjenta.Wszystko wytłumaczył na wizycie,przed operacją jak i po operacji.Wskazal drogę co dalej. Pozdrawiam i bardzo polecam p.doktora

lekarz Janusz Pasierb

Neurochirurg

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Wysokiej klasy specjalista. Miły życzliwy zawsze dysponujący czasem dla pacjenta. Doskonały neurochirurg. Jestem świerzo po operacji kręgosłupa lędźwiowego. Operacja udana w 100%. Polecam doktora oraz cały zespół kliniki neurochirurgi w Radomiu.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Elżbieta Likowska

ul.Słowackiego 8
26-600 Radom

Najznakomitszy lekarz specjalista w zakresie problemow wzrokowych, jakiego kiedykolwiek poznalem zarowno w zakresie diagnozy jak i prognozy w czasie. Bardzo kompetentne i cierpliwewyjasnienie indywidualnej problematyki zdrowotnej w zrozumialym jezyku. Pani Doktor posiada bardzo empatyczne podejscie do sytuacji trudnej i nie pozostawia tajemniczych watpliwosci co do zrozumienia stanu swojej problematyki zdrowotnej, rowniez w relacji do innych chorob.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Ewa Kowalik-Stani

Żeromskiego 99
Radom

3.11.2021 byłam u Pani doktor na 1 wizycie.Pani doktor b.miła ,z dużą dozą empatii,profesjonalna,na zadawane pytania odpowiada zadawalająco ze zrozumieniem dla pacjenta.Potrafi wysłuchać pacjenta.Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Urszula